Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

ta aspekt sem (kot vedno) prepustil pokomentirati tebi :winkiss:

Ne, sej jaz sem svoje že prej razložil :naughty: Pol si pa ti začel srat, kako vozi 'po svoji strani' itd itd ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni noben rekel da nisi (v prejšnjem postu nisem nič opredelil časovno kdaj, samo da sem ta pogled na zadevo prepustil tebi).

Ker pa ne moreš iz svoje kože, si moral ponoviti še enkrat. Zadnja beseda pa to.

Morda pa, če dovolj pogosto ponoviš, bomo vzeli za sveto resnico. Kdo bi vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Kdo od tukaj?

Pol se pa čudmo, da nas lokalci ne marajo najbolj...

Kar dobra vožnja, samo zgornji lomljeni ovinek mu je delal probleme. Zato ga zgleda tudi ni zmontiral na Youtube. Da se pa tudi dobro odpeljat v kakšni višji prestavi brez tolko tuljenja.

Je pa že nekdo pokomentiral. Takole gre nekajkrat. Slej , ko prej pa ravno na tistem ovinku, ki ga ne moreš tako hitro speljat po svoji strani, srečaš redno linijo Rakitna - Ljubljana.

By the way. Ne vem , če je isti avtobusar, ampak tud on ima manijo vožnje čez črto. 2x do zdaj iz oči v oči. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr berem tukaj ima probleme samo en lokalni wannabe šerif. Morda je pa on problem.

maš čist prov

Omejitev hitrosti?

Obvladanje vozila v primeru manjše 'nepravilnosti v voznem okolju'?

Upravljanje vozila na tak način, da je to varno?

omeitev je 90 in ni nevem kakšne prekoračitve

ce oblada nej se tko voz

Pred nekaj leti ga je vsakdan gor in dol šponal nekdo z suziko 1000, imel je chupa-chups čelado....kdo ve kje je ta človek sedaj? Je še pri živih?

ja ja chupa-chups je se med živimi sam nevem kaj ma zdej mislm da r1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, glede omejitve bi dal eno pripombo, na Rakitno se na določenih delih 200 ni problem peljat, vem, in težko bi rekel, da je to majhna prekoračitev :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist na Z750 je moj kolega, skupaj smo ga žgali dokler sem bil še med motoristi. Vedno skozi naselje 50km/h, prehitavali samo kjer je max pregledno itd. Na Rakitno, Kočevje-Dvor in podobne relacije smo ga pa žgali do konca, precej preko 90 km/h.

Zdej tudi njega nekaj časa ne bo. Na racelandu se je sesu prejšnjo soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dokažem, da na Rakitni ni samo divjanja. Jest sem danes šel gor potovalno otovorjen :grim :whistle:

post-463-1221237319_thumb.jpg

post-463-1221237447_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dokažem, da na Rakitni ni samo divjanja. Jest sem danes šel gor potovalno otovorjen :grim :whistle:

js sm pa tut zdle z Rakitne uletu...blo zlo fajn ja...nekej motoristov ns je pa blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, glede omejitve bi dal eno pripombo, na Rakitno se na določenih delih 200 ni problem peljat, vem, in težko bi rekel, da je to majhna prekoračitev :rolleyes:

tm k se da 200 pelat ni nobene bajte u blizini in kar je so samo avtomobili cez vasi pa ni nobene večje prekoračitve oz mimo his na gornji brezovici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tistim na posnetku sm se tud jest parkrat pelu (ok, gledu) in je še par drugih modelov in vsi res zlo dobr pelejo ampak on res ful obvlada.

Smo tud snemal 1x in on res povsod pele čist po svoji strani tko da na njegovo vožno res ne morte dajat pripomb. :worship:

Pa ne vem zakaj vs zmeri moto kako nekdo drug voz :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš črn motor? Pa en kolesar pred tabo biu, ko sva s kolegom mim prletela(CBR 1000RR-v kavbojkah ;) pa črna Aprilia Falco)?

To bo to. Mislim, da sta bla dva kolesarja. No ne skupaj, 200m med obema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist na Z750 je moj kolega, skupaj smo ga žgali dokler sem bil še med motoristi. Vedno skozi naselje 50km/h, prehitavali samo kjer je max pregledno itd. Na Rakitno, Kočevje-Dvor in podobne relacije smo ga pa žgali do konca, precej preko 90 km/h.

Zdej tudi njega nekaj časa ne bo. Na racelandu se je sesu prejšnjo soboto.

Ti šment!

Veselemu dobitniki - ČESTITAMO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm k se da 200 pelat ni nobene bajte u blizini in kar je so samo avtomobili cez vasi pa ni nobene večje prekoračitve oz mimo his na gornji brezovici

in če se slučajno za tistim ovinkom ki se ga dejansko da odpeljat 200 rekreira nek kolesar, nasproti pa relacija Rakitna-Ljubljana?

koliko škode se lahko naredi?

malo razmišljanja bi bilo priporočljivo

S tistim na posnetku sm se tud jest parkrat pelu (ok, gledu) in je še par drugih modelov in vsi res zlo dobr pelejo ampak on res ful obvlada.

Smo tud snemal 1x in on res povsod pele čist po svoji strani tko da na njegovo vožno res ne morte dajat pripomb. :worship:

Pa ne vem zakaj vs zmeri moto kako nekdo drug voz :rolleyes:

že na začetku posnetka gre enkrat čez črto..

naprej sploh nisem gledal..

ker je..kako naj rečem? nej gre na dirkališče in postavlja čase..

aja sej je šel..zdej bo pa mal šraufal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a ste mogoče že kdaj pomislil da teh posnetkov ni najbolj fino dajat na net. Tko se bo zvedlo še za tiste zadnje kotičke kjer nas modri angeli vsaj malo pustijo pri miru. S temi posnetki sami seb jamo kopljemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če se slučajno za tistim ovinkom ki se ga dejansko da odpeljat 200 rekreira nek kolesar, nasproti pa relacija Rakitna-Ljubljana?

koliko škode se lahko naredi?

malo razmišljanja bi bilo priporočljivo

že na začetku posnetka gre enkrat čez črto..

naprej sploh nisem gledal..

ker je..kako naj rečem? nej gre na dirkališče in postavlja čase..

aja sej je šel..zdej bo pa mal šraufal..

Na cesti je najhitrejši tist ji se največ upa, na pisti pa tist ki največ zna :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti je najhitrejši tist ji se največ upa, na pisti pa tist ki največ zna :naughty:

tist ki se največ upa?

al tist ki najmanj razmišlja? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist ki se največ upa?

al tist ki najmanj razmišlja? ;)

Pogoj, da si veliko upaš je, da malo razmišljaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a ste mogoče že kdaj pomislil da teh posnetkov ni najbolj fino dajat na net. Tko se bo zvedlo še za tiste zadnje kotičke kjer nas modri angeli vsaj malo pustijo pri miru. S temi posnetki sami seb jamo kopljemo.

Ej, a ful boli, ko ugotoviš, da si pripadnik skupine 'ne najbolj pametnih' ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti je najhitrejši tist ji se največ upa, na pisti pa tist ki največ zna :naughty:

Najhitrejša je opica, ki najbolj gas zategne ... in se ne sekira, kaj 'bi lahko bilo' ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mashina : Mislm da maš ti IQ k povprečna zimska temperatura v Sibiriji. Ti si ziher un vzor k se voz skoz 50 pa k mu vsi trobjo in živi v prepričanju da je najbolj varen iz vzoren voznik na svetu .... debi. Ej a boli k bi rad pa ne moreš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že na začetku posnetka gre enkrat čez črto..

naprej sploh nisem gledal..

ker je..kako naj rečem? nej gre na dirkališče in postavlja čase..

aja sej je šel..zdej bo pa mal šraufal..

Ja res je, tm gre neki čez črto, amoak k sm ga jst gledu ni šou niti 1x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam k greš 200 je bol problem da ti kašna žvavda ne skoči na cesto, pol maš pa čevape...

Sej drugače je fajn cesta, jst sem bil neki časa čist navdušen, do bližnjega srečanja s kombijem, pol sem se pa spet mal zamislu kaj bi blo. Pa kurac je še zmer to, se vozeš po cesti, pa maš skos v glavi kako to ni to, kdaj gremo na pisto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!