Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Kva jokcaš, te pač ni vodu, al si bil prehiter in premajhen, al pa on pač preveč štorast in zaposlen s tem, da bo speljal naravnost na cesto.

Če voziš dovolj počasi, pač situacija ni nevarna.

Tolk sem bil prehitr kukr si ti duševno zaostal!! Mislim da je razvidno iz posnetka :BUA: Glede na to kolk dobr se uživiš v take voznike bi pričakoval de s bil ti!! :music4:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk sem bil prehitr kukr si ti duševno zaostal!! Mislim da je razvidno iz posnetka :BUA: Glede na to kolk dobr se uživiš v take voznike bi pričakoval de s bil ti!! :music4:

Tolk si bil prehiter, kolikor te je potem bolelo, da ti je zapeljal na cesto.

Jaz sem pa videti toliko duševno zaostal, kolikor se moram pač ukvarjat s pacienti, kot si ti, na forumih, kot je ta ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pol je vozu čez 250 ???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in to ene 5x.... vidu si me pa zato, k sem letu bl počas, pa čist pr tleh... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj od 17.00 je bila guzva na tej cest ?

gužva?? sm pa tja kkšn

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej ... a lahka nekaj predlagam....

da se "Rakitnaši" enkrat dobimo gor, ne pa da si samo všečkote tlele gor talamo..... :P

Vem, da smo vsi na knap s cajtom, vsak ima po svoje planiranega... ampak vseeno ;)

Rad bi videl enkrat gsxf, MotoGP, Sash.... in ostale, ki so najbolj dejavni na Rakitni....da se spoznamo v živo....

..nekaj "tišačev" pa že poznam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej ... a lahka nekaj predlagam....

da se "Rakitnaši" enkrat dobimo gor, ne pa da si samo všečkote tlele gor talamo..... :P

Vem, da smo vsi na knap s cajtom, vsak ima po svoje planiranega... ampak vseeno ;)

Rad bi videl enkrat gsxf, MotoGP, Sash.... in ostale, ki so najbolj dejavni na Rakitni....da se spoznamo v živo....

..nekaj "tišačev" pa že poznam...

Kdaj? :bounce: Lokacija menda ni vprašljiva. :P

Popoldan pridem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej ... a lahka nekaj predlagam....

da se "Rakitnaši" enkrat dobimo gor, ne pa da si samo všečkote tlele gor talamo..... :P

Vem, da smo vsi na knap s cajtom, vsak ima po svoje planiranega... ampak vseeno ;)

Rad bi videl enkrat gsxf, MotoGP, Sash.... in ostale, ki so najbolj dejavni na Rakitni....da se spoznamo v živo....

..nekaj "tišačev" pa že poznam...

Če boš pomagal rihtat inštalacijo v vikendu...ma..v nedeljo bom 100% gor...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej ... a lahka nekaj predlagam....

da se "Rakitnaši" enkrat dobimo gor, ne pa da si samo všečkote tlele gor talamo..... :P

Vem, da smo vsi na knap s cajtom, vsak ima po svoje planiranega... ampak vseeno ;)

Rad bi videl enkrat gsxf, MotoGP, Sash.... in ostale, ki so najbolj dejavni na Rakitni....da se spoznamo v živo....

..nekaj "tišačev" pa že poznam...

Sej je večkat med vikendom kak mini zborček do 6-7 mopedov...sam nalett morš :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja .. sej vem, da ni blema... sam sem bolj sramežljiv, pa se ne upam zraven... :P

..ta vikend me ni, sem v Bosni.. :D.. mogoče ponedeljek.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja .. sej vem, da ni blema... sam sem bolj sramežljiv, pa se ne upam zraven... :P

..ta vikend me ni, sem v Bosni.. :D.. mogoče ponedeljek.. ;)

V ponedeljek me lahko pospremiš na Brnik..in me dva tedna ne bo v Slo..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GsxF750, mislil sem bolj na dvosledna in kolesarje, nazadnje ko sem bil se mi je zdelo teh dveh kar prevec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar iz Rakitne, nove gume se super držijo :OK: Lepo vroče, mal prometa, ene trije kolesarji pa FUL mrčesa. Zgleda so vse muhe iz barja gor pobegnile :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. mogoče popokam ženo na zadnji zic pa greva gor na vodo z okusom..... ob ene sedmih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem se spomnu, da sem brez zadnjega zica, pa nisem šu domu po ženo, pa sm šu sam na Rakitno... in to ene 6x :D

končno srečal enobalančnega gsxf750... :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem se spomnu, da sem brez zadnjega zica, pa nisem šu domu po ženo, pa sm šu sam na Rakitno... in to ene 6x :D

končno srečal enobalančnega gsxf750... :slap:

:angry: , :yea1: Dislocirani :P , prpelu bp :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!