Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

MoTo G_P sej tisto "razmišljaš kot policaj", je mislim da, letelo name .)

Robertjur ... je tudi zelo odvisno kako se do policistov na kraju obnašaš (po tvojih postih sodeč, verjetno ne preveč "spoštljivo", ker očitno jih imaš za ničvredneže in to se takoj opazi).

No, sedaj pa bom tudi jaz prenehala smetit to temo .)

Pa lep sončen dan še naprej!

Zakaj misliš da je obveljal vsesplošni izraz za policiste INKASANTI???

Zato kr mam jest osebne probleme??? Al zato ker bi tudi polcaji moral spoštovat narod?? A če padem na kolena in zajokam da hranim tri froce potem ni kazni???

Ne opravljate svojega osnovnega poslanstva!! Sej vem, upoštevate zakone... pa kokr šef reče tko more bit a ne!? Mashina ti pa molč prosim!!

In da nebo tema preveč SVINJSKA še en muvi he he!! :

ps

Samozvanih zglednih voznikov poznam že cel kup pa v praksi vidim de niso čist nedolžni in lih tko počnejo bedarije le da se teh ne zavedajo.

Kdor dela, ta grši (Kdor vozi, dela napake) trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...babo na tazadn zic s sirkovo metlo, pa gasa na Rakitno....pa mal bolj počas čez ovinke, da ji ne bo treba tolk hitr z metlo opletat, pa bo..

...čez eno uro grem pogledat, če je že spucan!

KAPIŠ!!

.)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..šou čez eno uro gor pogledat..

...inn::

Vidim polno mopedistov na klopci pa še bejbe so mel s sabo...pa nobena z metlo v rokah!!!

..mamico vam...pol se pa prtožujete, da imate usran dvoriše..

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..šou čez eno uro gor pogledat..

...inn::

Vidim polno mopedistov na klopci pa še bejbe so mel s sabo...pa nobena z metlo v rokah!!!

..mamico vam...pol se pa prtožujete, da imate usran dvoriše..

.)

Ja gospod! Jest sem vas vidu, trance_43_wavetowel2.gifpa bil tud brez prklučka za pometanje!! Hallooo!trance_41_w00t2.gif

Jah.... ob jezeru je blo prav lušte....smo se izležaval do bolova eek.gif Ampak par modelov se je pa tud na klpcah dolgočasl.trance_19_hmm.gif........... trance_40_thumbup.gif

Res, res poglej če ne verjameš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gospod! Jest sem vas vidu, trance_43_wavetowel2.gifpa bil tud brez prklučka za pometanje!! Hallooo!trance_41_w00t2.gif

..a sem rekel, da grem PREVERIT in NE POMETAT !!!

Baj d'wej...

kuko to, da ko jih snemaš nazaj :surrender: , so ti čisto vsi blizu za ritjo ko jih pa snemaš naprej, ti pa vsi spizdijo.... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj misliš da je obveljal vsesplošni izraz za policiste INKASANTI???

Zato, ker je folk zagoveden in jim je težko plačat za prekrške, ki jih storijo/storimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

---jebenti Đastin....

....tole si pa dobr napisal!!

Pa upam, da me ne doleti kaj takega...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gospod! Jest sem vas vidu, trance_43_wavetowel2.gifpa bil tud brez prklučka za pometanje!! Hallooo!trance_41_w00t2.gif

..a sem rekel, da grem PREVERIT in NE POMETAT !!!

Baj d'wej...

kuko to, da ko jih snemaš nazaj :surrender: , so ti čisto vsi blizu za ritjo ko jih pa snemaš naprej, ti pa vsi spizdijo.... :eek:

Ja pišuka poldi ej, jest vozim po predpisima huh!! Uni so pa čist ubrisani whistle.gif

Ah sej ne!!! Pred leti mi je beličnike med šprikle potegil pa sem zej bolj softič heh!! blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si hotu s tem povedat? :evilgrin:

Da vozš po omejitvah, paziš na divjad in ostale stvari k gor motoreraš :P :naughty:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!