Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Ravno nazaj iz prve furce na Rakitno letos. Do jezera je BP naprej čez Otave je pa nekaj peska na nekaterih ovinkih.

Letos sem začel sezono z Dunlop Sportsmart. Tudi enkrat ni zdrsnila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14.30 cesta na nekaterih odsekih mokra in čist preveč zadihanih kolesarjev :BUA:

V vasi srečal tudi dva policista na motorjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14.30 cesta na nekaterih odsekih mokra in čist preveč zadihanih kolesarjev :BUA:

V vasi srečal tudi dva policista na motorjih...

So kej maseral folk gor? Tekom tedna vrjetn tud jst pridem pošnofat gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So kej maseral folk gor? Tekom tedna vrjetn tud jst pridem pošnofat gor :D

Ne vem, sem jih srečal, ko sem že odhajal iz kofeta. Sta nas pa lepo pozdravila :) Itak ni bilo skoraj nobenega motorista več gor, ker je padlo nekaj kapel dežja malo prej. Aja ena skupina oldtimer mopedov je še bla gor. Oni pa itak ne pretiravajo :D

Popravljeno . Popravil RYDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm bil v soboto z kolegom sva se vozila, je po kolenu letel non stop peska pa nikjer,super pol je pa še 3-tji kolega pršov na rakitno sva midva z drugmu šla že dol po hribu pa še policaja sva srečala na motorju. Ko se je ta tatret kolega vozu prav da je blo skor na vsakmu ovinku peska. Pol ure pred tem pa nič kako je to možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bolš da misliš, da je pesek, pa ga ni, kot pa misliš, da ga ni, pa je...

..pa ta tatret kolega je tut najbrž reku, ko (če) ste šli v Portorož, da je blo tam poln pi*k, k jih vidva nista vidla.. pokavsal pa glih tko ni nobene...( malo heca, da ne boš resno misil... ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bolš da misliš, da je pesek, pa ga ni, kot pa misliš, da ga ni, pa je...

..pa ta tatret kolega je tut najbrž reku, ko (če) ste šli v Portorož, da je blo tam poln pi*k, k jih vidva nista vidla.. pokavsal pa glih tko ni nobene...( malo heca, da ne boš resno misil... ;) )

To je res mal bol na izi kokr da se morš po tleh valat.hec je zmeram zravn drugač je itak pol preveč resno. JA ITAK :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha, ha.. fooočk..

3x gor pa dol.. tolk se mi je fajn zdel. Sem moral it olupit nove gume.....

Cesta čisto o.k. edino en ovin višje od klopic malo peska, ostalo ni panike.

Asfalt sicer drži, JE PA šE ZA POČAKAT za drajsanje kolen, ker še ni dodobra opralo zimske svinjarije, ;) samo tko... preventivno ;)...nisem upal probat.. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nbenega problema s peskom. Krasna vožnja. Sportsmartke držijo kot neostik. Samo malo še preveč hladi po 18.00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..oj.. a sta pol vidva s punco trenirala mal gor pa dol po Rakitni.. punca pa s Suzukijem GSXF.. črnim + Akrapo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljal danes do Rakitne, cesta super suha, je še malo hladno na vrhu, še manjka ene 5-10 stopinj, pazite pa se avtomobilistov, saj zelo sekajo. Na poti nazaj proti podpeči sta še dva letela proti rakitni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljal danes do Rakitne, cesta super suha, je še malo hladno na vrhu, še manjka ene 5-10 stopinj, pazite pa se avtomobilistov, saj zelo sekajo. Na poti nazaj proti podpeči sta še dva letela proti rakitni.

posnetek bi bil bolj kot za na motosvet primeren za objavo na kakem forumu društva ljubiteljev neba...

v večini trajanja posnetka območje "pod horizontom" prekriva nekako 20% zaslona, vse ostalo pa oblačno nebo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posnetek bi bil bolj kot za na motosvet primeren za objavo na kakem forumu društva ljubiteljev neba...

v večini trajanja posnetka območje "pod horizontom" prekriva nekako 20% zaslona, vse ostalo pa oblačno nebo...

haha..maš prav, sem tud jaz neki glavo stegoval pa hotu bolj dol gledat pa ni šlo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan skok na Rakitno, popil kavico, se spustil do Kamnika pod Krimom počakat GašperjaX in še enkrat nazaj na Rakitno... :grrr

post-15567-0-29894000-1334131210_thumb.jpg post-15567-0-67832000-1334131243_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kavarno so mi zaprl jest sm pa hotu kufe cccccc je... se njim neda se jim delat dobr da ni so na tablo napisal ZARADI BOGATIJE ZAPRTO hehehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola dans sm biu tud jst gor...hja se kr pozna razlika proti popodnevu v temperaturi spodaj v dolini pa na vrh rakitne, je biu še edn z gsxr 1000 gor... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola dans sm biu tud jst gor...hja se kr pozna razlika proti popodnevu v temperaturi spodaj v dolini pa na vrh rakitne, je biu še edn z gsxr 1000 gor... :D

to sm biu pa jst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Izkoristil lep dan za 4x gor pa dol. Super vreme in polno motoristov. Tist k me je slikal/snemal okoli 14.30 v prvem levem ovinku nad postajo prosim za fotko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!