Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Ti boš tut znucou asvalt gor :naughty: :yea1:

Sm šou še dons mal prevert, če ga že kje kej manjka :evilgrin: dons pa prazna cesta :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, povej pridemo s kamero pa boš taglavna poj!! trance_05_banana.giftrance_05_banana.gif Ni lepšga kt dama ki polaga ovinke!! wub.gif............ trance_19_hmm.gif??

Pa sej če gre bolj na izi pa mal navijemo obrate pa je čist hudo he he!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ni lepšga kot damo položit za ovinkom :winkiss: (al pa pred)

..pa kaj pravi, da vozi na Viagro ? :naughty:

mal heca .)

rad bi videl, da se enkrat na parkplacu naredi zborček damic, ki rade drajsajo na Rakitno, pa da vidmo katera ima najbolj odišavljen mopi .) ..al pa kej podobnega...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ni lepšga kot damo položit za ovinkom :winkiss: (al pa pred)

..pa kaj pravi, da vozi na Viagro ? :naughty:

mal heca .)

rad bi videl, da se enkrat na parkplacu naredi zborček damic, ki rade drajsajo na Rakitno, pa da vidmo katera ima najbolj odišavljen mopi .) ..al pa kej podobnega...

:eek: a si normaln? a bi rad dež al kaj? se pa že rajš kje pod streho zbiramo, je bolj zihr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: a si normaln? a bi rad dež al kaj? se pa že rajš kje pod streho zbiramo, je bolj zihr :P

A veš kaj je zanimiu pojav an rakitni...Da pr hotelu ponavad ne pada tm k pa obrača(m)jo na vrh ceste pa. Isto je dol Na gornji pada po celi trasi furanja pa ne, še je že eneparkrat tko zgodl, tko da se nimamo kej bat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kaj je zanimiu pojav an rakitni...Da pr hotelu ponavad ne pada tm k pa obrača(m)jo na vrh ceste pa. Isto je dol Na gornji pada po celi trasi furanja pa ne, še je že eneparkrat tko zgodl, tko da se nimamo kej bat :D

sej jaz se tut ne bojim, k ponavad se pr hotel šele ustavm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajki ti se nč ne sekiri če bo dež bomo mel pa še miss mokra trance_19_hmm.gif majca he he!! trance_05_banana.gif

Po pa k bote že mokre loh pa še kaki mopedwash užgemo!! Ti povem de taga mitinga še nis vidla!! trance_25_naughty.gif

Knedeja Norčev, bi blo to neki za nas??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajki ti se nč ne sekiri če bo dež bomo mel pa še miss mokra trance_19_hmm.gif majca he he!! trance_05_banana.gif

Po pa k bote že mokre loh pa še kaki mopedwash užgemo!! Ti povem de taga mitinga še nis vidla!! trance_25_naughty.gif

Knedeja Norčev, bi blo to neki za nas??

:hmm: ne vem kaj misliš da boš vidu :lol: ... pomlad je mim fante O:-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej sem vedu!! Tisto elastiko s petko nateguješ in to je to. trance_18_groupwave.gif

rajš vidm če kdo drug kej nateguje :whistle: ostalo pa ni zanimiv, sploh ne na ovinkih parkirat pa mokre majce gledat :P al pa polagat pred ovinki...men se zdi čist nezanimiv, pa še nevarn zna bit :lol:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ne vem kaj misliš da boš vidu :lol: ... pomlad je mim fante O:-)

Heh mokre majčke so čist lušzna predigrca trance_25_naughty.gif ampak če ni nič za videt je pa že huda kriza, sploh če ti je pomlad že davno mimo trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 17.30 klopca na ovinku polno zasedena, pri jezeru pa tudi nekaj motorjev, na unem ovinku v dolinci polno peska je treba mekat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj popoldne bil gor po dooooolgem času. Sem šel 2x gor in dol - super cestica, ponekod malo popoprana s peskom.

Bilo je še nekaj cestakov, ki so očitno mislili, da so na pisti... Potem so se kmalu spodaj na postaji postavili policaji, tako da sem se predčasno spakiral nazaj proti domu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne ena furca čez Rakitno do Cerknice. Nazaj grede me je namočilo, da mi je teklo od jajc. Pa še povsod je bilo po malem listja, želoda, žira, peska..... Aha, še nekdo se je spomnil malo polit olja/dizla na spodjem odseku. Lahko pa tudi nekomu ne paše, če cel vikend žagamo gor in dol pa je nekje staknil table omejitev 40.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, še nekdo se je spomnil malo polit olja/dizla na spodjem odseku. Lahko pa tudi nekomu ne paše, če cel vikend žagamo gor in dol pa je nekje staknil table omejitev 40.

Imam popolnoma enake pomisleke.

Sicer pa ljudi ob cesti razumem, ko nonstop žgejo/mo z raznim fleksarcam na polno z odprtimi izpuhi, da se še na MGP ne dere toliko....

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!