Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Bilo fino :D , jutri grem najbrš spet kelarco pogledat :rolleyes:

tihožitje ;)

post-463-1218575309_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaju dva sem vidu tam na pavzi pr uni kapelci al kaj je.

Jst sem bil tud ampak sam dvakrat gor pa dol, ker me je pol neprijazni lokalni prebivalec napodil, v smislu da to ni grobnik :)

Tam k je avto bi ful huda ratala, pa sem pol "just in case" varjanta popravu linijo (ali po domače trznu :D) in pol ni blo nagiba.

post-4351-1218577080_thumb.jpg post-4351-1218577172_thumb.jpg

post-4351-1218577227_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo fino :D , jutri grem najbrš spet kelarco pogledat :rolleyes:

tihožitje ;)

jst morm pa delat :angry: :(

Vaju dva sem vidu tam na pavzi pr uni kapelci al kaj je.

Jst sem bil tud ampak sam dvakrat gor pa dol, ker me je pol neprijazni lokalni prebivalec napodil, v smislu da to ni grobnik :)

Tam k je avto bi ful huda ratala, pa sem pol "just in case" varjanta popravu linijo (ali po domače trznu :D) in pol ni blo nagiba.

post-4351-1218577080_thumb.jpg post-4351-1218577172_thumb.jpg

post-4351-1218577227_thumb.jpg

Važn da so slikce, da se mal na gledamo a ne CASPER :D ;)

A to si bil ti :)

Očitno sva midva malo zjezala lokalce :whistle:

Bi reku ja, verjetn je bil akrapovič kriv :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bastrdi eni :whistle: ja unga lokalca pa ksn streetilligal akrapo zlo razjezi, je mene tut ze nagnou....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bastrdi eni :whistle: ja unga lokalca pa ksn streetilligal akrapo zlo razjezi, je mene tut ze nagnou....

Pol sm meu pa js kr sreco ucer :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo glih z Rakitne- spet je blo fajn :)

Vidu sm kr ene par motoristov- bl je blo pozn več vs je blo (a je v usnju tok vroče :S ?).

Vem da je bil en tud Dex- Siv Suzuki gixxer pa Vanucci kombinezon.

Eno vprašanje za vse k ga z SS po kolenu drajsate 120 na uro v onih ovinkih:

a še nobenmu tm ni odnesl spredne gume? Al res tist asfalt daje možnost take vožnje- ker res furate čist odpiljen.

P.S. A je kdo že padu na tej cesti?

Aja pa še to- gospod v rdečm First kombinezonu na xx motorju k si me prehitu direkt v ovinku:

se ti ne zdi da sm furou pošas z razlogom? Glih za ovinkom je biu avto k ni šou prou hitr- DA, to je tist avto k si ti mogu še kr dost v nagibu bremzat da si se mu izognu :glare: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav si videl, tudi DeX je šel danes malo Rakitno pogledat :) Btw, zakaj se nisi nič ustavil, ko smo stali na vrhu, saj si se peljal mimo a ne?

No uglavnem, jaz sem pa srečal dva motorista in smo se potem skupaj parkrat peljali gor pa dol, ampak enemu nisem bil niti približno kos, Rakitne nisem peljal ravno velikokrat in še ne poznam ovinkov, pa še kar malo hitra je zame, predvsem tisti srednji del :)

No ampak je bilo vseeno super, cesta čista, s prometom ni bilo večje panike, asfat pa drži :) Do kolena brez problema ali najmanjšega zdrsa, pa sem kar odpiral iz ovinkov. Gume taprave in ogrete pa mora it :) Ampak vseeno, po pameti, če tam užgeš pr 200 te lahko verjetno samo še postrgajo dol s kakšne smreke.. :wacko:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons opazil dva modela ki sta bila nad gornjo brezovico v prvem levem ovinku. Motor je bil tanov z75 će se ne motim. Opazil sem tudi Prevtzerja.

Tisti lokalc (na motorju) pa ne vem če je lokalc , vsaj jaz ga ne poznam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav si videl, tudi DeX je šel danes malo Rakitno pogledat :) Btw, zakaj se nisi nič ustavil, ko smo stali na vrhu, saj si se peljal mimo a ne?

Se bom drugič, sam bo trajal da vs bom kej slišou k furam s čepki :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREVTZER: včer ti je mahal en kolesar, da obrni, pa si se očitno ustrašu :evilgrin: .....sam hotu sm se ti predstavt, da bi videl, kdo ti je slikco objavil :whistle: ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREVTZER: včer ti je mahal en kolesar, da obrni, pa si se očitno ustrašu :evilgrin: .....sam hotu sm se ti predstavt, da bi videl, kdo ti je slikco objavil :whistle: ........

A to si mi mahou jst sm pa še mal gledov za tabo pol sm pa mislu da si mi kazu da so polcaji :rolleyes:

Bom drugič ustavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. A je kdo že padu na tej cesti?

Jaz. V zadnjem desnem ovinku pred Rakitno.

Razlog? Prevelika hitrost in pesek.

Sebe odnesel brez praske, motor pa ... :unsure:

Guma na tej cesti drži do roba že če je nekaj nad 20 stopinj, tako da nič bat. Bolj je nevaren promet, nepreglednost, pesek (:)), divjad itd. Tega pa se je za bat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pa določenih modelov (motoristov) ki ne znajo po svojem pasu peljat, visijo pa z motorja ko špageti..slikce dovolj zgovorne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz. V zadnjem desnem ovinku pred Rakitno.

Razlog? Prevelika hitrost in pesek.

Sebe odnesel brez praske, motor pa ... :unsure:

Guma na tej cesti drži do roba že če je nekaj nad 20 stopinj, tako da nič bat. Bolj je nevaren promet, nepreglednost, pesek (:)), divjad itd. Tega pa se je za bat.

Si mel ti mogoče kasko motor :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. A je kdo že padu na tej cesti?

Jz tut en mesc nazaj, se zmer sm na bolniski, motor pa tut......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. A je kdo že padu na tej cesti?

Za kr neki slišu, do sedaj pa vidu dva, ko sta se pobirala. Nazadnje pred kakim mescem, mislim da nek suzuki (s preglasnimi izpuhi). Je še zdaj tabla kriva (levi ovinek pod spodnjo lovsko kočo). Vsaj za ta dva sem prepričan, da ni bil (samo) asfalt kriv. Res pa je, da je potrebno po deževju bit previden (pesek), na strmih ovinkih pa se včasih pojavlja olje in zavorna tekočina. Vseeno se da peljati prehitro brez nevarnosti zdrsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RVT: a v pondelk si pa raj obrnu k si mojga Dučeta zagledal na Rakitni? :P jz sem pa mislu da bomo kakšno rekl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta je mokra, da ne bo šel kdo gor, pa drsi tut :S

Včeraj dva ducatija, 749 in 999, od dekleta in fanta. potem še nekdo na starejši R1, pa eden na tdm900 pa dva modela (eden na KTMu supermoto, drugega pa nisem prepoznal).

se kdo prepozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kr neki slišu, do sedaj pa vidu dva, ko sta se pobirala. Nazadnje pred kakim mescem, mislim da nek suzuki (s preglasnimi izpuhi). Je še zdaj tabla kriva (levi ovinek pod spodnjo lovsko kočo).

To sm biu pa nazalost jz...Moj ror pa res ni preglasn :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!