Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Ja tale s thalio je edn z Rakitne...sm ga pred kratkim sreču, pa se še ker norc najde, k pobje tišijo te avtomobile do skrajnosti ke po ravninah... :P Poleti se definitivno vidmo ;) pocuki za rokav :D modr gsxr, modr enodelc ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom, jz pa armen FZ1 pa zaenkrat še oranžno črn dvodelc pa "rejving" čelada :P

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je dane na poti dol na levem ovinku mal pred klopcami nasproti pripeljal bmw 5 karavan cisto po mojem pasu. Pazte, zgleda da je taka luna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje...jutr če bo kdo gor mu dovolm da mi da za kofe ;)tm po 15:30 :P

soboto dopoldne daš ti lohk men :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pazite prosim, na žalost mamo novo konkurenco na cesti:

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pazite prosim, na žalost mamo novo konkurenco na cesti:

Do 3,20 minute sem mislil, da so cesto zaprli potem pa.......neugodno srečat takega norca nekje.........Tako, kot si rekel PAZIT.

Pa srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest temu ne pravim konkurenca, ker to je čist druga liga idiotizma, tut če primerjam z najhitrejšimi motoristi.. Po drugem pasu v in iz nepreglednih ovinkov.. :headbang: :headbang: Ko se bo skantal sam upam, da ne bo še koga sabo vzel. Debil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest temu ne pravim konkurenca, ker to je čist druga liga idiotizma, tut če primerjam z najhitrejšimi motoristi.. Po drugem pasu v in iz nepreglednih ovinkov.. :headbang: :headbang: Ko se bo skantal sam upam, da ne bo še koga sabo vzel. Debil!

Verjetno se jih precej ne bo strinjalo z menoj, pa vseeno.

Na prvo žogo, hitri pogled, izgleda res katastrofalno :eek:. Ob podrobnejšem ogledu in ob upoštevanju, da oči vidijo več, imajo širši zorni kot in ker se obračajo, predvsem v levih zavojih, obrača pa se tudi glava, pri čemer pa je kamera povsem pri miru pa zadeva izpade dokaj drugačna.:yes:

Sem namreč tudi sem motorist, pa vseeno, če se natančneje pogleda (pogledal sem 1 in pol krat, prvi del z zdrsi 2x):

je kar lepo odpeljano razen 2 zdrsov na začetku in v drugem zdrsu kar precej čez črto :nono:. Se je še navajal na razmere. Nasproti vozeči motorist, spreten, bi se še lahko izvlekel dočim avto pa ne. :wallbash: Sem dobil občutek, da je po drugem zdrsu postal previdnejši in se ni več ponavljalo v desnih.

V levo pa je precej drugače, ker je po mojem pred sekanjem ovinkov pogledal v levo in videl prosto in uporabil celotno širino ceste.

Po pesku ni vozil in ga nanesel na asfalt :OK:, kot mnogi drugi avtomobilisti, ki nam motoristom in kolesarjem s specialkami grenijo vožnjo.:headbang:

Sem se kar precejkrat peljal tu čez a ponehal.

- Ta novi del mi ni čisto nič všeč. Nimam zaupanja v asfalt (je zadnja

SportSmart v brezhibni kondiciji že oddrsela pri nič priganjanju :wallbash:

- Pa pesek avtomobilisti nanesejo na asfaltni del (Cerkniška stran), največ v

desnih ostrih zavojih. Bi jih poslal še enkrat v šolo.

Jim naredijo asfalt, oni pa še kar prek obrobnega makadama.:headbang:

Ne vem zakaj se naših projektantov še vedno drži balkanska navada in

šparajo na asfaltu in štukajo s obrobnima deloma s peščenim delom?

V Nemčiji in tudi Avstriji se tega ne poslužujejo!:OK:

Na koncu pa srčno upam, da ne bo več slabših šoferjev, kot je bil ta,

skušalo početi, kar je počel on.

Na delu ob vzponu proti Rakitni (iz Podpeške strani)

na parih mestih precej avtomobilistov seka ovinke in zna bit dokaj nevarno,

bi rekel precej huje :wallbash::slap:kot videno tu (razen seveda drugega zdrsa v desnem ovinku). Lastne precejkratne izkušnje.

Popravljeno . Popravil gsx750f
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HiperYack, hvala za ta posnetek, ob katerem sem si (na srečo .)) bolj ogledoval okolico kakor samo vožno ... To cesto sem verjetno kar velikokrat prevozil z mopedom, zato sem na skrivaj pričakoval, da se bo vsaj na koncu posnetka prikazalo na desni strani jezero. Ker se ni sklepam, da je to cesta iz druge (blizu Vrhnike ?) strani. Spominjam pa se, da tisti del proti Cerknici (?) ni bil v celoti asfaltiran in da se je nekaj delalo na tem? Ali sem si zopet samo nekja zmislil, ali je res nekaj na tem, in če je, kakšno je stanje sedaj ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbral sem res slabo besedo, in moj namen je bil le dobronameren, saj se mi njegovo početje zdi neumno, vem da voznik oblada svoj avto, ker redno spremljam njegovo temo na drugem forumu, vendar si je izbral napačen kraj za trening :S. Vožnja vse lepo in prav, če bi se le držal svoje strani...

Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da je bedak, pa ne zato, ker se mal hitrej pelje, vendar ne obvlada avta in seka ovinke, kar je popolnoma nesprejemljivo ... že velikokrat naletim na take bedake, ki sekajo ovinke.

Je pa to cesta od Rakitne proti Cerknici (na videu), ki pa meni ni preveč všeč, res pa je, da sem se tam samo dvakrat z motorjem peljal in enkrat z avtom in zmeraj je bilo polno peska in kamenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A men dovolš ? :D

Ej nism nc dobu od tega kofeta...jebentish...hahah...sm pa pol 0,5l vode za kar sm zlo hvaležn :P

aja...takih idiotov ni mal na je cesti tud na drugi strani se najdejo... :/

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da je bedak, pa ne zato, ker se mal hitrej pelje, vendar ne obvlada avta in seka ovinke, kar je popolnoma nesprejemljivo ... že velikokrat naletim na take bedake, ki sekajo ovinke.

Je pa to cesta od Rakitne proti Cerknici (na videu), ki pa meni ni preveč všeč, res pa je, da sem se tam samo dvakrat z motorjem peljal in enkrat z avtom in zmeraj je bilo polno peska in kamenja.

Zdej so vse pometli ni nč več peska :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej nism nc dobu od tega kofeta...jebentish...hahah...sm pa pol 0,5l vode za kar sm zlo hvaležn :P

aja...takih idiotov ni mal na je cesti tud na drugi strani se najdejo... :/

Tstar, sezona se še začela ni, se ti bom oddolžu DVOJNO :alko::kava::D

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, da so jo res pometli.:OK:

Presenetljivo malo peska :D in motoristov je blo danes.

U Cerknci pa še nimajo sadne kupe!:slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!