Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Par minut nazaj sm biu obvescen, da so iz smeri Lj. se naprej od table za Krim ne kamni, ampak odlomljene skale na cesti.

Tko da previdno fantje in dekleta.....

Ja kamni prov naštimani v linijo po cesti tako,da ziher zapeleš čez,najprej sem mislu,da je tavelika ketna na tleh,no nasleden trenutek je bla že sprednja guma u zraku...pa off,srečo sem mel pa tako,da se nisem zložu, za cel žakl krompirja...mislm tist k je to naredu, glavo bi mu odbil prfuknjenc.

Sem vzel sabo en kos kamna,sem ga hotu slikat zdele samo imam prazne baterije na fotkiču,bom pripel sliko čim bom lahko.

No na poti nazaj pa še rahlo zadel (še dobr,da mi ni stekla pravokotno na cesto ampak pod kotom naprej) v zadnjo levo nogo srno, in to pri hišah čist dol že,mim Preserje naselja kot,da nisem imel dost,res čuden dan,ampak na SREČO brez slabega izida :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kamni prov naštimani v linijo po cesti tako,da ziher zapeleš čez,najprej sem mislu,da je tavelika ketna na tleh,no nasleden trenutek je bla že sprednja guma u zraku...pa off,srečo sem mel pa tako,da se nisem zložu, za cel žakl krompirja...mislm tist k je to naredu, glavo bi mu odbil prfuknjenc.

Sem vzel sabo en kos kamna,sem ga hotu slikat zdele samo imam prazne baterije na fotkiču,bom pripel sliko čim bom lahko.

No na poti nazaj pa še rahlo zadel (še dobr,da mi ni stekla pravokotno na cesto ampak pod kotom naprej) v zadnjo levo nogo srno, in to pri hišah čist dol že,mim Preserje naselja kot,da nisem imel dost,res čuden dan,ampak na SREČO brez slabega izida :worship:

Stari sam teb se pa skos neki dogaja tam gor :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari sam teb se pa skos neki dogaja tam gor :eek:

Ma ne, sploh ne, sam zadn cajt kot,da me neki svari, "ne hod tja", in bom za neki časa opustil ta "program"...

Pa veš kako furam kot upokojenc,razen če je to kazen zato,ker sem prepočasen hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, sploh ne, sam zadn cajt kot,da me neki svari, "ne hod tja", in bom za neki časa opustil ta "program"...

Pa veš kako furam kot upokojenc,razen če je to kazen zato,ker sem prepočasen hehe.

Kr zavaruj KASKO čim prej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja skos, da ce jz ne morm it gor....

hehehe

a so tm tut vajvrce vohuni po cejst? haha... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasnej okoli 7:xx... se je to men zgodil.

Sem vidu tvoj projektil potem dol pri mercatorju parkiran :)

Jst sm tud biu ob 7-ih tm pa sm edino 1 mal večji kamn opazu direkt na sredini ceste.

P.S. A sm tebe sreču mal pred vrhom- Honda CBR600/1000RR v sivmu kombinezonu :hmm:

Pa tud jest sm vidu Duke 2 pa za enmu k je meu uzadi sopotnico sm se 1x dol pelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo mogoče kaj gneče(motorji)?

ah ne sam sm biv na pisti sm mev free practice

kasnej okoli 7:xx... se je to men zgodil.

Sem vidu tvoj projektil potem dol pri mercatorju parkiran :)

ja ja takat sm biv pa na švepsu hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonce sije, tko da greš komot prevert :P

jejnej, k me bo res prjel... no sj me ž drži :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr zavaruj KASKO čim prej .)

a ni to zanimiv,za učeri sva bla z agentom zmenjena,da pride in mi naredi kasko zavarovanje,pa me je klical,da ma ene probleme neki,če lahko naslednji teden narediva.No učeri zvečer pa skor zbil motor,damn :slap:

Tko,da kasko ASAP :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj ne hodt na Rakitno, pridte do moje garaze na cik je bl varn :lol: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, as mogla povedat zdej bojo sli pa gor vajvrce plasit hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vidu tvoj projektil potem dol pri mercatorju parkiran :)

:headbang: :headbang: :headbang:

pi.. sele dele sm se spomnu da ms te vidu kako si cez ovink letu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, as mogla povedat zdej bojo sli pa gor vajvrce plasit hehe

ne sj tu sm zame prašala... hehe... zate sploh nwm hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tud biu ob 7-ih tm pa sm edino 1 mal večji kamn opazu direkt na sredini ceste.

P.S. A sm tebe sreču mal pred vrhom- Honda CBR600/1000RR v sivmu kombinezonu :hmm:

Pa tud jest sm vidu Duke 2 pa za enmu k je meu uzadi sopotnico sm se 1x dol pelu

Ja vem ker sem ga tud šutnu dol,sem bil kot čistilc pol,oči na pecljih.Take velikosti kokr je bil un so bli te,ki sem jih zajahu.

Am nebi reku,da sem bil jst,ker jst nobenga nisem sreču nasproti (razen 3 avte,full prazno kr mal čudno hehe),razen za mano model k je pelu.Jst mam pa nakeda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sj tu sm zame prašala... hehe... zate sploh nwm hihi

aja good, kako ne ves zame mal pomisl koga si u Kr. na zboru vidla kadit :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang:

pi.. sele dele sm se spomnu da ms te vidu kako si cez ovink letu

haha,letu,jurimo trideset,ker sem šu z ene 30kmh mim,sem mislu,da mi bojo jajca odpadla,ker me je gor na tank nabil,pa ves presran sem bil po srečanju s srno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja good, kako ne ves zame mal pomisl koga si u Kr. na zboru vidla kadit :krneki:

aja... :whistle: ah moj spomin... se vid kje delam, me kr mal prjema hehe... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!