Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Sem bil danes gor z avtom pa ni bilo nobenega peska...

Jaz sem bil včeraj gor (iz Slivnice prišel) pa je še vedno kar dolg pas makadama - hvala bogu... še en kanček pristnosti nekje. Sem pa opazil, da so poločili kar lep kos novega asvalta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooooo, glej ga, glej...A ti tud hodš na Rakitno :P Se mormo kdaj zment gor na kofetu :OK:

Ja, sva se srečala s shrakom gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sva se srečala s shrakom gor :OK:

Hmmm jz tut vaju srecu gor hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel s kolesom gor, pa se vidjo špure od tačk in balance v grmovje,kdo od tukej :whistle:

Sm slišu ja da je neki blo SPET :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih nazaj,

cesta je lepa kot zmeraj, na izletno cono v nekem ovinku je en odvrgu jogi- mogoče komu reši življenje :D

Pa v enem ovinku, navzdol, je en srednje velik kamenček ki sem se ga precej ustrašil in skoraj iztiril.

Drugače mi je pa potegnil 122,2 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in skoraj iztiril.

Drugače mi je pa potegnil 122,2 :unsure:

Jutri lahko ponoviš. Mogoče boš pri 122,3 že iztiril. Ali pa pri 122,4.

In tako naprej. Sam ne obupat, enkrat ti bo že uspelo. Pa saj bolelo bo itak tebe :headbang:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri lahko ponoviš. Mogoče boš pri 122,3 že iztiril. Ali pa pri 122,4.

In tako naprej. Sam ne obupat, enkrat ti bo že uspelo. Pa saj bolelo bo itak tebe :headbang:

rrrr

Joj dej no, 2x sm gor šou pa 2x sm sreču vsaj enga k je šou nasprot po kolenu skor s tako hitrostjo k jest po klancu dol.

Pa še to: za gor meni ne potegne skor nič, za dol ga pa nateram le na eni "ravnini",

drugače se pa vožnje po klancu dol kar bojim ker veliko prej zablokirajo bremze.

Verjemi rrr da ne vozim (zlo) tvegano !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj dej no, 2x sm gor šou pa 2x sm sreču vsaj enga k je šou nasprot po kolenu skor s tako hitrostjo k jest po klancu dol.

Pa še to: za gor meni ne potegne skor nič, za dol ga pa nateram le na eni "ravnini",

drugače se pa vožnje po klancu dol kar bojim ker veliko prej zablokirajo bremze.

Verjemi rrr da ne vozim (zlo) tvegano !

Ja pa kaj to nam razlagaš? Pejt domov ženi javkat, da nimaš jajc :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po letu dni bil spet gori.. no zgleda da sem se razvadu in ovinki niso več to kar so bli. Je pa fajn vsake tolk se še gor, pa dol, pelat.

Hvala kolegu motoristu na črnem Z-ju, da mi je pokazal, da mi bo tablca dol padla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...malenkost.

Zdej si pa naredi uslugo in jo natakni gor brez okvirja, drugace bos dobil novo "xl" varjanto. Ti plasticni okvirji prej al slej popokajo od starosti in tresljajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vidva sta bila gor? V istem času sem se tudi jaz malo gor pa dol vozil s svojim zelenkotom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj dej no, 2x sm gor šou pa 2x sm sreču vsaj enga k je šou nasprot po kolenu skor s tako hitrostjo k jest po klancu dol.

Pa še to: za gor meni ne potegne skor nič, za dol ga pa nateram le na eni "ravnini",

drugače se pa vožnje po klancu dol kar bojim ker veliko prej zablokirajo bremze.

Verjemi rrr da ne vozim (zlo) tvegano !

Saj vem, da razumeš.

Zna biti namreč nerodno, ko kdo v doseganju rekorda pozabi predvideti traktor s prikolico hlodov za ovinkom. Tudi če jih od srne na skoraj ravnini skupi, je ne odnese nič bolje.

All the best

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri srnah....rečeno je bilo da je danes nekdo na poti na rakitno zbil srno. Več pa ne vem, nekdo mi je omenil

No, saj ... upam, da ne s petardo.

Je pa tako, da odkar pomnim, so bile po tistih gmajnah srne nataknjene. In so šle včasih tudi na drugo stran ceste. Pa kakšen pujs. Medota tam sicer nisem videl, je pa bila zraven naše gmajne tam gor svoje čase tabla za območje medveda.

Pa ga žgi, takole pod večer, če si upaš.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri srnah....rečeno je bilo da je danes nekdo na poti na rakitno zbil srno. Več pa ne vem, nekdo mi je omenil

Sem se ravno mimo peljal ko jo je zbil. Se mi zdi da ni padel, je pa iztekla ena tekočina iz črnega z-ja. Srnica je kar "tam počakala". Z motoristom se mi zdi da ni blo hujšega.

Sem se pa peljal malo proti cerknici, kolikor je novega asfalta in so zelo fini ovinki samo se prekmalu končajo. Se kaj ve kdaj bo še preostali del asfaltiran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se ravno mimo peljal ko jo je zbil. Se mi zdi da ni padel, je pa iztekla ena tekočina iz črnega z-ja. Srnica je kar "tam počakala". Z motoristom se mi zdi da ni blo hujšega.

Me je ravno prehitel, in 4 ovinke kasneje pridem na ravnino in na sredi ravnine razcefrana trzajoca srna, 50m naprej pa motorist ob strani, zgledal ok, stal in gledal motor. Po desni strani motorja pa koscki boge srne. Sreca da ni padel, ker mora to kar fajn ruker bit tako srnico zadet, ceprav je bla se bolj bambi.

Pa se zahvala enemu avtomobilistu, ki mi je poblendal, par ovinkov kasneje pa je bil ovinek z ogromno blata po cesti cez celoten pas!

lp,

Sasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko potrdim, da z motoristom ni bilo nič hudega, le motor je bil precej poškodovan. Srno je moral odstraniti in usmrtiti lovev LD Rakitna. Informacije iz prve roke. Lp Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boga srnica :cry:

A se da že normalno vozt po tistih novih ovinkih, nazadnje je bilo še ful peska po cesti, bi blo edino bol za tako na izi vožnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!