Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Lahko greste zdej v Krimček bar :) U hotelu bo svinsko drago :S

ma ni to isto...za večino je bla tista brunarca znak skupnosti, tm smo se tokat dobil, tok prigod...ah ja... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ma ni to isto...za večino je bla tista brunarca znak skupnosti, tm smo se tokat dobil, tok prigod...ah ja... :P

biu sm v temu kaficu :beer1: prooou hude kelanrce so zdj :boobies::yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....malo bolj podrobno opiši tisto poglavje z odojkom.

A je na žaru z :beer1: in hrustljavo skorjico?

Se bo spet treba zapeljat gor!

tako tako :D tocn tak k si ga opisu :D:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Jz dans prvič in blo fenomenalno! :boobies:

Vesel bi bil, če da kdo namig kako potem obiti cesto do Iga, ker je v katastrofalnem stanju? Hvala

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj fenomenalno je pol poleti...k je cesta še bolj topla pa gume tud :D ja zdej če mislš do Ljubljane se ti splača it tm ko si šou naravnost v Podpeči v križišču naravnost mimo benciske, greš lahko levo proti brezovici pa takoj čez prehod za peščce desno, tam greš čez črno vas proti ljubljani...drugje se ne da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ti hvala za trud, samo morm rečt da nism razumel :P

Spomnim se, da sem se navzdol pripeljal po ozki cesti (na levi hiše, na desni pogled na ravnico) do glavne ceste, kjer sem se lahko odločil desno za IG in levo za Brezovico - je to to križišče? Gledam na zemljevidu najdi.si in vidim, da sem bil tako pameten, da sem celo kiksnil in šel čez Kamnik pod Krimom potem pa sem prišel do tega križišča. Bi v prejšnjem križišču moral skreniti desno?

Hvala, ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm si pa dobr pogeldal zemljevid in je kristalno jasno :P Hvala ti za namig, se letos še kr ene parkrat vidimo v tehle zabavnih ovinkcih!

pa LP

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ti hvala za trud, samo morm rečt da nism razumel :P

Spomnim se, da sem se navzdol pripeljal po ozki cesti (na levi hiše, na desni pogled na ravnico) do glavne ceste, kjer sem se lahko odločil desno za IG in levo za Brezovico - je to to križišče? Gledam na zemljevidu najdi.si in vidim, da sem bil tako pameten, da sem celo kiksnil in šel čez Kamnik pod Krimom potem pa sem prišel do tega križišča. Bi v prejšnjem križišču moral skreniti desno?

Hvala, ajd

točno tako...samo takoj zaviješ desno po prehodu za peščce...jst se vozm po tej sjebani cesti ker sm tm bliz doma, pa vsak dan na šiht :D...bi jo res lahka že zrihtal :P

Sej med poletjem so fantje več al mn skoz gor...sam se bl pr klopcah zadržujemo ne pr jezeru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako...samo takoj zaviješ desno po prehodu za peščce...jst se vozm po tej sjebani cesti ker sm tm bliz doma, pa vsak dan na šiht :D...bi jo res lahka že zrihtal :P

Sej med poletjem so fantje več al mn skoz gor...sam se bl pr klopcah zadržujemo ne pr jezeru :D

Hvala

Nobenih klopc vidu, šlo prehitr očitno :) Sicer pa je luštno ja, samo 2x sta mi avtomobila krepko nasproti sekala - morda poznaš pebe, en nov svetlo moder Citroen C3 in en s srebrno Renault Thalio ga je prpalu k norc, sm bil mal hud :evilgrin:

Se pa vidmo potem kdaj "pr klopcah"

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!