Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Če mi boste zrihtal kakšen kotek kjer bom lohk odložu svojo trdo nogo,ni problema ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi boste zrihtal kakšen kotek kjer bom lohk odložu svojo trdo nogo,ni problema ;)

 

 

... jest ti bom nogo vahtu, ti boš pa za pir dajal ... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa une 4€ prnes sabo,da bom lohk plačeval :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi boste zrihtal kakšen kotek kjer bom lohk odložu svojo trdo nogo,ni problema ;)

 

Mislim, žalostno kam gre ta svet.... Namest da bi pri teh rosnih letih rekel, če mi zrihtate kotiček da bom kam svojga trdega tiča odložu, on govori o nogi :slap:  :P

 

da nam offtopic, že dolg nisem bil na Rakitni :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle imaš vozni red, pa se zapel gor ....     :kva2:

 

 

Vozni redi - redni

VOZNI REDI MEDKRAJEVNEGA POTNIŠKEGA PROMETA - REDNI

OBVESTILO: od 18.09.2013 ima linija 30 spremenjen vozni red zaradi izgradnje krožišča v Zbiljah.

LINIJA PDF HTML Območje Ig Ig ig_zapotok.pdf ig_zapotok.html Zapotok ig_zapotok.pdf ig_zapotok.html       Območje Vrhnika Vrhnika vrhnika.pdf vrhnika.html Breg vrhnika_lokalno.pdf vrhnika_lokalno.html Smrečje vrhnika_lokalno.pdf vrhnika_lokalno.html Blatna Brezovica blatna_brezovica.pdf blatna_brezovica.html Borovnica vrhnika_lokalno.pdf vrhnika_lokalno.html Logatec logatec.pdf logatec.html Preserje preserje_rakitna.pdf preserje_rakitna.html

 

Rakitna preserje_rakitna.pdf preserje_rakitna.html

 

Popravljeno . Popravil pik1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa une 4€ prnes sabo,da bom lohk plačeval :grim

nč ne bo, jih je zadnč zagonu, k je častu za nou moped :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

tle imaš vozni red, pa se zapel gor ....     :kva2:

 

 

Vozni redi - redni

VOZNI REDI MEDKRAJEVNEGA POTNIŠKEGA PROMETA - REDNI

OBVESTILO: od 18.09.2013 ima linija 30 spremenjen vozni red zaradi izgradnje krožišča v Zbiljah.

LINIJA PDF HTML Območje Ig Ig ig_zapotok.pdf ig_zapotok.html Zapotok ig_zapotok.pdf ig_zapotok.html       Območje Vrhnika Vrhnika vrhnika.pdf vrhnika.html Breg vrhnika_lokalno.pdf vrhnika_lokalno.html Smrečje vrhnika_lokalno.pdf vrhnika_lokalno.html Blatna Brezovica blatna_brezovica.pdf blatna_brezovica.html Borovnica vrhnika_lokalno.pdf vrhnika_lokalno.html Logatec logatec.pdf logatec.html Preserje preserje_rakitna.pdf preserje_rakitna.html

 

Rakitna preserje_rakitna.pdf preserje_rakitna.html

 

 

zase se brigi.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamor koli pogledam Motozajebant replicira mojim postom .Vsebina njegovih postov pa sam o mojem tiču :kva1: Prjatu rad te mam ko prjatla a štekaš,ampak to niso tisti prjatli ko se v čokoladno oko žgejo,jaz nisem te sorte,mogoče si kej narobe razumu :evilgrin:

Rakitna ja hm ni je že dolgo blo,pa zgleda da še dolgo tud ne bo :dry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamor koli pogledam Motozajebant replicira mojim postom .Vsebina njegovih postov pa sam o mojem tiču :kva1: Prjatu rad te mam ko prjatla a štekaš,ampak to niso tisti prjatli ko se v čokoladno oko žgejo,jaz nisem te sorte,mogoče si kej narobe razumu :evilgrin:

Rakitna ja hm ni je že dolgo blo,pa zgleda da še dolgo tud ne bo :dry:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamor koli pogledam Motozajebant replicira mojim postom .Vsebina njegovih postov pa sam o mojem tiču :kva1: Prjatu rad te mam ko prjatla a štekaš,ampak to niso tisti prjatli ko se v čokoladno oko žgejo,jaz nisem te sorte,mogoče si kej narobe razumu :evilgrin:

Rakitna ja hm ni je že dolgo blo,pa zgleda da še dolgo tud ne bo :dry:

 

 

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšnega lepega spoliranegam original  izpuha še nisem vidu na nobenem KTM :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne k sam sam isti,čist in vzdrževan motor veliko pove o človeku :OK:enkrat bova mogla na Rakitno na kavo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

img0159.jpg

Danes prvič letos na Rakitni. Do bajerja je kul cesta, gor naprej pa sam pesek. Srečal ene 3 motoriste. 2 Hondi in en Suzuki.

Pozor tudi na veje in traktorje/kamione ki vozijo les iz gozda. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

v sredo 19.3. prva ogledna vožnja v 2014 in malo treninga.

Temperatura sprejemljiva ne glede na nadmorsko višino.

Cesta je pomedena, zapeljal sem se le do jezera, razen bus postajališča v sredini (obračališču),

ki je kompletno posuto s peskom!!!!!  POZOR

 

So pa prek zime poasfaltirali na nekaj mestih jarke za odtek vode ob povoznem delu tako,

da bo nekaj manj peska na vozišču: - pod skakalnico prvi desni v smeri dol, ...

 

Kolesarjev pa več kot motoristov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo čez, proti Cerknici je pa peska za ene par kamionov... in ker cesta ni prometna, bo ta pesek ostal gor še juhuhu cajta.... tudi kak večji naliv ga ne bo odstranil...

 

Drugače pa.... tut mene boš srečal gor... z biciklom...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... u rit me boš gledal.... prvih 100 m ..... pol se bom pa po tazadnjem naprej odpeljal....   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!