Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

O potem sva se pa midva srečala (črni motorist :whistle: ). Matr je kelnarca gor fletna :naughty:

a mislš mogoče uno blond pa videz tak kao nedolžen? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem se tudi jaz puzal gor pa dol po rakitni. Sem pa ugotovu, da pojma nimam, ker me s cestaki v kavbojkah pustijo tako zadi da ga v naslednjem ovinku ne vidim več. Drugače pa sem se zlo fajn mel :)

Sem pa proti koncu bil tudi jaz malo žejen, kje je ta gostilna?

a maš črn motor? Pa en kolesar pred tabo biu, ko sva s kolegom mim prletela(CBR 1000RR-v kavbojkah ;) pa črna Aprilia Falco)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti tud 2x šou gor pa dol, ja vidiš, kelnerce pa nisem šel pogledat, se mi je ta lokal zameru, ker so mi lansk let tam ukradel ledvični pas :naughty: :naughty:

Sem bil gor na kofetu, potlej sem pa šel še 2X gor-dol odpeljat, tko mal za lušte :D

Drugič kar pogumno do kafiča, se splača (se fajno oči spočije ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sm res len

ja ce ze ne druzga bi su lohk bivse sosolke gor pogledat mal

Ja zdej te sošolke omenjaš k sm brez bicikla :D z škatlo na 4ih kolesih se mi pa ne da daleč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Kdo od tukaj?

Pol se pa čudmo, da nas lokalci ne marajo najbolj...

Če sem lahko malce direkten, odkrit, emocionalen in še prasec -

enemu takemu bom enkrat, ko bom v avtu, z veseljem 'trznil z volanom' ... Pa da vidimo, kolk 'obvlada' oziroma kako 'reagira na meji sposobnosti motorja' ...

Kar je preveč, je pa preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale se je zadnjič na ridah ustavil in se hvalil kako se po Rakitni vozi pa še par ostalih cvetk.. No pol sem šel pa tudi jaz na youtube pogledat in tole je res too much! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vceraj prevozil nekajkrat ovinke do Rakitne. V zadnji furi navzdol, ene tri ovinke pred tem "vikendasem" mi prileti nekaj v motor. Nevem kaj točno je bilo. Sel sem nazaj pogledat pa ni blo zive duse. Imel sem pa obcutek, kot da bi nekdo nekaj vrgel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vceraj prevozil nekajkrat ovinke do Rakitne. V zadnji furi navzdol, ene tri ovinke pred tem "vikendasem" mi prileti nekaj v motor. Nevem kaj točno je bilo. Sel sem nazaj pogledat pa ni blo zive duse. Imel sem pa obcutek, kot da bi nekdo nekaj vrgel.

Peljati bi se moral hitreje pa te nebi zadel :rolleyes: . Mogoce je pa imel model iz youtuba iste probleme, pa je zato malo pospesil :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Kdo od tukaj?

Pol se pa čudmo, da nas lokalci ne marajo najbolj...

Čist OK pelje. Vse nepregledne ovinke je odpeljal po svojem pasu, ne trza, ne popravlja linij tko kot marsikdo ki se ima za hitrega oz. dobrega voznika (govorim na splošno - to ne leti na nobenga izmed tukaj).

Kokr berem tukaj ima probleme samo en lokalni wannabe šerif. Morda je pa on problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist OK pelje. Vse nepregledne ovinke je odpeljal po svojem pasu, ne trza, ne popravlja linij tko kot marsikdo ki se ima za hitrega oz. dobrega voznika (govorim na splošno - to ne leti na nobenga izmed tukaj).

Omejitev hitrosti?

Obvladanje vozila v primeru manjše 'nepravilnosti v voznem okolju'?

Upravljanje vozila na tak način, da je to varno?

ehh. .. Če smo že pri takih 'analizah & ocenah'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omejitev hitrosti?

Obvladanje vozila v primeru manjše 'nepravilnosti v voznem okolju'?

Upravljanje vozila na tak način, da je to varno?

ehh. .. Če smo že pri takih 'analizah & ocenah'.

ta aspekt sem (kot vedno) prepustil pokomentirati tebi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!