Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Danes popoldne eno od Ljubljane do Cerknice pa če tudi ošiljene prekle letijo izpod neba. Moram spet pregledat tiste ovinke na Cerkniški strani ane trikrat gor pa dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...včerej sediva na klopci pri jezeru in okoli 3pop. prihrumi skupina cca >30 motoristov. :worship: :worship: :worship: Čista poezija za dušo. Eden nama je povedal, da so prisli iz Žirov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gem4, imel si 1000. sporočilo v temi Rakitna. To bo runda :)

Ni res. Moj je bil 1000, njegov je bil 1001... Grrrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gem4, imel si 1000. sporočilo v temi Rakitna. To bo runda :)

V kupleraju rečejo temu redna stranka. :P

Ja kva pa čem, če pa je najbliži. Kamorkol drugam imam krog vsaj za uro daljši.

By the way. Na drugi strani je sranje na kvadrat. Pesek na vsakem ovinku, fleki od olja in ene par "Deliverence" tipčkov na cesti s svojimi super navitimi bolidi tipa, "Opel kadet letnik 94 z zlatimi feltnami" , ki vozijo kao rayli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...včerej sediva na klopci pri jezeru in okoli 3pop. prihrumi skupina cca >30 motoristov. :worship: :worship: :worship: Čista poezija za dušo. Eden nama je povedal, da so prisli iz Žirov.

Baje jih je bilo vse skupaj okoli 150.

Ni res. Moj je bil 1000, njegov je bil 1001... Grrrrr

Pa res, zgleda da slabo vidim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
v nedeljo šu mal pofirbcat na Rakitno, sam je še preveč peska po sred ceste...

Si šel čez Notranje Gorice? Če si šel smo se srečal v Nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo šu mal pofirbcat na Rakitno, sam je še preveč peska po sred ceste...

x2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komi čakam da se spet začnem gor vozt...A je fajn hladno tisti k ste bli gor???

sm biu že parkrat gor ... tut u nedelo, pa učeri...

V LJ je blo 14°C, gor pa 6-7°C okol 15-17h. Ceste so pa res še od peska pa od unga dreka od traktorjev na jasi...

Ampak cesta za LT/LS je kr ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil vceraj.. za gor odlicna cesta - nic peska, nic blata.. za dol je pa ful umazano od kamjonov (traktorjev?) ker zgleda da tam na sredini nekaj delajo.

zal je bla pri jezeru brunarica zaprta :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dragi motoristi, dajte met mal uvidevnosti do kolesarjev ko švicamo na klanc, danes je pičilo nekje 6 motoristov mim naju s kolegom na koles. Ni fino poslusat zvok rora kak meter stran ko ga zges.

Hvala za razumevanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je pa to najlepša pesmca za ušesa :)

Se pa strinjam, da so eni motoristi precej neobzirni, ampak mene sploh ne moti zvok, ampak to ko kak Rossi zleti mimo tebe 30cm stran..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vikendom bil na Rakitni 2x, super je gor, edin v enmu ovinku je še pesk (k greš dol, v dolgm desnm, bl na začetku), asfalt pa dobr lima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem tudi motorist, ko vidim kolesarja, peljem normalno mimo, ne pa da mu nabijam se dodatne decibele u glavo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem tudi motorist, ko vidim kolesarja, peljem normalno mimo, ne pa da mu nabijam se dodatne decibele u glavo. :headbang:

Jp Jp

Sam vsi ne morjo bit zmer zadovolni :whistle:

Če držiš svojo linijo v nagibu čez ovinek težko reagiraš ko naenkrat zagledaš kolesarja pred tabo.

Z glasnim topom mu lahko vsaj sporočaš, da se bližaš.

In zmeraj več problemov bo, rakitna je ratala raj za oboje, kolesarje in mopediste, tko da mi je že mal :headbang: .

Al pa da si jo razdelimo... :whistle: zjutraj kolesa, popoldne motorji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Če držiš svojo linijo v nagibu čez ovinek težko reagiraš ko naenkrat zagledaš kolesarja pred tabo.

...

Če si posran vajenc to čist drži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa strinjam, da so eni motoristi precej neobzirni

Ja, res je, prosim ne pozabte, da znajo bit kolesarji pravtako.

Počas se bom bol začela bat kolesarjev kot norih avtomobilistov, čist vedno se v ovinke vozijo vzporedno, tko da si vzamejo ceeelo cesto zase, mislm, prav na živc mi stopjo vsakič ko jih vidm, in zdej so jim po tanovem še bidoni začel padat s kolesa, thats just great...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je, prosim ne pozabte, da znajo bit kolesarji pravtako.

Počas se bom bol začela bat kolesarjev kot norih avtomobilistov, čist vedno se v ovinke vozijo vzporedno, tko da si vzamejo ceeelo cesto zase, mislm, prav na živc mi stopjo vsakič ko jih vidm, in zdej so jim po tanovem še bidoni začel padat s kolesa, thats just great...

kar je manjše od nemškega ovčarja se ne bremza :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!