Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Cesta je mokra, da ne bo šel kdo gor, pa drsi tut :S

ja ni blo najbolše ne, en traktor je drva ob cesti nalagal, pa še kamjonarji so vozli in to zelo počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkališče?

ja..a ne hodjo "dirkači" trenirat gor? sej je polno hvaljenja..kdo ma glasnejši izpuh, kdo je kje ruknu, kje je kamenček na tleh..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni blo najbolše ne, en traktor je drva ob cesti nalagal, pa še kamjonarji so vozli in to zelo počasi.

Eh, qrc, zima se bliža. Moramo za kurjavo poskrbet. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že bil parkrat gor. Počasi se daleč pride. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva zdej...a bo dons kdo gor :naughty: mi je prov fajn se mal ustavt pa gledat k mem letite :rolleyes:

Pazi da ne bo spet un domačin s črnim Land Cruiserjem težiu. K zadnč je reku da se bo postavu z đipom tko da bomo usi vanga prletel :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..a ne hodjo "dirkači" trenirat gor? sej je polno hvaljenja..kdo ma glasnejši izpuh, kdo je kje ruknu, kje je kamenček na tleh..

Ja trenirajo za prvenstvo Rakitna-Adria 2009 :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi da ne bo spet un domačin s črnim Land Cruiserjem težiu. K zadnč je reku da se bo postavu z đipom tko da bomo usi vanga prletel :S

Dobr je to naštudirou. Upam sam, da bo prav vas pobral, ne pa koga druzga, ki gre enkrat na leto na izi gor na kofe ... recmo jst ... al pa moj pwjatu ... Ker v tem primeru vas bom iz kliničnega al pa iz grobnice pršu sred noči pretepst s korobačem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, drugim privoščiš da se zaletijo, samo da bi se pa sam pa bognedaj :headbang: boš pač moral peljat 20km/h pa ne bo bojazni da bi se zaletel, saj si rekel na izi na kofe kajne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, drugim privoščiš da se zaletijo, samo da bi se pa sam pa bognedaj :headbang: boš pač moral peljat 20km/h pa ne bo bojazni da bi se zaletel, saj si rekel na izi na kofe kajne

Ja. ne divjam tja gor vsak tedn drkat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če preberete v tej temi, je kao nek dogovor padu, vem kar sem tle prebral, zraven nisem bil, da se tam ko tist tip živi ne preganja (res da sta glih 2 tabolš ovika), pač tam greš počas, drgje pa spet pičiš. Tud ko je mene napizdu, je reku da ga boli kurac če se po hosti naganjamo, sam naj pr njemu mir damo (ala ne v obrate).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če preberete v tej temi, je kao nek dogovor padu, vem kar sem tle prebral, zraven nisem bil, da se tam ko tist tip živi ne preganja (res da sta glih 2 tabolš ovika), pač tam greš počas, drgje pa spet pičiš. Tud ko je mene napizdu, je reku da ga boli kurac če se po hosti naganjamo, sam naj pr njemu mir damo (ala ne v obrate).

A je ta dec doma za tisto leseno avtobusno postajo, potem je pa tisti odprt S ovinek naprej. Če je, mi je iz dvorišča tiste hiše enkrat eden nekaj kazal, pa ne vem a je hotel da ga malo natoriram ali da grem počasi in pod nizkimi obrati?

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ta dec doma za tisto leseno avtobusno postajo, potem je pa tisti odprt S ovinek naprej. Če je, mi je iz dvorišča tiste hiše enkrat eden nekaj kazal, pa ne vem a je hotel da ga malo natoriram ali da grem počasi in pod nizkimi obrati?

:evilgrin:

V bistvu je tvojim staršem hotu poslat sporočilo .. "ZAkaj se niste odločli za splav?"

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je tvojim staršem hotu poslat sporočilo .. "ZAkaj se niste odločli za splav?"

...

Pacient pejt mal na motor rajš, ker se ti možgani kisajo ker si cele dneve pred računalnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pacient pejt mal na motor rajš, ker se ti možgani kisajo ker si cele dneve pred računalnikom.

Šele zdaj sem videl da ti je dr. jakob isto napisal v neki drugi temi. Lol, get a life.

Pa če lahko nekdo odgovori če je ta z landcruiserjem v tisti hiši kjer sem opisal prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pacient pejt mal na motor rajš, ker se ti možgani kisajo ker si cele dneve pred računalnikom.

tm se mu bojo se prejt k bo v čeladi pa še promet bi overu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če lahko nekdo odgovori če je ta z landcruiserjem v tisti hiši kjer sem opisal prej?

Ja tm žvi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!