Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

..kaj včeri noben ni bil na Raktini... pa tolk vas je sedel na klopcah... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi znali po svojem pasu vozit bi blo prelepo,tko se raje med tednom fijakam, ko ni nepremisljenih raket na cesti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kaj včeri noben ni bil na Raktini... pa tolk vas je sedel na klopcah... ;)

Biu učeri, samo pooooozno popoldne k ni gužve :D

ce bi znali po svojem pasu vozit bi blo prelepo,tko se raje med tednom fijakam, ko ni nepremisljenih raket na cesti.

To so tisti k ponavad taki k se hočjo dokazovat pa sledit tistim k so mal bl izkušeni, pa ne znese skoz ovinke... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi znali po svojem pasu vozit bi blo prelepo,tko se raje med tednom fijakam, ko ni nepremisljenih raket na cesti.

hehehe misls si da si varn k ti bo domačin z avtom prpelu po tvoj stran pa govor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nič ne javiš, da šibaš gor :D.

Drgač pa je na zgornjih ovinkih neka slaba sled olja v levih ovinkih, tako da previdnost ni odveč :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ma zadn tedn, je blo tko ponavad neka druga destinacija, pol pa "jah nč gremo še na Rakitno pogledat" haha...sej pokličm k bom šou zj, gremo mau potrenerat... :D

Ja sm vidu, tud un dalši desn v zgornih je biu nek flek u sredini sm se prou ustrašu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 16.30 Rakitna, vreme idealno,suha cesta nič prometa, še motoristov :blush: ne, razen enga na klopci na sredini, lepa fura :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen mesec nazaj doživel identično situacijo na istem mestu...

Včeraj iz Cerknice skoraj do Rakitne pa vozil za pogumnežem z Mercedezom, ki je stalno sekal ovinke in to "na polno".

Ata je optimistično mislil, da nam bo ušel :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen mesec nazaj doživel identično situacijo na istem mestu...

Včeraj iz Cerknice skoraj do Rakitne pa vozil za pogumnežem z Mercedezom, ki je stalno sekal ovinke in to "na polno".

Ata je optimistično mislil, da nam bo ušel :glare:

Pred menoj je prejšnji teden to počel domačin v Saab 93 TD.

Sem vozil za njim, se je fajn rangirat, a sem se odločil, da jih na tak način ne bom več stimuliral.

Zadeva je lahko usodna za motorista iz nasprotne smeri.

Tip si je vzel oba vozna pasova, celo zapru mi je možnost prehiteti ga v štartu in se mu odpeljati.

Enostavno je zavil na levi pas, da nisem mogel v štartu mimo.

relacija južna stran vzpona na Rakitno (bus postaja) in do Rakitne.

Bi reku, da je bila neke vrste kontra na račun nekaterih ZELO agresivnih, nestrpnih in do avtomobilistov

brezobzirnih motoristov na javnih cestah.

:hmm:

Popravljeno . Popravil gsxf750
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...včeraj se dolgočasil po Rakitni ...ene 3x gor pa dol.... srečal samo tri ... eno bjondo na Monsterju, pa njenga prrjatla, pa enga na RS Aprilii, pa na CBR600...

...pol sem se pa nazaj grede pri klopcah ustavil, pa sem skoraj zaspal....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh takle mamo na Rakitn!!

Kva jokcaš, te pač ni vodu, al si bil prehiter in premajhen, al pa on pač preveč štorast in zaposlen s tem, da bo speljal naravnost na cesto.

Če voziš dovolj počasi, pač situacija ni nevarna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek sem prvič prevozil ceste na Rakitno in morem priznat da sem bil navdušen. Pogledal sem veliko slik in posnetkov in ugotovil da se vas malo vozi na relaciji Rakitna-Pikovnik, ki je meni osebno zelo všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je lušna dinamična in počasna cesta... :OK: .... samo malo moraš pazit, ker je tisti novi del asfalta od Rakitne naprej, ko se začne spuščati, malo drseč. Nič takega, vendar, če boš bolj pogumen, pričakuj kak zdrs... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!