Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Vcer popoldne sm sel iz Jezera na Krim pes, pa dol tud in je cel popoldne orng mukalo po cesti do Rakitne.. Ja, tip je idiot, sam vi pa tud ne vozte pod 10000 obrati.... Pa skomine ste mi delal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da nas je blo v soboto gor toliko, da je zgledalo kot na moto zboru :D:wub::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ni se treba bat alfe GTV, Alan dobro ve kaj počne in to počne že leta, tudi po grobniku, racelandu, bivšemu mobikrogu itd.

Če bo videl motorista dam roko v ogenj, da se bo umaknil.

Popravljeno . Popravil bass
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ni se treba bat alfe GTV, Alan dobro ve kaj počne in to počne že leta, tudi po grobniku, racelandu, bivšemu mobikrogu itd.

Če bo videl motorista dam roko v ogenj, da se bo umaknil.

Dragi bass nč ne rečem da se ne zna furat, nč ne rečem da se ne bo umaknu, povej mi kakšna bi bla tvoja reakcija, ko bi ležu v ovinku, po tleh bi tačke drsale, ti pa zagledaš avto na svojem pasu ? :) Mislm da bi vsak vsaj mal cviknu, kaj pa sledi,.... ? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ni se treba bat alfe GTV, Alan dobro ve kaj počne in to počne že leta, tudi po grobniku, racelandu, bivšemu mobikrogu itd.

Če bo videl motorista dam roko v ogenj, da se bo umaknil.

lej.. lahko da je odličen voznik in da to počne leta in leta, pa tudi po dirkališču (kjer ni nasprotnega prometa), apak večinoma motoristov, ki se vozimo po cesti nismo profesionalci (takih nas je 90% ) in med njimi ogromno neizkušenih.

Razumeš, kaj hočem povedat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ni se treba bat alfe GTV, Alan dobro ve kaj počne in to počne že leta, tudi po grobniku, racelandu, bivšemu mobikrogu itd.

Če bo videl motorista dam roko v ogenj, da se bo umaknil.

Ne bluzit da obvlada. Alen nima pojma, samo svoj cigelj na nogi razkazuje. Nič boljš se ne zna peljat kot bi se jst, razlika je sam, da sem jaz že dolgo nazaj spoznal (mentalno, ne fizično), da če bi se pa kaj naredil bi ornk nastradal jst ali pa kdo drug. Tista stara alfa pa še za pogledat ni vredna. Naj si kupi SS motor pa potem pride na Rakitno, pa mogoče še kakšna blonda pade nanjga.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se sploh ne obremenjujem, ker tko kt tale avtom obilist lahka nardi pizdarijo, lahka motorist sname kacga kolesarja, se zicnem pr klopcah in samo opazujem... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se sploh ne obremenjujem, ker tko kt tale avtom obilist lahka nardi pizdarijo, lahka motorist sname kacga kolesarja, se zicnem pr klopcah in samo opazujem... :D

sam nekaj si pozabil :D, morš najprej sploh do klopc pridt...ker ene nasproti vozeče ko vidim kak se to vozi, mi je jasno, da misli sam na svojo rit in nč druzga :headbang:

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nekaj si pozabil :D, morš najprej sploh do klopc pridt...ker ene nasproti vozeče ko vidim kak se to vozi, mi je jasno, da misli sam na svojo rit in nč druzga :headbang:

maš res...do takrat previdno in počasi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi bass nč ne rečem da se ne zna furat, nč ne rečem da se ne bo umaknu, povej mi kakšna bi bla tvoja reakcija, ko bi ležu v ovinku, po tleh bi tačke drsale, ti pa zagledaš avto na svojem pasu ? :) Mislm da bi vsak vsaj mal cviknu, kaj pa sledi,.... ? :)

Nimaš kaj tko vozit. Če pa že, pa si si sam kriv ,če ti kdo nasprot prleti enako agresivno in se userješ. Takrat boš spoznal, kolk si v resnici šleva ...

(ne mislim tebe osebno, ampak na splošno)

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, da si je tak pač sam kriv

Vendar avto na polno tako kot tista dotična Alfa iz videa lahko preseneti in prestraši tudi nič hudega slutečega manj izkušenega umirjenega voznika, ki panično pohodi prvo zavoro in konča na tleh.. Isto velja tudi za nektatere Rossije, ni treba da je avto..

Pač tako se ne vozi, neglede na to, kdo in na kakšen način pripelje nasproti in koliko si je potem tisti sam kriv.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ni se treba bat alfe GTV, Alan dobro ve kaj počne in to počne že leta, tudi po grobniku, racelandu, bivšemu mobikrogu itd.

Če bo videl motorista dam roko v ogenj, da se bo umaknil.

Če je tak dober pol pa naj v petek pride na TIME-ATTACK na Raceland in se izkaže....Jz ga še nisem vidu na racelandu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tak dober pol pa naj v petek pride na TIME-ATTACK na Raceland in se izkaže....Jz ga še nisem vidu na racelandu...

Si pa verjetno bolj slabih oči ......

Je pa res , da je izpustil par zadnjih saj se je avto pošteno dodeloval.

Ps Na nivo šank racerjev se ne mislim spuščat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa verjetno bolj slabih oči ......

Je pa res , da je izpustil par zadnjih saj se je avto pošteno dodeloval.

Res ga nisem kdaj videl...sicer si si pa sam odgovoril :)

Cajt glih ni neki no...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ga nisem kdaj videl...sicer si si pa sam odgovoril :)

Cajt glih ni neki no...

Bom tko reku mal povpraši udeležence v petek kaj si mislijo o njemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom tko reku mal povpraši udeležence v petek kaj si mislijo o njemu.

Na posnetku pelje v malo mokrem 1,13s.S cestnimi gumami v dežu pa je šlo tud že 61s.Na suhem pa je po spominu nekaterih peljal 64s.Tako,da danes bi imel v konkurenci glih

Bojda bo dans gor rohnel..... :)

Do zdajle ga še ni bilo.Mogoče pride kasneje saj je danes do 20ure..Ostale slike ob priliki v raceland temi

post-18324-0-92439400-1302271267_thumb.jpg

post-18324-0-31509400-1302271320_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva s kolegom skoristila lepo popoldne in šla pogledat na Rakitno če je cesta že taprava :) Odlično, peska nikjer, gužve ni bilo, cesta in asfalt super, gume držijo! :)

post-1190-0-55177800-1302284175_thumb.jpg

Temperature so že kar primerne za malo bolj sportski

post-1190-0-40921600-1302284125_thumb.jpg

Za vse, ki v glavah že oblikujete kritike češ kaj na drugi pas visim, naj pojasnim, da je bilo to izključno v namen fotografiranja :fredy: Prišel prepočasi v ovinek, potem pa videl da je vse frej in sem malo bolj zaprl zavoj, da bo fotka taprava. Drugače take vožnje ne podpiram :ninja::)

post-1190-0-35068700-1302284388_thumb.jpg

Klapa

post-1190-0-24511600-1302284417_thumb.jpg

Jezero še vedno tam kjer je blo..

post-1190-0-39052200-1302284441_thumb.jpg

Domov grede pa še do condorja, pomagat menjalnik šraufat, ker ne zna šaltat in je na Pannoniji peto prestavo fental :whistle::D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva s kolegom skoristila lepo popoldne in šla pogledat na Rakitno če je cesta že taprava :) Odlično, peska nikjer, gužve ni bilo, cesta in asfalt super, gume držijo! :)

post-1190-0-55177800-1302284175_thumb.jpg

Temperature so že kar primerne za malo bolj sportski

post-1190-0-40921600-1302284125_thumb.jpg

Za vse, ki v glavah že oblikujete kritike češ kaj na drugi pas visim, naj pojasnim, da je bilo to izključno v namen fotografiranja :fredy: Prišel prepočasi v ovinek, potem pa videl da je vse frej in sem malo bolj zaprl zavoj, da bo fotka taprava. Drugače take vožnje ne podpiram :ninja::)

post-1190-0-35068700-1302284388_thumb.jpg

Klapa

post-1190-0-24511600-1302284417_thumb.jpg

Jezero še vedno tam kjer je blo..

post-1190-0-39052200-1302284441_thumb.jpg

Domov grede pa še do condorja, pomagat menjalnik šraufat, ker ne zna šaltat in je na Pannoniji peto prestavo fental :whistle::D

Mene si prepričal. Jutri tudi jaz nase vržem kombinezon in se grem mal zapeljat. Drgač pa lepe fotke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!