Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Evo jest tut Fočk, pa MihaGS povabu

 

pa ni hotu it zravn  :grrr

Ja hvala, ko pijem ne vozim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk dons z ryderjem  :OK:  Burnout si sedu na klopci? okol 19.00?

  :OK: Jp... sem se malo hladil... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Itak da vam ni nevemkaj če drsi https://www.youtube.com/watch?v=hhjCcLEKBWY

Res da je z leti mičken boljš ampak jest se nikakor ne morem sprostit na tistih ovinkih. Za SM je pa verjetno  super ker oni itak hočejo zdrs tako da za šolo drsenja zna bit tisti odsek super. Ovinki so lepi široki...?

 

Jp... Tisti del tam precej drsi... Je pa čisto drugače dol proti Cerknici... Tam drži ampak je veliko drobnega peska na cesti, ker ni mrež oziroma erozija odnaša kamenje... Za SM je ta del dober za cestake pač ne.

 

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk, danes bil s kolegom na rakitni. Mislim da sem videl RYDER-ja pri jezeru :D.

Žal nisem bil jaz. 10 dni nazaj sem s padcem zaključil sezono  :cry: motor razbit jaz pa cel odrgnjen  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem bil jaz. 10 dni nazaj sem s padcem zaključil sezono  :cry: motor razbit jaz pa cel odrgnjen  :BUA:

Sem mislil, ker je bil rdeč bmw G650 xmoto pri jezeru. Uff nikoli ni luštno po tleh se valat, samo da si ti ok pa je vredu xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spustila je prva guma na vstopu v ovinek, hitro dvignil motor da nebi padu in pol ravno ven iz ovinka v gozd, priletel z glavo in ramo v drevo, mal se je stemnil...Motor je ležu direkt na men v grabnu tko da me je mal panika k se nism mogu premikat, sm ga zbrcu nekak dol pa smo pol rešl situacijo z dodatno pomočjo. Mel sem veliko srečo in sem cel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auč ..   :slap:

..kje to.. bolj proti vrhu...spodaj?

Vzrok?

mrzla guma? obrabljena guma? umazan asfalt (so vlekli hlodovino)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spustila je prva guma na vstopu v ovinek, hitro dvignil motor da nebi padu in pol ravno ven iz ovinka v gozd, priletel z glavo in ramo v drevo, mal se je stemnil...Motor je ležu direkt na men v grabnu tko da me je mal panika k se nism mogu premikat, sm ga zbrcu nekak dol pa smo pol rešl situacijo z dodatno pomočjo. Mel sem veliko srečo in sem cel.

Uff grda, grda. Važn, da ni blo hujšega, drugo se že zrihta, če ne z leti pa s tableti :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi levi ovinek če greš od busne gor, peljal sem pa dol. Vzrok, vozim 120/60 contisportattack2 spredaj in imam težave z zdrsom že od nove, spobani tlaki,vzmetenje,tehnika, pa ni dost bolš. Načeloma sm se že kr navadu reševat take situacije ker niso ble redke, enkrat se pa pač ni izšlo... Ni panike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi levi ovinek če greš od busne gor, peljal sem pa dol. Vzrok, vozim 120/60 contisportattack2 spredaj in imam težave z zdrsom že od nove, spobani tlaki,vzmetenje,tehnika, pa ni dost bolš. Načeloma sm se že kr navadu reševat take situacije ker niso ble redke, enkrat se pa pač ni izšlo... Ni panike :)

 

Pa ne bi bilo krepko ceneje zamenjati gume, kot razbiti sebe in motor, če VEŠ, da nekaj ni, tako kot mora biti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!