Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

..u peskovnik je še u redu.... maline so pa bolj zoprne za obirat.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.. sam upam, da se naujo u peskovnik šli igrat  :grrr

 

Ce bojo sli v peskovnik bo se ok. Vazno da se ne grejo v gozd igrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, okoli 13 ure, vse prazno ................................. pri jezeru, nekaj avtomobilov, dva "frčota " ......................... pa kaplje dežja

Popravljeno . Popravil Nemirni Duh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa jaz bil drugič gor, sm šu dvakrat skoz :D, sploh tisti ovinki na novejšem asfaltu od jezera naprej proti cerknci so hudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden redkih, ki tako misli :) Načeloma vsi vozimo odsek od Rakitne proti LJ, medtem ko nam tisti proti Cerknici ni nevem kaj.. Mogoče, če bi mel supermoto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden redkih, ki tako misli :) Načeloma vsi vozimo odsek od Rakitne proti LJ, medtem ko nam tisti proti Cerknici ni nevem kaj.. Mogoče, če bi mel supermoto :)

Itak da vam ni nevemkaj če drsi https://www.youtube.com/watch?v=hhjCcLEKBWY

Res da je z leti mičken boljš ampak jest se nikakor ne morem sprostit na tistih ovinkih. Za SM je pa verjetno  super ker oni itak hočejo zdrs tako da za šolo drsenja zna bit tisti odsek super. Ovinki so lepi široki...?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa jaz bil drugič gor, sm šu dvakrat skoz :D, sploh tisti ovinki na novejšem asfaltu od jezera naprej proti cerknci so hudi :)

.... samo pazi, ker ta asfalt drsi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sicer nisem zaznal da bi mi kdaj zdrsnal, je pa res da tud nisem nek race driver :D, mi je pa v enem krožišču v Litiji spredn kolo mal zdrsnal, se mi pa zdel da je bil tam čist gladek asfalt. Včerej mi je pa na Roglo spredn kolo enkrat zdrsnal, sm sm si hitr gor pršu, da sem se vzdolžno pelu čez zalivko :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna v današnjem dežju  :grrr , za vse ostalo je mastercard. Sem mislil, da se bom izognil nevihtam vendar mi ni uspelo. 

 

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je do vseh tak,bmflar škrti,sej ti bomo mi dal za tisto smetano :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja haha, bivši prjatu...sem se tko na hitr odloču it, da me je zadnja guma šele gor ujela. :kva2:

 

Krampek, ja bemflarji so škrti...sej dobr veš. Ti si sam lupinco zamenjal. Smetane pa ne konzumiram, hvala. :kava:

 

Sploh pa kombinacija BMW+Marostar=Obup ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!