Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Jest sem bil tudi na Rakitni včeraj.

Neverjetno kako lepi ovinki dobijo čisto drug značaj, če jih moraš lastnonožno pregonit na biciklu. Z motorjem mi gre precej hitrej pa lepše. Res pa da potem precej bolj ceniš eno pijačo pri jezeru.

Zanimivo je bilo pa kako se do 10tih ne spravi prav veliko motoristov na cesto. Samo en CBR iz Kranja je žagal gor pa dol. Okoli 12te , ko sem se pa spustil, so se pa začele procesije.

Dobijo drug značaj? So se ti zamerli, al kako? :whistle:

Jest grem jutr gor.......vsaj 2x....s kolesom :naughty: .....če bo kak motosvetovc gor, lahko da za :beer2: O:-) ,v zahvalo mu bom pa na dol linijo kazal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobijo drug značaj? So se ti zamerli, al kako? :whistle:

Jest grem jutr gor.......vsaj 2x....s kolesom :naughty: .....če bo kak motosvetovc gor, lahko da za :beer2: O:-) ,v zahvalo mu bom pa na dol linijo kazal :evilgrin:

Norc. Jest mam enkrat na teden zadost. So mi skor jajca stran padla. :cry: Dons ne vem kaj me ne boli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm se sou pa dons pofockat gor, in sprot prevert kako je s peskom k ga vec al mn ni razn na zadnjem levem ovinku pred tablo za krim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil gor ( s kolesom), 2x, enkrat do konc asfalta od jezera naprej, 1x pa sam do odcepa za krim :whistle:

Kaj ste mel včer srečanje VFR,so se tri gor vozile,2x črna in ena srebrna......pa en na KLE, sopotnica v miniču,hulahopke, pa natikači :worship: :worship: face ste :headbang: Ti jo je ratal zvečer sploh ogret :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil gor ( s kolesom), 2x, enkrat do konc asfalta od jezera naprej, 1x pa sam do odcepa za krim :whistle:

Kaj ste mel včer srečanje VFR,so se tri gor vozile,2x črna in ena srebrna......pa en na KLE, sopotnica v miniču,hulahopke, pa natikači :worship: :worship: face ste :headbang: Ti jo je ratal zvečer sploh ogret :whistle:

Na eni črni sem se jagal jaz. Sem moral notri dobit primankljaj od vikenda pa sem moral mal žagat po ovinkih. Na Cerkniški strani je bilo skoraj boljše, ker sem lahko naredil 3x gor in dol pa sem srečal samo en avtomobil pa en motor v vsem času. Zelo navijam za cestarje, ki gradijo še preostala dva kilometra asfalta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva tud :winkiss:

MxF1vE0ltz4O42pfinGI066GqWw.jpg

Smo se 2x srečal......1x na ta novem asfaltu, ko si iz cerkniške strani prletu, pa 1x k si ga gor pajsal.....sej si zih uočio 2rumena kolesarja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na eni črni sem se jagal jaz. Sem moral notri dobit primankljaj od vikenda pa sem moral mal žagat po ovinkih. Na Cerkniški strani je bilo skoraj boljše, ker sem lahko naredil 3x gor in dol pa sem srečal samo en avtomobil pa en motor v vsem času. Zelo navijam za cestarje, ki gradijo še preostala dva kilometra asfalta.

A si bil v gore tex-u, al v črnem usnju.......če si bil v usnju....si ga lepo na dol peljal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil v gore tex-u, al v črnem usnju.......če si bil v usnju....si ga lepo na dol peljal :worship:

Ga ni čez leder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem za nevednost, anmpak kje je to?

Če si res iz Postojne, potem ti je zelo lepa do tja, če greš na Unec - Cerknica- Begunje- Rakitna. Sevada pogojno ,če nimaš kakega supersport, ker boš malo trpel čez 2 km makedama. Jaz s svojo VFR nimam problema s tem ampak eni na forumu jokajo kot ,da bi moral najmanj čez Triglav plezat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si res iz Postojne, potem ti je zelo lepa do tja, če greš na Unec - Cerknica- Begunje- Rakitna. Sevada pogojno ,če nimaš kakega supersport, ker boš malo trpel čez 2 km makedama. Jaz s svojo VFR nimam problema s tem ampak eni na forumu jokajo kot ,da bi moral najmanj čez Triglav plezat.

Iz postojne sm ja, sam nekako, nism še odkril te fure. Makadam? moj GPz intimno pozna cel Vis, pol Nanosa. . . kaj pa on ve, de je makadam :D

ROAD MAP :D

Tomcat hvala za karto, ja najdu sm jo na karti, pa je nism znal povezat s Cernico. . . . tu j ud Sjuščka še naprej :lol: . . . . .se nism pelal tam že 10?let. . pa še takat smo vozili več al manj ponoči in v zelo dvomljivih stanjih. :blush:

ja najdu sm jo na jarti, nism pa je znal povezat s Cernico. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tudi pri meni padla Rakitna :) Ampak z biciklom :D

Madonca :eek: nism vedu, da si tak športnik :D

Jutr dopoldan bom šu tut jst mal gor z motorjem se razume :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa nisem bil na Rakitni (za spremembo). Zopet sem obiskal avstrijski del Jezerskega. Tisti , ki še niste, morate to preiskusit. Rakitna je sicer ok ampak tisto tam je pa absolutno zakon Asfalt, ovinki, nobenega prometa. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa nisem bil na Rakitni (za spremembo). Zopet sem obiskal avstrijski del Jezerskega. Tisti , ki še niste, morate to preiskusit. Rakitna je sicer ok ampak tisto tam je pa absolutno zakon Asfalt, ovinki, nobenega prometa. :worship:

Ja sm ti kr fouš, letos še nč nism šu na tiste ovinke pa pol naprej je tud huda cesta prot Zeltwegu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca :eek: nism vedu, da si tak športnik :D

Jutr dopoldan bom šu tut jst mal gor z motorjem se razume :OK:

Sej ni tak športnik, sam ko je mel hyosunga se je pač mogu s kolesom vozt :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, lahko bi se tudi tako reklo ja :) Čeprav letos občutno več kolesarim kot prejšnja leta, pa je Suzuki brezhiben, je potrebno nabrat malo kondicije, da me ne bo par krogov Marofa uzelo, kot zadnjič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!