Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

hahaha...bolš da u koš ne pogledaš...sm biu tud jst presenečen nad vsebino...drgac smo pa piksno eokološko stisn pa vrgl u koš... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud dans bo baje gor par motorjev...Jure včer sva se pa očitno za mau falila, prideš dans tut?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr casper se pa ze dolg nismo vidl,nisem biu 100% zihr da sm za tabo dans pelu 3x (a nis mel uzadne rumene poliestre gor?) no,ampak ko sm slisu ror,sem biu takoj ziher :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud dans bo baje gor par motorjev...Jure včer sva se pa očitno za mau falila, prideš dans tut?

Danes nisem bil nič na motorju, sem se končno spravil pobarvat tank cover, da bodo komplet poliestri v stilu :)

post-1190-0-92819800-1302375234_thumb.jpg

Mogoče jutri kej pridem obrnit, bo kdo gor?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva s kolegom skoristila lepo popoldne in šla pogledat na Rakitno če je cesta že taprava :) Odlično, peska nikjer, gužve ni bilo, cesta in asfalt super, gume držijo! :)

post-1190-0-55177800-1302284175_thumb.jpg

Zakaj pa tako neposredno ogrožaš nasproti vozečega kolesarja s početjem, ki sodi na dirkališče, ne pa na javno cesto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr casper se pa ze dolg nismo vidl,nisem biu 100% zihr da sm za tabo dans pelu 3x (a nis mel uzadne rumene poliestre gor?) no,ampak ko sm slisu ror,sem biu takoj ziher :D

Ja poliji so za na pisto, po cesti sm za enkrat, če izvzamemo ror še legalen :D Jz sm pa takoj vedu da si ti, pa sm mislu da se boš ustavu kej tm pr ns....

Jure, jp tut jutr bomo gor :)

gsx750f slikceee :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jz sm eno kiblo vidu k sm se dol spuščou. Par ovinkou viši so se pa eni snemal k so kolenčkal, upam da vs niso nč pohopsal... :l_01:

Sm se pa kr mal ustrašu enga na črnm motorju k mi je nasprot gor prletu:D(da nebo pomote je sou po svojem pasu...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso nas nč....So se pa dvoji mim sam pelal, ena kibla pa ena Škoda...Čeprou unedva v Škodi sta zgledala precej nasikana pa smo se hitr raj pobral :D

Sharko a si meu ti sopotnico na SVju, pa si se tut ustavu tm pr klopcah? En moder SV se je ustavu pr nas....

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo je bil ogrožen.. :)

Drugače pa zato, da imaš ti zdej kej komentirat :surrender:

Da, Jure, zelo je bil ogrožen. Le drobna napaka v tvoji gumi, na cesti, ali v tebi, bi lahko povzročila hudo nezgodo, v katero bi vpletel še drugo osebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, Jure, zelo je bil ogrožen. Le drobna napaka v tvoji gumi, na cesti, ali v tebi, bi lahko povzročila hudo nezgodo, v katero bi vpletel še drugo osebo.

Ma daj moralizirat.. Tam je možno "priletet" še oreng bolj kot tole. Jst po cesti zmer peljem z dobro mero rezerve in lufta, ker poznam razliko med cesto in pisto in predvsem zaradi obiskov slednje, dobro vem kje so moje meje, meje motocikla in meje gum. Na cesti se jim ne približujem, ker je to pač neumno. Ampak če pa človek malo bolj nagne in da koleno ven pa to še ne pomeni, da zdaj kar vse povprek ogroža.

Poleg tega pa če se ne bi presedel, ti fotka najbrž sploh v oči nebi pala. S tako hitrostjo bi se namreč lahko tam peljal tudi kot sveča pa vseeno brez težav zvozil.

Ja, če bi šel počasneje, bi bile morebitne posledice nezgode manjše. Ampak to velja vedno in povsod. Dejmo se pol kar povsod vozit vsi 50, bo najbolj ziher.. Oziroma če je pesek al pa olje na cesti, al pa če ti gumo raznese, je lahko tut to preveč. Se da pa možnost takih nepredvidenih okoliščin bistveno zmanjšat s tem, da se pač najprej zapelješ gor in dol penzionistično in vidiš kaj je na cesti. Če vse štima in ni folka se greš 2x peljat, čene pa parkiraš ob klopcah in je to to.

Po tem kar vidim kako se vozi na Rakitni, tudi glede motoristov z raznimi kravami in kufri, sem jaz s tako vožnjo ena manjših težav tam. Ne da opravičujem divjanje, sam glih v vsako malenkost se pa res ni treba zapičit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!