Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Imam popolnoma enake pomisleke.

Sicer pa ljudi ob cesti razumem, ko nonstop žgejo/mo z raznim fleksarcam na polno z odprtimi izpuhi, da se še na MGP ne dere toliko....

Pa dej zamaš tiste dve lukne,da se ne bo tok drla tista dvocilindrska drekpumpa boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej zamaš tiste dve lukne,da se ne bo tok drla tista dvocilindrska drekpumpa boobies.gif

...karkol sem do zdej not natlaču mi je ven odneslo......pol smo bli pa vsi črni od saj....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, še nekdo se je spomnil malo polit olja/dizla na spodjem odseku. Lahko pa tudi nekomu ne paše, če cel vikend žagamo gor in dol pa je nekje staknil table omejitev 40.

...če pa razmišljaš v drugo smer, je pa čisto mogoče da:

...je neki kmet vlačil iz hoste, pa mu je počila hidravlična cev, to je opazil šele doma in je bil toliko pošten (lahko da je tudi on motorist) in je poklical cestarje, da so postavili znake za nevarnost - spolzko vozišče in omejitev 40 km/h.....:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če pa razmišljaš v drugo smer, je pa čisto mogoče da:

...je neki kmet vlačil iz hoste, pa mu je počila hidravlična cev, to je opazil šele doma in je bil toliko pošten (lahko da je tudi on motorist) in je poklical cestarje, da so postavili znake za nevarnost - spolzko vozišče in omejitev 40 km/h.....:worship:

Mislm da tuki pride pa tale rek na vrsto: ''in pol svizec zavije čokolado v folijo'' :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da tuki pride pa tale rek na vrsto: ''in pol svizec zavije čokolado v folijo'' :P

Hja ... velik lažje si ga je predstavljat s kantico olja pa vrečo peske wallbash.gifwallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....včeraj bil z Robertjurjem na Rakitni. Srečali smo se samo z enim modrim GSX...in to ene 3x...

:surrender: še vedno (ali pa že spet) polno peska, blata, veje...po cesti :angry: ...pa tudi zista oljna vlečka ti ne da prav dobrega filinga, čeprav se je že najbrž dobro vpila v asvalt in se sprala po površini....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....včeraj bil z Robertjurjem na Rakitni. Srečali smo se samo z enim modrim GSX...in to ene 3x...

:surrender: še vedno (ali pa že spet) polno peska, blata, veje...po cesti :angry: ...pa tudi zista oljna vlečka ti ne da prav dobrega filinga, čeprav se je že najbrž dobro vpila v asvalt in se sprala po površini....

Ma si ti občutljiv slap.gif Pa pejd na pisto pa boš videl kolk smeti pa peska je na tleh... To je pač sestavni del hobijayes.gif Maš 2 možnosti; Da se ustaviš in počistiš kt jest npr. včeraj pobiral drva z ovinka!! trance_21_laughing1.gifAl pa očke na peclje pa po gasu eek.gif

Pa si raj ne zamislim kako bi vozu če bi vedu da je "all clean"?? Sam glej....še zmeraj maš cel kup nevarnih faktorjev. Včeraj naprimer se je avto ustavil sredi ceste, brez žmigla ali kakega znaka namena in tako stal x cajta. Se človek komaj odloči zapeljat okrog ko pa ne moreš vedet kaj mu roji po pudingu trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel tu čez da me ni preveč kuhalo o je bil tak lep sonček :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 2h me je pri jezeru sredi ceste pričakal bajker v črni jakni in v običajnih hlačah. Tipčk je zelo lepo furkal,in imel perfekten tempo. Čez naselja na izi čez kljuke pa čim hitrej tongue.gif Tud ko sem čakal svoj podmladek je vedno upočasnil tudi on kar se mi običajno glihne dogaja.

Če bi hotel videti svoj posnetek mi pošlji ZS?! trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk!

Pa še zahvale "duhcu" za spodbudo..še mal pa dam neb hotla :)

Tvoj teritorij..letiš ko strela ;)

Tamau-mu tnx za povabilo in Gsx750f-u za pijačo...

Ponovimo ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casper Hvala za slikce. Je blo fajn. Je pa že čutit jesen.

Ponekod se asfalt ne posuši tud preko dneva ne!

trance_43_wavetowel2.gif

post-23696-0-63660700-1317681221_thumb.jpg

post-23696-0-52336100-1317681231_thumb.jpg

post-23696-0-03448200-1317681248_thumb.jpg

post-23696-0-90263000-1317681258_thumb.jpg

post-23696-0-74237000-1317681271_thumb.jpg

post-23696-0-03269600-1317681289_thumb.jpg

post-23696-0-39825300-1317681297_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni kej za fotke...Tnx teb za kavo, ostalim pa za družbo :) Ponovimo še kej dokler bo lep vreme, je pa res da je treba pazt mal že zarad vlage na cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes kar dvakrat gor in dol.... nekaj malega motorjev srečal......

trance_25_naughty.gifSmo se res furkal he he!! Dokler je šlo

slap.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je to bilo???????????

Pa ne vem kdo mi je reku da je tam izvoz za maline he he!! trance_21_laughing1.gif

Ej če ti čisto odkrito povem nimam pojma kaj je blo?? slap.gif Kar naenkat je začel pokat in vse letet okol surrender.gifsurrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem kdo mi je reku da je tam izvoz za maline he he!! trance_21_laughing1.gif

Ej če ti čisto odkrito povem nimam pojma kaj je blo?? slap.gif Kar naenkat je začel pokat in vse letet okol surrender.gifsurrender.gif

a se je asfalt začev hladit? pa noče več držat

Popravljeno . Popravil mixxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem kdo mi je reku da je tam izvoz za maline he he!! trance_21_laughing1.gif

Ej če ti čisto odkrito povem nimam pojma kaj je blo?? slap.gif Kar naenkat je začel pokat in vse letet okol surrender.gifsurrender.gif

včeraj sem se tudi sam peljal tam pa nisem nič takega vidu.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem se tudi sam peljal tam pa nisem nič takega vidu.........

Kaj nis vidu a izvoza?? Pa sej sem komunalcem predlagal de kako tablo tam postavijo whistle.gif

Nely eek.gif Kdo se ti je to drznu odpelat?? trance_19_hmm.giftwak.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!