Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Dons 4x dol pa gor :) Nobene gužve, ene 6 motoristov srečal. Pod klopcam so golaž kuhal in je dišal za popizdit vsako rundo  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons 4x dol pa gor :) Nobene gužve, ene 6 motoristov srečal. Pod klopcam so golaž kuhal in je dišal za popizdit vsako rundo  :D

Vsi smo bili pr sosedih Hrvatih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons 4x dol pa gor :) Nobene gužve, ene 6 motoristov srečal. Pod klopcam so golaž kuhal in je dišal za popizdit vsako rundo  :D

Itak da ni blo gužve pred tabo če so pa usi za tabo vozil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prelaganje sploh ni biu problem.. problem je bil en dooolg gladek ovink (k sploh ne vem zakaj sm ga šou polagat.. se je svetu že od daleč).. prvič u karjeri sm biu tolk na robu ceste :BUA:

so pa zakon ovinkci.. k da bi šu slalom vozit :D

Popravljeno . Popravil tintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim je 10 stopin in manj, že šodr na cesto posipajo. Videno včeraj dol grede. :BUA:

:kva2: Jest sem pa to tud opazu, sam sem mislu, da mora bit pesek po ovinki posipan zaradi GS-ov in  Versy-jev da ga lažje speljete :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Jest sem pa to tud opazu, sam sem mislu, da mora bit pesek po ovinki posipan zaradi GS-ov in  Versy-jev da ga lažje speljete :glare:

Dej sam da ti ne bo sklopka razpadla :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ste pa včer spet počel z motorji pod cesto? Upam da se vse izšlo v dobro voznika

večerne temp.,hladen vlažen asfalt ...... pa smo tam -med drevesi:(  vsaj kolikor sem bil zraven ni bilo hujšega,odzval se je na vse  primikal se je pa tud. upam da se fant čimprej postavi na noge s čimman posledic.

 

Čim je 10 stopin in manj, že šodr na cesto posipajo. Videno včeraj dol grede. :BUA:

a je tukaj čutiti neko pritoževanje?

Pa valda to BMW brez problema spelje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej sam da ti ne bo sklopka razpadla :kva1:

:kva1:  :grrr  Raj vidm, da mi sklopka rapade kot pa, da mi kardan odpade :P

 

:glare: Sicer pa, ka ne vozš ti zadnje cajte sam Kateema :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  :grrr  Raj vidm, da mi sklopka rapade kot pa, da mi kardan odpade :P

 

:glare: Sicer pa, ka ne vozš ti zadnje cajte sam Kateema :?

JP pogledi so manj fovšljivi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fočk

 

jebenti... iz Golice smo prišli na Raktino na pico... pol pa pravijo, da jih delajo samo za nedeljske šoferje.... :glare:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da se je na Rakitni začela gozdarska sezona - včeraj srečala tri traktorje s hitrostjo nepremičnine + v spodnjih ovinkih kar nekaj zemlje zvožene iz gozda... tako, da previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa niso sam traktorji,včeraj smo srečal tud enga strica z Varadero ki je naredu prav zastoj,še traktor z prikolico ga je hotel prehitet,mislim,taki bolje da ostanejo v avtu kot na motorju :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons 3x turistično gor in dol (umirjena vožnja  :grrr ). Srečal gospoda z modro yamaho r6 (mislim da je r6), kawasakija in še eno yamaho supermoto na vrhu. Pesek je samo v enmu ovinku za na dol (smer rakitna-podpeč). Ko sm se pa vraču sm pa v tisti prvi vasi (neki na s se mi zdi) naletu na polcajskega tuarega. Majo zdj kr redne obhode tm gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pot na Rakitno vlažna in zgoraj še ni snega. Sam se grejem ob čajčku in gledam Oldšvabišewagne, ko priropota mimo nekaj belega. Seveda sredi ceste z ročno obrne, ko vidi mojega kanarčka kako sameva na pakingu. V meglo se pripelje še nekaj motaforčkov, in po pijački odfrčim domov, bela ropotula pa na cerkniško stran pogledat, če je kaj dežja...

post-34911-0-89837400-1381078002_thumb.jpg

post-34911-0-83997200-1381078473_thumb.jpg

post-34911-0-35914600-1381078505_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je...

pa šeenkrat hvala za pijačko.

post-2246-0-42291700-1381079406_thumb.jpg

 

bela ropotula pa res naprej do Rakeka, Unca, levo proti Postojni in čez ride nazaj preko Logatca v našo Vukojebino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!