Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Boston

:oops:  moja napaka  :slap:  sm bil čist na drugi strani kafiča... Vseen je hud 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tok žalosten pa nisem bil,sem bil dopoldne že enkrat v Piranu pa čez Rakitno nazaj 350km,ja pol sm mal cajta mogu pa še ženki pa peseku prvoščt ;)

Drugič se šmrkovc predstav da ti lohk kafe plačam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tok žalosten pa nisem bil,sem bil dopoldne že enkrat v Piranu pa čez Rakitno nazaj 350km,ja pol sm mal cajta mogu pa še ženki pa peseku prvoščt ;)

Drugič se šmrkovc predstav da ti lohk kafe plačam :D

Hehe pol si imel celodnevno uživanje. Fajn  :OK:  Sm imel v planu pozdravt pa si šel pred nami... Saj se še kje srečamo in spoznamo  :kava:  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe pol si imel celodnevno uživanje. Fajn  :OK:  Sm imel v planu pozdravt pa si šel pred nami... Saj se še kje srečamo in spoznamo  :kava:  :yes:

Mene pa nisi vidu na Rašci na pumpi  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha, hala za kawo

Ne, dal sem ti za kaVo. Ne napeljuj na カワサキ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, ena mal bl pozna z RYDERjem

 

Pa še prvi video, mal trese kamero, vetr se sliši, mal previsok je. Drugič bom to popravu  :OK:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..fočk.. pa kofe na Rakitni. Častil motozajebant....  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spet fočk na Rakitni. Tokrat motozajebant ni hotel več častit za kafe...  :D

 

Gor srečal Thumpija, pa Lajbna.... pa se mi zdi, ko da sem videl tudi Cikadino... samo nisem prepričan...

 

 

...me je pa fejst stisnilo v soboto dopoldne... :unsure: ...bil sem ravno na urgenci, ko so pripeljali motorista priklopljenega na aparate. Na uho sem povlekel, da so ga pripeljali z Rakitne. Kdo od tu mogoče?...je vse v redu z njim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriza! Bil operiran,umetna koma  polomljena vratna vretenca   ....upa se na najboljše! 

Drugače pa je bilo kar nekaj robe včeraj na Rakitni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spet fočk na Rakitni. Tokrat motozajebant ni hotel več častit za kafe...  :D

 

Gor srečal Thumpija, pa Lajbna.... pa se mi zdi, ko da sem videl tudi Cikadino... samo nisem prepričan...

 

 

...me je pa fejst stisnilo v soboto dopoldne... :unsure: ...bil sem ravno na urgenci, ko so pripeljali motorista priklopljenega na aparate. Na uho sem povlekel, da so ga pripeljali z Rakitne. Kdo od tu mogoče?...je vse v redu z njim?

 

Ubistvu maš čist prov, da nisem hotel častit :) Ti na PM pojasnim zakaj :P

 

Fočk tut jaz, videna cika, lajbn in thumper :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriza! Bil operiran,umetna koma  polomljena vratna vretenca   ....upa se na najboljše! 

Drugače pa je bilo kar nekaj robe včeraj na Rakitni ;)

 

Upajmo na vse najboljše!

 

Hja... ko smo se "sončili" na klopcah, je nekdo s službenim belim Hyundaiem (mislim da Xi35) z nalepkami avtohiše na avtu, včeraj popoldne peljal dol z Rakitne.... na ovinku pri klopcah lepo na izi po levem pasu skoraj po bankini, in po levem pasu z obemi kolesi čisto do naslednjega desnega ovinka (če gledaš dol)...nasproti pa dva motorista  :slap: Motorista lepo "odreagirala", avtomobilist pa niti trznil ni.... čisto, ko da ni nič, gre za tem lepo nazaj na svoj pas, ker je bil desni ovinek.....ali pa se mu je pač tako zazdelo  :huh:, da je šel še malo po desnem pasu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se vse pogosteje dogaja žal. Ponavadi sekajo ovinke tisti ki nikoli niso  vozili motorja in ne razmišljajo kaj pa če pripelje motor nasproti,  in ponavadi domačini ne sekajo ovinkov,ravno zato ker  predvidevajo da lahko kera kamikaza uleti gor :P tudi sam sem že  moral popravljat motor   po kanalu ko sem dobil butla nasproti pa dobro poznam cesto gor. Za fanta pa res  upam da bo shodil. Sicer ne vem kaj  je tam se zgodilo ker špura je bila že pred ovinkom  :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Menda je motorist začetnik. Tako sem ravnokar slišal od sodelavca, ki je pri gasilcih, ki so ga reševali... Lahko da se je "zaštikal sam", lahko pa naletel na kakega šoferja na levem pasu, ki je vozil nasproti.....verjetno nihče ne bo izvedel zakaj... Dogodka se nesrečni motorist najverjetneje ne bo spominjal.

Čimprej naj okreva!..... pa da bo vse skupaj brez posledic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se vse pogosteje dogaja žal. Ponavadi sekajo ovinke tisti ki nikoli niso  vozili motorja in ne razmišljajo kaj pa če pripelje motor nasproti,

... če bi nasproti pripeljal kamion, bi se verjetno umaknil... ali pa ima pač težji ego, kot kamion, pa se mu ni treba  :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo na vse najboljše!

 

Hja... ko smo se "sončili" na klopcah, je nekdo s službenim belim Hyundaiem (mislim da Xi35) z nalepkami avtohiše na avtu, včeraj popoldne peljal dol z Rakitne.... na ovinku pri klopcah lepo na izi po levem pasu skoraj po bankini, in po levem pasu z obemi kolesi čisto do naslednjega desnega ovinka (če gledaš dol)...nasproti pa dva motorista  :slap: Motorista lepo "odreagirala", avtomobilist pa niti trznil ni.... čisto, ko da ni nič, gre za tem lepo nazaj na svoj pas, ker je bil desni ovinek.....ali pa se mu je pač tako zazdelo  :huh:, da je šel še malo po desnem pasu....

Zato včeraj testiranje motoristov na :alko: , za vsak slučaj :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno vse skupaj :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sem s kolesom gor brcal ko so šli policisti, reševalci in gasilci gor...

v levem ovinku je šel naravnost.

ko sta policista še merila je bila zavorna pot videti zelo kratka in precej ob desnem robu.

eden od gasilcev je komentiral, da ni bilo nič dobro za videt in da se je ovil okoli drevesa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva ovinka pred polharsko kočo.....

 

Pobu želim seveda čimprejšnje okrevanje.

Tudi jaz sem šel v soboto okoli 12ih gor in me je nekdo s hondo spuščeno do tal v ovinku prehitel. Ko je prišel vštic z mano je zaropotalo kot da bi šel avion mimo. Sem se tako ustrašil, da bi kmalu z ovinka zletel.. :P 

Kljub vsemu uspešen 1. fočk, lahko bi rekel S01E01 glede na to da sem ''frišni''  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!