Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Pazi da ne bo spet un domačin s črnim Land Cruiserjem težiu. K zadnč je reku da se bo postavu z đipom tko da bomo usi vanga prletel :S

poznam jst domačine...lepa beseda lepo mesto najde :naughty: razen če mislte domačine iz Gornje Brezovice :hmm: :devil: pa btw a si ti un s supermoto 125 k je bil prejšn teden gor bolj kokr opazovalec v družbi sv 650, cbr 1000 pa z 750?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam jst domačine...lepa beseda lepo mesto najde :naughty: razen če mislte domačine iz Gornje Brezovice :hmm: :devil: pa btw a si ti un s supermoto 125 k je bil prejšn teden gor bolj kokr opazovalec v družbi sv 650, cbr 1000 pa z 750?

No glede lepe besede nas je kar tko začeu napizdevat brez opozorila.

Ja js sm tist, ti si pa najbrž tist k ga je direkt iz ceste v gozd uletu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede lepe besede nas je kar tko začeu napizdevat brez opozorila.

Ja js sm tist, ti si pa najbrž tist k ga je direkt iz ceste v gozd uletu :unsure:

ja tut ja...sam tkrt sm bil z avtom pa sm vas mal opazoval...tale avto...

post-20075-1219761378_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: meni je tudi vsec na Rakitni gor se zapeljes jezero v idili narave tisina pa lezalni stoli pa dobra ledena kava :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna mi je zelo všeč, sploh uvinki :evilgrin:

Živin blizu ampak vedno ko grem na rakitno naredim okol 200km

hehe :whistle: ovinki se kr ne končajo (pri krimu obrneš pa je spet veselo)

ps: je počas čas listja na cesti, zato previdno, da nav dodatnih stroškov kot bencin in ledena kava

na vrhu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo zadnje dni šel na drugo stran do Cerknice ? Nazadnje je bilo na spodnjih ovinkih polno peska in oljnih flekov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo zadnje dni šel na drugo stran do Cerknice ? Nazadnje je bilo na spodnjih ovinkih polno peska in oljnih flekov.

Včeraj sem šel; peska ni bilo, olja pa tudi nisem opazil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: ojla ja je ze kr neki casa k sem sel proti Cerknici iz Rakitne pa me zanima a je zdaj ze komplet asfalt a je se en konc makedama :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: ojla ja je ze kr neki casa k sem sel proti Cerknici iz Rakitne pa me zanima a je zdaj ze komplet asfalt a je se en konc makedama :naughty:

Se vedno je cirka 2km makedama ostalo, vendar je prevozen z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se čez vas zmer pelem lepo počas z nizkimi obrati, sej konec koncev nobenmu od nas nebi pasal da nam cel dan ropota okol ušes. Po hribu pa mal prtisneš pa je. Pa smo vsi veseli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se čez vas zmer pelem lepo počas z nizkimi obrati, sej konec koncev nobenmu od nas nebi pasal da nam cel dan ropota okol ušes. Po hribu pa mal prtisneš pa je. Pa smo vsi veseli

Tudi jaz lepo počas čez vas, čez hosto pa... :naughty: :naughty: :naughty:

Ja sej tako je prav, sam problem je ker kolegu se auspuh tolk dere, da ga full slišiš z gozda :whistle:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tako je prav, sam problem je ker kolegu se auspuh tolk dere, da ga full slišiš z gozda :whistle:

Tony, si bil danes gor? če si bil ti si imel nekam prašen motor:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vedno je cirka 2km makedama ostalo, vendar je prevozen z motorjem.

Ga je točno 3km :)

Sem šel v soboto pogledat to vašo Rakitno..

Rakitna fajn za peljat, potem sem pa grdo gledal tiste 3km :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil spet gori. Malo se fural gor pa dol, naredu postanek - malo pošraufal sedež - ga dvignil na pol (morem še doma malo pogledat, ker nisem prav naredil) pol proti 18.30 ste pa trije dirkači prišli gor in ga pune granate terali - dve hondi (spredi zadi) vmes pa mi ni uspelo videt kaj je blo - preveč hitro. Pol pa še malo gor in dol in to je blo to. Fajn zapravljeni dve urci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih kar pršu z rakitne, danes krasna cesta, brez peska, srečal dva zelena motorista(verjetno ninje), pa še enega črnega motorista, moram pa priznat, da mi rakitna nikakor ne leži, pa sem bil že velikrat gor, pa se še vedno pelem ko ta bolan srat, ne morem pa ne morem se navadit teh ovinkov, sem šel danes 2x gor pa dol, pa je bilo drugič malo bolje, vendar pa so me ovinki še vedno presenečal, skratka štala totalna :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O potem sva se pa midva srečala (črni motorist :whistle: ). Matr je kelnarca gor fletna :naughty:

pol pa je zadncajt da grem gor pogledat

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O potem sva se pa midva srečala (črni motorist :whistle: ). Matr je kelnarca gor fletna :naughty:

a si ti tud 2x šou gor pa dol, ja vidiš, kelnerce pa nisem šel pogledat, se mi je ta lokal zameru, ker so mi lansk let tam ukradel ledvični pas :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem se tudi jaz puzal gor pa dol po rakitni. Sem pa ugotovu, da pojma nimam, ker me s cestaki v kavbojkah pustijo tako zadi da ga v naslednjem ovinku ne vidim več. Drugače pa sem se zlo fajn mel :)

Sem pa proti koncu bil tudi jaz malo žejen, kje je ta gostilna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!