Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

kar je manjše od nemškega ovčarja se ne bremza :evilgrin:

V to kategorijo bi lahka dal kar nekaj presušenih kolesarčkov :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp Jp

Sam vsi ne morjo bit zmer zadovolni :whistle:

Če držiš svojo linijo v nagibu čez ovinek težko reagiraš ko naenkrat zagledaš kolesarja pred tabo.

Z glasnim topom mu lahko vsaj sporočaš, da se bližaš.

Morda kdaj srečaš kamjon, ki bo težko popravil linijo mimo tebe, ampak ti bo z glasnim rohnenjem vsaj sporočil, kaj je na programu ...

Ja, res je, prosim ne pozabte, da znajo bit kolesarji pravtako.

Počas se bom bol začela bat kolesarjev kot norih avtomobilistov, čist vedno se v ovinke vozijo vzporedno, tko da si vzamejo ceeelo cesto zase, mislm, prav na živc mi stopjo vsakič ko jih vidm, in zdej so jim po tanovem še bidoni začel padat s kolesa, thats just great...

Pol se pa nehi vozit, če te hudobni, zlobni kolesarčki tolk razburijo ... :)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je, prosim ne pozabte, da znajo bit kolesarji pravtako.

Počas se bom bol začela bat kolesarjev kot norih avtomobilistov, čist vedno se v ovinke vozijo vzporedno, tko da si vzamejo ceeelo cesto zase, mislm, prav na živc mi stopjo vsakič ko jih vidm, in zdej so jim po tanovem še bidoni začel padat s kolesa, thats just great...

To gre tudi meni na živce. Peljejo se 25km/h na uro in na primer na ravnini proti podpeči, kjer vsi vemo kakšna cesta je, se peljeta dva v štric. Ali kdo kdaj vidi dva motorista da se peljeta v štric 25km/h in ovirata promet? Če si z avtom moraš zmanjšati iz 90 na 25, počakati da grejo avti nasproti mimo, potem pa obideš koleasrja, ne da bi se onadva umaknila.

Taki naj si raje kupijo gorsko kolo ali pa se peljejo po cestah namenjenim kolesarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Če držiš svojo linijo v nagibu čez ovinek težko reagiraš ko naenkrat zagledaš kolesarja pred tabo.

Z glasnim topom mu lahko vsaj sporočaš, da se bližaš.

...

kira debilna izjava. Ti je že mashina lepo karikiral glede linije.

Glasen top slišiš, ko je motorist par metrov za tabo. Kar po domače pomeni ravno dovolj časa za eno misel. Točno določeno.

Razen ko je stvar že mimo. Takrat ga pa res poslušaš nekaj časa.

Ja, res je, prosim ne pozabte, da znajo bit kolesarji pravtako.

Počas se bom bol začela bat kolesarjev kot norih avtomobilistov, čist vedno se v ovinke vozijo vzporedno, tko da si vzamejo ceeelo cesto zase, mislm, prav na živc mi stopjo vsakič ko jih vidm, in zdej so jim po tanovem še bidoni začel padat s kolesa, thats just great...

Tako kot motoristom padajo po tleh dokumenti, čiki, kompleti z orodjem, tank torbe, kufri, ogledala, tablice in še kaj bi se našlo (verjetno odvisno od znamke motorja :P).

Vožnje vštric res ne podpiram. A kar je za tebe vožnja vštric, je lahko prehitevanje, umikanje (zato da gre drug "v veter") itd.

Vožnje 20 cm od desnega roba pa že dolgo ne prakticiramo. Ko jebe vse prepotentneže (pa čeprav sem s to izjavo v isti kategoriji). Pri vožnji po sredini voznega pasu (no, ne čisto), se večina zadaj vozečih prepriča, ali lahko varno prehiti. Pri vožnji ob robu vsak vidi dovolj prostora za prehitevanje, ko pa ne znese, je pa kolesar na bankini.

edited: šele sedaj vidim da je to moto forum. Stupid me. Udri po kolesarjih. Sami prasci.

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem vajenc. :worship:

Tako kot nekateri kolesarji, ki pehajo v klanec in nabijajo na pedala da jih meče po celi cesti.

Jest vem kje je moj pas ceste. Kot kaže je ratal cel vozni pas tudi pas kolesarjev. V ovinku ko dohitš dva kolesarja, ki se peljeta vzporedno, in da ne bi peljal ravno tistih 30 cm mimo njih, je del tebe hitro na nasprotnem pasu. In ker jest ne znam pokončno odpeljat ovinka sem najbž vajenc.

Za glasen top so pa tut že nekateri dognal (pa ne pri nas), da rešuje življenja. Evo, še ena moja debilna izjava. :headbang:

Tko da najboljš, da zdej pred ovinkom lepo zmanjšam na 25 km/h :naughty: in počasi odpeljem ovinek. Baje je to najbolj varno, ne samo za nas vajence. :headbang:

P.s. Pa še tovornaku/avtu se bom lepo ognil, ko bo posekal ovinek v moj vozni pas. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnje vštric res ne podpiram. A kar je za tebe vožnja vštric, je lahko prehitevanje, umikanje (zato da gre drug "v veter") itd.

Vožnje 20 cm od desnega roba pa že dolgo ne prakticiramo. Ko jebe vse prepotentneže (pa čeprav sem s to izjavo v isti kategoriji). Pri vožnji po sredini voznega pasu (no, ne čisto), se večina zadaj vozečih prepriča, ali lahko varno prehiti. Pri vožnji ob robu vsak vidi dovolj prostora za prehitevanje, ko pa ne znese, je pa kolesar na bankini.

edited: šele sedaj vidim da je to moto forum. Stupid me. Udri po kolesarjih. Sami prasci.

Ja sam to ti razlož vsem 'prepotentnežem', ki grejo/gremo nucat gume do roba na cesti na Rakitno.

Oprosti, kolesarji vedo kaki norci so/smo na tisti cesti.

Prav tako pa motoristi vemo koga lahko tam srečamo.

Realno je najbolš odpeljan eno ogrevalno, da vidš kaj/kdo je na cesti pol pa prilagodit svojo vožnjo.

Vem, da nas imajo tud ljudje, ki živijo ob cesti polhn kur** ampak trenutno tko pač je.

Ko bomo pa v pravljici bomo mel pa vsi svoj pas ceste. Kolesarji svojo, Motoristi svojo cestno hitrostno z merjenjem časa, in seveda vsi ostali svoj cesto, al kako? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za glasen top so pa tut že nekateri dognal (pa ne pri nas), da rešuje življenja. Evo, še ena moja debilna izjava. :headbang:

Tko da najboljš, da zdej pred ovinkom lepo zmanjšam na 25 km/h :naughty: in počasi odpeljem ovinek. Baje je to najbolj varno, ne samo za nas vajence. :headbang:

Škoda, da se ne pišeš Rossi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da nas imajo tud ljudje, ki živijo ob cesti polhn kur** ampak trenutno tko pač je.

Ko bomo pa v pravljici bomo mel pa vsi svoj pas ceste. Kolesarji svojo, Motoristi svojo cestno hitrostno z merjenjem časa, in seveda vsi ostali svoj cesto, al kako? :naughty:

Napačno pravljico sanjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem vajenc. :worship:

Tako kot nekateri kolesarji, ki pehajo v klanec in nabijajo na pedala da jih meče po celi cesti.

Jest vem kje je moj pas ceste. Kot kaže je ratal cel vozni pas tudi pas kolesarjev. V ovinku ko dohitš dva kolesarja, ki se peljeta vzporedno, in da ne bi peljal ravno tistih 30 cm mimo njih, je del tebe hitro na nasprotnem pasu. In ker jest ne znam pokončno odpeljat ovinka sem najbž vajenc.

Za glasen top so pa tut že nekateri dognal (pa ne pri nas), da rešuje življenja. Evo, še ena moja debilna izjava. :headbang:

Tko da najboljš, da zdej pred ovinkom lepo zmanjšam na 25 km/h :naughty: in počasi odpeljem ovinek. Baje je to najbolj varno, ne samo za nas vajence. :headbang:

P.s. Pa še tovornaku/avtu se bom lepo ognil, ko bo posekal ovinek v moj vozni pas. :unsure:

Jp jp, pehajo v klanec, reveži. In njim je pol metra levo desno nič pri njihovi hitrosti v klanec. Fizika pač. Po zakonu sicer ne smeš več kot 1 m od desnega roba, ampak to je velikokrat že pol voznega pasa. Vsekakor pa je na tebi, da na kolesarje paziš. Tako kot na pešce in še koga. Remember CPP?

Vajenec si pa preprosto zato ker, če bi bil namesto dveh kolesarjev EN velik traktor, bi ti poskušal narediti vse, da bi se ustavil ali ga obvozil. Za kolesarja se ti pa malo jebe. Tako kot se šoferju piksne jebe za tebe. Karikiram.

Ja sam to ti razlož vsem 'prepotentnežem', ki grejo/gremo nucat gume do roba na cesti na Rakitno.

Oprosti, kolesarji vedo kaki norci so/smo na tisti cesti.

Prav tako pa motoristi vemo koga lahko tam srečamo.

Realno je najbolš odpeljan eno ogrevalno, da vidš kaj/kdo je na cesti pol pa prilagodit svojo vožnjo.

Vem, da nas imajo tud ljudje, ki živijo ob cesti polhn kur** ampak trenutno tko pač je.

Ko bomo pa v pravljici bomo mel pa vsi svoj pas ceste. Kolesarji svojo, Motoristi svojo cestno hitrostno z merjenjem časa, in seveda vsi ostali svoj cesto, al kako? :naughty:

Zakaj bi teb ali komu drugemu bil dolžan karkoli razlagat.

Nasploh se resno sprašujem, zakaj sem se sploh vtaknil v tvoje poste. V njih je zdrave logike toliko, kot v situ vode.

Kaj rinete vsi na ta moj konc in mi gužvo delate na progi... ccc :krneki:

Saj ne. Precej lažje tukaj pametujem, kot pa se furam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz zanesljivih virov zvedel, da bodo izvajali meritve..

tko da se brez veze ganjat..

kdaj? komaj čakam, da sprobam svojo novo pridobitev (pa ne mislim prevoznega sredstva, da ne bo pomote.....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vajenec si pa preprosto zato ker, če bi bil namesto dveh kolesarjev EN velik traktor, bi ti poskušal narediti vse, da bi se ustavil ali ga obvozil. Za kolesarja se ti pa malo jebe. Tako kot se šoferju piksne jebe za tebe. Karikiram.

:worship: :worship: :worship: Ti že veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnje vštric res ne podpiram. A kar je za tebe vožnja vštric, je lahko prehitevanje, umikanje (zato da gre drug "v veter") itd.

Sori ampak nism vidla še niti enega, ki bi to počel zato, ker prehiteva, če pa se umika zato da gre drug "v veter" pa, ja supr, tko kot gorenjci, ki se vozjo 50km/h na cesti kjer je omejitev 90, samo zato, ker jim tovornjak spredaj dela zavetrje, bog ne daj, da se takih najde več.

Ampak seriously, ti dejansko lahko v zagovor poveš, da to delajo, zato da gre drug "v veter"?

No, sej, enkrat bo kak norc prigonu v njih, pa ni važn s katerim prevoznim sredstvom, takrat pa bo šel v veter in še kam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko ste se že dotaknili kolesarjev :naughty:

Tako kot pri motoristih in avtomobilistih in peščih in...

Povsod se najdejo cepci ki mislijo de je v tistem trenutku, ko so na cesti le ta njihova last in se morajo vsi podrejati njim.

Se pa večkrat vidi kolesarje v štric vozit kot motoriste :rolleyes:

Pa tud sam sm zmeri več na biciklu...

Biciklisti vozijo v napačno smer, skozi rdeče,...

Prav tako motoristi, sej ne morš bit pametn.

Vsak nej pazi nase in na tiste, ki jih dohiteva (prehiteva)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej, enkrat bo kak norc prigonu v njih, pa ni važn s katerim prevoznim sredstvom, takrat pa bo šel v veter in še kam.

Nisem vedel, da si taka vneta zagovornica kolesarjev in njihove varnosti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vajenec si pa preprosto zato ker, če bi bil namesto dveh kolesarjev EN velik traktor, bi ti poskušal narediti vse, da bi se ustavil ali ga obvozil. Za kolesarja se ti pa malo jebe. Tako kot se šoferju piksne jebe za tebe. Karikiram.

:worship: :worship: :worship: Ti že veš

ne vem. Tudi sam sem vajenec, se še vedno učim. Samo napisal sem ti en napotek, ki ti lahko podaljša rok trajanja na cesti.

Sori ampak nism vidla še niti enega, ki bi to počel zato, ker prehiteva, če pa se umika zato da gre drug "v veter" pa, ja supr, tko kot gorenjci, ki se vozjo 50km/h na cesti kjer je omejitev 90, samo zato, ker jim tovornjak spredaj dela zavetrje, bog ne daj, da se takih najde več.

Ampak seriously, ti dejansko lahko v zagovor poveš, da to delajo, zato da gre drug "v veter"?

No, sej, enkrat bo kak norc prigonu v njih, pa ni važn s katerim prevoznim sredstvom, takrat pa bo šel v veter in še kam.

Še marsičesa nisi vidla, pa to ne pomeni da ne obstaja.

Na povprečni 100 km furi v povprečnem nedeljskem popoldnevu na peciklu prehitim(o) ogromno folka. Če je cilj katera izmed izletniških točk, je številka komot 100.

In ne primerjat kolesarja z avtomobilistom, ki špara na porabi. Navedel sem le dva izmed možnih razlogov. Zakaj za vraga se morajo vsi drugi udeleženci v prometu obnašat po predpisih, sami pa lahko kršite vsa napisana in nenapisana pravila.

Tvoj zadnji stavek ga pa sploh zmaga. Nekako v stilu zv0n3tovih komentarjev. Ali misliš da se bom sedaj bal biciklirat, misliš da se ti bodo sedaj vsi kolesarji umikali? Res misliš da bo kolesar vsega kriv če/ko bo, citiram (in poudarjam neumnost) "kak norc prigonu v njih".

Sicer pa zelo zanimive primerjave. Nekako tako kot avtomobilist/motorist, sedaj motorist/kolesar. Če misliš da smo motoristi izpostavljeni, se vsedi na bicikl in nared eno resno furco. Morda boš presenečena, kako drugače boš dojemala svet (promet) okoli sebe.

Pa naj bo res dovolj že tega zagovarjanja enega in drugega. Nihče ni nedolžen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!