Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

:grrr :grrr

Ja, potemtakem pa bi te rada vidla divjat ob vsem tistem skalovju na cesti in tistem, ki zgleda, da se bo glihkar vsulo dol.

Nazadnje, ko sem bla tam, to je cca 3 tedne, je bilo res še ful peska na cesti in nič zavarovano ob strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po včerajšnjem neurju je verjetno še veliko peska po cesti.

včeraj sem se peljal popoldne dol..pa ni blo hudega..par vejic..kako je danes pa ne vem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srno je moral odstraniti in usmrtiti lovev LD Rakitna.

škoda k nism jst ta lovec hehe :headbang:

zdej vseste fantje če se gre na rakitno obvezna mesarska oprema sabo poleg prve pomoči če se lih še kej tazga zgodi hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

zdej vseste fantje če se gre na rakitno obvezna mesarska oprema sabo poleg prve pomoči če se lih še kej tazga zgodi hehe :whistle:

Le glej, da boš imel dovolj dolg pipec, ker na delu naprej, kjer je nov asfalt so velike verjetnosti za bližnja srečanaj z Brundoti.

Pipec rabiš zase, razen če si mazo in uživaš biti žvečen in trgan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr

Ja, potemtakem pa bi te rada vidla divjat ob vsem tistem skalovju na cesti in tistem, ki zgleda, da se bo glihkar vsulo dol.

...

Ne vem kaj delaš na Rakitni, če te taka reč prestraši?! Tam gor so sami ta pravi motoristi in ne sere. Izpod 100km/h, tam nimaš kaj počet. Skidaj se s ceste, ker delaš napoto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takim kot si ti z največjim veseljem, pazi da ti kdaj ko se boš moral za mano "cjazit" kakšen kolenčnik ne prileti v čelado :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takim kot si ti z največjim veseljem, pazi da ti kdaj ko se boš moral za mano "cjazit" kakšen kolenčnik ne prileti v čelado :evilgrin:

Ja kok si pa glasna ... pol bo pa auuu, pa joooj ... pa jok pa na drevo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kok si pa glasna ... pol bo pa auuu, pa joooj ... pa jok pa na drevo :D

Če bom lahko na drevo splezala, ne bo hudga :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom lahko na drevo splezala, ne bo hudga :lol:

Če te prav odnese, sploh ni treba plezat. Kar obvisiš tam. Samo znat je treba. :whistle:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj mate eni tok proti če se gor mal hitrej peleš :headbang: :headbang: :headbang:

Saj glih to trobim. Pa bi ta Lejčka rada na počas pa še po drevesih plezala. Čisto ne-Rakitniško. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele se grem mal pofočkat gor, če bo kdo gor.....

Bil gor, na nekaterih ovinkih pesek, zelo malo motoristov, srečal sem samo en goldwing in enea modrega z750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor, na nekaterih ovinkih pesek, zelo malo motoristov, srečal sem samo en goldwing in enea modrega z750

a se ti furas v kavbojkah pa rdeča cbr

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sm dans mal na Rakitni. Nasprot sm sreču ene par motoristov na CB 1300, 600rr, Gsxr1000, Zx 10r in SV 650. Kdo od tuki mogoče???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sm dans mal na Rakitni. Nasprot sm sreču ene par motoristov na CB 1300, 600rr, Gsxr1000, Zx 10r in SV 650. Kdo od tuki mogoče???

a belo cbr 1000 si tut :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem bil tudi na Rakitni včeraj.

Neverjetno kako lepi ovinki dobijo čisto drug značaj, če jih moraš lastnonožno pregonit na biciklu. Z motorjem mi gre precej hitrej pa lepše. Res pa da potem precej bolj ceniš eno pijačo pri jezeru.

Zanimivo je bilo pa kako se do 10tih ne spravi prav veliko motoristov na cesto. Samo en CBR iz Kranja je žagal gor pa dol. Okoli 12te , ko sem se pa spustil, so se pa začele procesije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem bil tudi na Rakitni včeraj.

Neverjetno kako lepi ovinki dobijo čisto drug značaj, če jih moraš lastnonožno pregonit na biciklu. Z motorjem mi gre precej hitrej pa lepše. Res pa da potem precej bolj ceniš eno pijačo pri jezeru.

Zanimivo je bilo pa kako se do 10tih ne spravi prav veliko motoristov na cesto. Samo en CBR iz Kranja je žagal gor pa dol. Okoli 12te , ko sem se pa spustil, so se pa začele procesije.

Pa to sm bil jst lejga :lol1:

Dopoldan je še mirno tam :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!