Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Tam k greš 200 je bol problem da ti kašna žvavda ne skoči na cesto, pol maš pa čevape...

Sej drugače je fajn cesta, jst sem bil neki časa čist navdušen, do bližnjega srečanja s kombijem, pol sem se pa spet mal zamislu kaj bi blo. Pa kurac je še zmer to, se vozeš po cesti, pa maš skos v glavi kako to ni to, kdaj gremo na pisto :)

Nm je lovc povedou kje grejo žvadi čez cesto: če greš v klanc gor tm k je konc ravnine, pred ovinkom v levo, tm zraven k so zadnč les spravlal. Vsaj mislm da je tm mislu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nm je lovc povedou kje grejo žvadi čez cesto: če greš v klanc gor tm k je konc ravnine, pred ovinkom v levo, tm zraven k so zadnč les spravlal. Vsaj mislm da je tm mislu :hmm:

Ja, to pa zihr se živali ful držijo! :D Red v gozdu velja bolj, kot v mestih!!!

:lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to pa zihr se živali ful držijo! :D Red v gozdu velja bolj, kot v mestih!!!

:lol: :lol1:

To nm je lovc k tm žvi reku, pa ne bod skos neki pamtn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

že na začetku posnetka gre enkrat čez črto..

...

In avto ga sreča čez bori2 sekundi. Če bi bil avto ti dve sekundi prej na ovinku, bi bil šele fajn video. Tak akcijski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In avto ga sreča čez bori2 sekundi. Če bi bil avto ti dve sekundi prej na ovinku, bi bil šele fajn video. Tak akcijski.

ja, zakaj tega noben ne posname? :unsure:

pol pa sam dolgčas od tega drajsanja, ki tud pol kulturno ne zgleda, gledamo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem bi blo najbolje da se tema zaklene. Preveč bedakov ki komentirajo vsepovprek.

ali pač da se tistih par rejserjev ne pojavlja več tam gor..

pa bomo spet lahko govorili o lušnih kelnarcah in ne o tem kako hudo ga en pele gor..(po kontra pasu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja novica..........sporočena s strani vzdrževalca ceste na Rakitno!

Ob cca 11,00 so delavci CPL iz hoste vlekli modega sportaka!

Motor razbit v nulo!

Hvala bogu......voznik ni utrpel niti praske!!!!!!!!

Kar nadaljujte..........modri dirkači!!!!!!!!!!!......upam, da boste imeli vsi enako sreči, kot ta petardni jahač!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebat ga......enim patrdiĆem.....se ne da ničesar dopovedat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW.......me prav zanima, kdaj se bo ta heroj pohvalil na MS......kako je po KRIVDI PESKA fuknil na racelandu Rakitna.......in iskal priče, da toži vzdrževalca!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj že?..se ne bi raj spokal na dirkališče in tam "treniral"?

al je treba po cestah težit?

Brcnu si v temo...Jaz sem bil letos ene 4x gor in nism dirkal, kakor tud drgje ne dirkam.. Moj post je bil namenjen pametnjakovicem iz prejsnje strani... BTW: Tud kelnarco sm pogledal, ja.. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons dopoldan sem bil na Rakitni pa nisem nic videl. Kdaj pa je blo to? ob 11h? Jst sm su mim... ob 12h?... pa ze.. nic sledov videt...

Ej, ampak tale nov asfalt je pa neki superbnega :worship: :worship: :worship: .... sam konca se pa tocno na ovinku :headbang: , tko da sm moral kr ornk zlajfat, da nisem prehitr na makadam priletu :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!