Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
Ta nov odsek men ni preveč všeč, splčoh pa ker še ni sredine označene in znajo z avtom močno posekat ovinke nevarno :hmm:

Sm mislu dans mal plavat v jezeru pa spet dežuje :glare:

Ja Tony se čisto strinjam. Ni tak kakor na Ljubljanski strani in tudi , ko ga do konca zrihtajo ne bo. Je pa čisto ok za povežbat pri manjših hitrostih. Sej ni nujno 140 pa do kolena ,da se dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tony se čisto strinjam. Ni tak kakor na Ljubljanski strani in tudi , ko ga do konca zrihtajo ne bo. Je pa čisto ok za povežbat pri manjših hitrostih. Sej ni nujno 140 pa do kolena ,da se dogaja.

Maš prav, se strinjam :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ni tak kakor na Ljubljanski strani in tudi , ko ga do konca zrihtajo ne bo. Je pa čisto ok za povežbat pri manjših hitrostih. ...

Rakitna, zastonjski poligon za vežbanje. Nacionaliziran s strani nove fronte revolucionarjev, "moto luminoso". :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ni kam drugam it tle okoli :) Čeprav jaz imam raje Ride :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta na Rakitno iz Cerknice je letos poden. Jaz sem šel v petek najpre na ride in potem proti Rakitni via Cerknica. Cesta je v levih ovinkih zlo nevarna ker je veliko olja na cesti, sm pa tja se je kak tovornjak najdu, sm pa tja je tut pesek po cesti. V nasprotno smer je verjetno še ok ker so oljni madeži na nasprotni strani, ampak smer Cerknica - Rakitna je pa bolj poden. Tko da če bo kdo šel v tej smeri naj pazi, ker nekje se olje niti ne vidi, ga vidiš ko si že nagnjen v ovinek.

Smer Lj - Rakitna je pa zakon! :D in je prow pasal 2x prevozt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ni kam drugam it tle okoli :) Čeprav jaz imam raje Ride :naughty:

Sm slišu, da skor nič prometa ni več na Ridah. Na 15min en auto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta na Rakitno iz Cerknice je letos poden. Jaz sem šel v petek najpre na ride in potem proti Rakitni via Cerknica. Cesta je v levih ovinkih zlo nevarna ker je veliko olja na cesti, sm pa tja se je kak tovornjak najdu, sm pa tja je tut pesek po cesti. V nasprotno smer je verjetno še ok ker so oljni madeži na nasprotni strani, ampak smer Cerknica - Rakitna je pa bolj poden. Tko da če bo kdo šel v tej smeri naj pazi, ker nekje se olje niti ne vidi, ga vidiš ko si že nagnjen v ovinek.

Smer Lj - Rakitna je pa zakon! :D in je prow pasal 2x prevozt.

... in ker je relacija Cerknica - Rakitna tak poden, si nemudoma objavil tole in jo tako 'spedenal u piko'. :whistle:

rrrr

(Fata, tle je še ena cesta za pometlat! Pa za olje popucat!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo previdnosti na tistih ovinkih na Cerkniški strani res ne škodi, če greš iz naših koncev proti Rakitni je od Selščka gor res par ovinkov precej mastnih zaradi politega olja, sem šel včeraj in danes, tako da po pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model z belo:rdečo yamaho R6 ali R1, odstrani se s ceste, ker si nevaren za okolico, če pr 40km/h ne znaš nagnt motorja in se lepo zapelješ na drugo stran cestišča direktno proti kolesarju (pred mano R1, za mano nova CBR1000).....cesta od spodaj proti kamnik pod krimom......................maš srečo, da ni bilo avtomobila :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model z belo:rdečo yamaho R6 ali R1, odstrani se s ceste, ker si nevaren za okolico, če pr 40km/h ne znaš nagnt motorja...

Od kdaj pa je to tam važno? Pomembno je imeti R1 in bele štumfe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gebre, hvala za drinko in za družbo :OK:

Danes je bilo super. Cesta je bila dokaj prazna :grim

Samo ko sm vidu tvoje gume z približno isto kilometrino, sm pa kr mal slabe volje ratu :eek:

Pa tank je tud hitr prazn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo super. Cesta je bila dokaj prazna :grim

Ste ga spet pajsal ne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gebre, hvala za drinko in za družbo :OK:

Danes je bilo super. Cesta je bila dokaj prazna :grim

Samo ko sm vidu tvoje gume z približno isto kilometrino, sm pa kr mal slabe volje ratu :eek:

Pa tank je tud hitr prazn :whistle:

Jp, blo fino B)

za gume si si pa sam kriv, kaj pa noriš :P, jest sem pa itaq bolj pussy rider :whistle: potlej pa gume sploh ne pobira :naughty:

Ste ga spet pajsal ne :evilgrin:

O, dober dan :)

Mi smo se pa včeraj spoznali ane :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste ga spet pajsal ne :evilgrin:

:grim sej boš kmal spet na motorju ;)

tud ti bi ga lohk,če,....

drgač pa bi pasala zdejle ena furca gor

Kje si bla pa prej :)

Jp, blo fino B)

za gume si si pa sam kriv, kaj pa noriš :P, jest sem pa itaq bolj pussy rider :whistle: potlej pa gume sploh ne pobira :naughty:

O, dober dan :)

Mi smo se pa včeraj spoznali ane :photo:

Gebre, kje so fotke :whistle:

Sej sm hotu za tabo vozt, pa nisi hotu, pol sm se pa za R1 MODRO :D vozu.

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, dober dan :)

Mi smo se pa včeraj spoznali ane :photo:

Jp, je tako :photo: :OK:

Ja sanda tut jz bi se lahko sam če, pa če čebula neb mela če bi bla sam bula, kar je pa zdej kolen tko vse stima :lol1:

pisda sm se prbit..... :cry:

Jp Tony se ene 14 dni bolnisko mam pa najmn do 19. tko da bom lohk use u miru zrihtu..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste ga spet pajsal ne :evilgrin:

ja sm jih mogu poslusat k sm doma delu :headbang:

Mi smo se pa včeraj spoznali ane :photo:

mi tut :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!