Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Ma kaj tam na Rakitni mislijo de smo pingvini!! :bum:

Dns ob 15 30 je bilo na barju 20 stopinj a takoj ko sem se vpel na prvo vzpetino je blo že 15st. No pri klopcah je blo 12 na vrhu hriba 10 in ko sem pred Cerknco obrnil se nazaj grede ni več povzpela do 15°. :hmm:

Sem pa celo srečal ene tri modele na bajkih ampak so tud odzravl bolj težko k so bli že mal trdi od mraza :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

BANDA RAKIŠKA vsem ene lepe božične praznike in lepo in uspeŠno novo leto..pa da se čimvečkrat vidmo na klopci ^_^ :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

...bil danes na Rakitni...

....zdej moram pa moped oprat...

..bo treba še kak teden počakat, da se vse stopi. Kjer je senca je asfalt čisto moker. Peska pa ni preveč. Naslednji teden upam da dež dodobra opere ceste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma more bit tko...da folk bl počas voz da si nau kdo naredu...mati narava poskrbi :D Naj kdo pride raj med poletjem za kofe dt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma more bit tko...da folk bl počas voz da si nau kdo naredu...mati narava poskrbi :D Naj kdo pride raj med poletjem za kofe dt :D

ja bomo med poletjem kej ja, vi pa pridte zdej v tem spomladanskem času k nam za kofe ( ali dva ) dat :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bil danes na Rakitni (4x gor pa dol), cesta lepo suha in brez peska :OK:

Samo traktorjev se pazite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sel ucerej cez, pesek so dirkaci nametal po cesti, so mel neko hitrostno dirkanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!