Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

@Jax...Če v tej temi mislš bit moraln kokr enepar posameznikov v tej temi na začetku, boš bol mal dosegu, ker se ns je večina uporabnikov k smo bli aktivni, umaknila zarad tazga pretiranga teženja k je blo zlajnano tuki milijavžnkat ;) brez zamere sam povem... :evilgrin:

Otroci se kujajo.

mislm pa da se v te stvari, kje kdo obrača nimaš kej za utikat ker ne veš kaj majo drugi v glavi... :beer1:

Razen, kadar je videti, da v glavi nimajo nič! Taki pa ne sodijo na cesto.

Če bo še tko naprej vozu bo enkat dost slabo odnesu kožo... :wallbash:

Pa ne, da "moraliziraš"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašiiiina...mater končno si spet kej reku...eh nc se ne kujam...sam povem pač...sej a nism povedu resnice, as kej dosegu od takt? :winkiss:

@Mašina to je bla zgolj opazka, na Mašino pretirano hvaljenje črnga ryderja... :naughty: ne moraliziranje... :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam a veste da je en črn rajder učer mal šov malince naberat??

sej ni blo panike sam mal je hondovje razbov :doze:

A seb pa ni nč naredu?

aha pol sm vidu sam sm mel dvoje v mislih. Bla sta dva motorja ob cesti in en je mahu da nej upočasnim zdej pa nism vedu a je kdo odletu al je pa radar naprej.

A pa ni imel noben štarterske zastavice v roki???

checkered-flag.gif

sam ta rakitna je že mal preveč priljubljena...

zdej že usak teden nekdo odleti, še mal pa bodo že cofi usak dan gor...:wallbash:

Jebeš ti tako pisto, a ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opozorilo usem k boste prvič na rakitni.. ne se podit za tistimi k poznajo rakitno.. uzamte svoj tempo, tko da se neumnosti ne ponavlajo, ker je zadne čase preveč plastike po cestah.. hvalabogu da so usi vozniki celi...

Oprosti, ampak - ne, ni hvalabogu, da so vsi celi.

Je 'hvalabogu', da kdo še dodatno olja ne poliva itd ... takrat bo pa masaker. In ne rabiš bit psiholog, da bi to napovedal (in tudi ne rabiš sam it polivat).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejte nobenmu nočem pameti solit..

pač nekateri furajo za svoj užitek pa tut če mu rit na polno opleta...

pač pazte sami nase ker na vas ne bo noben pazu če ne boste sami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ta vikend, na rakitni, en drsu po cesti in nabasal drugega motorista, ki je pazil nase :? ... o tem govorimo, kajne .... al sem pa iz drugega planeta in nism maus ampak marsouc :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejte nobenmu nočem pameti solit..

pač nekateri furajo za svoj užitek pa tut če mu rit na polno opleta...

pač pazte sami nase ker na vas ne bo noben pazu če ne boste sami....

Kaj pa če en takle prleti vate k brezglavo divja, jst pa samo lepo turistično? Čeprov sm pazu nase...kaj je njegov izgovor? Užitek?

morlizeram :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ta vikend, na rakitni, en drsu po cesti in nabasal drugega motorista, ki je pazil nase :? ... o tem govorimo, kajne .... al sem pa iz drugega planeta in nism maus ampak marsouc :P

?????????????????????? kwa je blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha jax to je pa druga štorija...

k je mene odložu je bla guma napumpana na 2.9 bara...

če si mogoče pol pršu še taprav trenutek do klopce se je prov vidl da je iz gume spuščal zrak ker mislm da pač noben noče da mu je motor kot skokica med nogami...

Sej res, običajna opravila ob pisti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst tut če vidm koga na mojem pasu norim....

če folk ne zna po svojem pasu vozt sploh nwm kaj dela na cesti...

pol se pa na take spravlite k ne znajo po svojem pasu pelat, ne pa na take, k use lepo po svojem pasu zvozjo..

primer so tut kolesarji...

kaj oni iščejo sred ovinka na sredini voznega pasu??

tle pa ni ovir motorist/avto... usak ga lahko nabaše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejte nobenmu nočem pameti solit..

pač nekateri furajo za svoj užitek pa tut če mu rit na polno opleta...

pač pazte sami nase ker na vas ne bo noben pazu če ne boste sami....

In zato nekateri težimo. Ker pazimo nase. Ker nočemo, da nas kak tak "model", kadar tudi mi obiščemo Rakitno, "sname" kje na poti ...

In tudi tak burek bi lahko pazil, da ne bo sebi in še komu nakopal poškodb zaradi lastnih 'užitkov'. S poškodbami so povezani tudi stroški ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primer so tut kolesarji...

kaj oni iščejo sred ovinka na sredini voznega pasu??

tle pa ni ovir motorist/avto... usak ga lahko nabaše...

Sej motorist bi naj tud vozil ob desnem robu, le kaj on išče na sredini pasu, tist k vozi motor, pa je naredu izpit bi mogu to vedt ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mashina.... so že polival pa še bodo.. sploh pa ne vem kje ti zdei ta tema pade na pamet glede na to da tebe vidmo enkrt na let gor na rakitni pa še to ne znaš pozdravt...

drugače pa nism govoru o tem kai use se poliva po cesti na rakitni ampak na stil vožnje "svežih" motoristou na rakitni, ker se usi hočjo zagajnat ker vidijo da je lepa cesta.. ampak če ne poznaš ovinkou rai nižji obrati pa je mir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mashina.... so že polival pa še bodo.. sploh pa ne vem kje ti zdei ta tema pade na pamet glede na to da tebe vidmo enkrt na let gor na rakitni pa še to ne znaš pozdravt...

Pozdravim, kogar hočem, get over it.

Gor grem, kolikokrat hočem. Dvomim, da me opaziš/opazite vsakič, ko sem tam. Z avtom, motorjem, tramvajem ...

Skratka - gre za javno cesto z javno znanimi pravili vožnje. In nesreč je vse več, kakor pravite sami (nimam pa uradne statistike).

Jasno mi je, da norci ne bodo nikoli nehali divjati in da težaki ne bomo nikoli nehali težiti.

Sej motorist bi naj tud vozil ob desnem robu, le kaj on išče na sredini pasu, tist k vozi motor, pa je naredu izpit bi mogu to vedt ;)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej motorist bi naj tud vozil ob desnem robu, le kaj on išče na sredini pasu, tist k vozi motor, pa je naredu izpit bi mogu to vedt ;)

no tole se pa nebomo strinjal ane :)) mopedisti (50 kubou) morjo po desni furat...od 125 dalje pa po sredini matr wola sei si delu izpit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim, kogar hočem, get over it.

Gor grem, kolikokrat hočem. Dvomim, da me opaziš/opazite vsakič, ko sem tam. Z avtom, motorjem, tramvajem ...

Skratka - gre za javno cesto z javno znanimi pravili vožnje. In nesreč je vse več, kakor pravite sami (nimam pa uradne statistike).

Jasno mi je, da norci ne bodo nikoli nehali divjati in da težaki ne bomo nikoli nehali težiti.

:lol1:

dobr boli me da ne pozdravš :D.. sam useen ne morš ti pametvt tuki kko pa kai, ker si preprost premau na rakitni da bi sploh vidu razmere ipd... pa kar se tiče "norcev"... usak gre do svoje meje kukr si zaupa... tisti ki smo redno na rakitni seveda tud pazimo na to da vozimo po svoji strani ceste, čim mn ogrožamo druge ipd... samo ne zdei govort da ogrožamo druge ker v vsakem športu in hobiju ogrožaš druge na tak in drugačn način...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tole se pa nebomo strinjal ane :)) mopedisti (50 kubou) morjo po desni furat...od 125 dalje pa po sredini matr wola sei si delu izpit ;)

Nak men je ištruktor doskt opominju naj vozm mal bolj ob desnem orbu vozišča... ;) ne prveč po sredini... :naughty:

dobr boli me da ne pozdravš :D.. sam useen ne morš ti pametvt tuki kko pa kai, ker si preprost premau na rakitni da bi sploh vidu razmere ipd... pa kar se tiče "norcev"... usak gre do svoje meje kukr si zaupa... tisti ki smo redno na rakitni seveda tud pazimo na to da vozimo po svoji strani ceste, čim mn ogrožamo druge ipd... samo ne zdei govort da ogrožamo druge ker v vsakem športu in hobiju ogrožaš druge na tak in drugačn način...

LOL fruc...pa ne primerjat fuzbala al pa košarke z motorjom, kle dejansko je več šans da nekoga ubiješ ;) Sploh taki projektili k so brezobrazni...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak men je ištruktor doskt opominju naj vozm mal bolj ob desnem orbu vozišča... ;) ne prveč po sredini... :naughty:

slaba awto šola hahahahha sei bos zdj kmau widu ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak men je ištruktor doskt opominju naj vozm mal bolj ob desnem orbu vozišča... ;) ne prveč po sredini... :naughty:

LOL fruc...pa ne primerjat fuzbala al pa košarke z motorjom, kle dejansko je več šans da nekoga ubiješ ;) Sploh taki projektili k so brezobrazni...

jah pa dobr... glei povsod ogrožaš ljudi :D.. sicr z motorjom u večji meri sam useen.. k praujo da ogrožajo.. a oni pa nbenga... jao :D..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pa dobr... glei povsod ogrožaš ljudi :D.. sicr z motorjom u večji meri sam useen.. k praujo da ogrožajo.. a oni pa nbenga... jao :D..

Pa sej po Rakitni ni zdej uno Uber folka da fura zdej kr usak po levmu pasu, zdej je glih tko izpadl da vsak skor seka ovinke...kar pa sploh ni res... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr boli me da ne pozdravš :D.. sam useen ne morš ti pametvt tuki kko pa kai, ker si preprost premau na rakitni da bi sploh vidu razmere ipd... pa kar se tiče "norcev"... usak gre do svoje meje kukr si zaupa... tisti ki smo redno na rakitni seveda tud pazimo na to da vozimo po svoji strani ceste, čim mn ogrožamo druge ipd... samo ne zdei govort da ogrožamo druge ker v vsakem športu in hobiju ogrožaš druge na tak in drugačn način...

Razmere na dirkališču?

Zelo na slabem glasu bo rakitna, tako kot so bile včasih ride... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!