Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Vceraj dol grede mi je ena blond fraca v picassoju skozi ovinek pripeljala cisto po mojem pasu. Pazite na talente, pomoje je kaksna cudna luna al pa kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj dol grede mi je ena blond fraca v picassoju skozi ovinek pripeljala cisto po mojem pasu. Pazite na talente, pomoje je kaksna cudna luna al pa kej.

Na Rakitni je zmer bl tako ozračje, da čudno vpliva na določene voznike :headbang::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem otvoril pravo sezono, ker mi vožnja po slabih in s_ukanih cestah nekako ne šteje.

Sem srečal spodaj pri bencinski enga bandita pa yamaho 125, pol pa še 1ga bmw-ja proti Igu.

Vglavnem drsniki krščeni ~10x, pa nastavljen traktor s prikolico v ovinku, pa drug traktor s prikolico nasproti po mojem pasu- zavijal na svoje dvorišče, potem me je pa za višek na Jezeru v naselju prehitel rdeč fokus, jest 50, on pa 90+ 'na not' v ovinek.

Tko da to kolenčkanje če je s pametjo je še najvarnejše moto udejstvovanje, bolj kot obvladovanje tistih 'situacij'.

Ja, tud ovinek s slike z Juretom se pelje čist izi in varno po kolenu, tako da lahko s prve roke utišam nastale govorice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil gor med 14h in 15h moram reč da nas je bilo kar nekaj...hvala motoristu z črnim z750, ki me je opozoril na traktor za ovinkom :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil gor okoli enih in praktično nič motoristov, večinoma tranzitnih. Na žalost sem nato oddrvel domov ker se je bližal dež.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa pejmo na en fočk predn jo opere :naughty:

eo sm zvedu kje majo une kremšnite:) dol v kamniku pod krimom gostilna košir...do je ce greš iz smeri podpeč proti borovnici..in čisto nakonc vasi kamnika pod krimom na levi strani je ta gostilna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo sm zvedu kje majo une kremšnite:) dol v kamniku pod krimom gostilna košir...do je ce greš iz smeri podpeč proti borovnici..in čisto nakonc vasi kamnika pod krimom na levi strani je ta gostilna

to mi deli, so spet kile v nevarnosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi deli, so spet kile v nevarnosti!

gsxf mislim da smo se srečali včeraj, če imaš belo modro r1? Pri avtobusni postaji si šel dol, mi pa na rakitno. 3xcbr + ktm če se spomniš mogoče ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gsxf mislim da smo se srečali včeraj, če imaš belo modro r1? Pri avtobusni postaji si šel dol, mi pa na rakitno. 3xcbr + ktm če se spomniš mogoče ;)

LP

se jst spomnem...sm mahu na začetku na ovinku...mater je rohnel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

gsxf mislim da smo se srečali včeraj, če imaš belo modro r1? Pri avtobusni postaji si šel dol, mi pa na rakitno. 3xcbr + ktm če se spomniš mogoče ;)

LP

zna bit :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes okrog 14h reševalci pobirali nekoga v belo-črnem usnjenem kombinezonu. Motorja nisem videl, verjetno je bil v grabnu (na, začuda, enem od ravnih delov). Ve kdo kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 14h reševalci pobirali nekoga v belo-črnem usnjenem kombinezonu. Motorja nisem videl, verjetno je bil v grabnu (na, začuda, enem od ravnih delov). Ve kdo kaj več?

Ja jst sm vidu, da je bil nek SM in sicer so ga na avtovleki odpeljali. Se mi zdi da AMZS. Kej več pa ne vem, samo vrjetno je bilo nekaj hudega.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 14h reševalci pobirali nekoga v belo-črnem usnjenem kombinezonu. Motorja nisem videl, verjetno je bil v grabnu (na, začuda, enem od ravnih delov). Ve kdo kaj več?

model ma zdrobljen komolec, eno operacijo je ze imel pa se vsaj eno bo potrebna, tko da bo kar nekaj časa v bolnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

model ma zdrobljen komolec, eno operacijo je ze imel pa se vsaj eno bo potrebna, tko da bo kar nekaj časa v bolnici.

kaj je pa delu fnte da ga je tok olupu?? k črte so tko kr douge :?:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daens sem se peljal mimo, in sem na desni strani vodel polno ljudi in motor v grabnu, žal nisem videl kaj več...je bilo prehitro...ura pa je bila okoli 15 na hitro mi je izgledalo kot bi bila v jarku cbr hm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!