Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Na povprečni 100 km furi v povprečnem nedeljskem popoldnevu na peciklu prehitim(o) ogromno folka. Če je cilj katera izmed izletniških točk, je številka komot 100.

Res je, toda izkušen kolesar ne bo prehiteval na sredi klanca pa po možnosti še v ovinek, ker to storijo po ravnini, če je le možno.

Dobro vemo, da pri vzporedni vožnji, o kateri govorim, ne gre za nobeno vožnjo "v veter" niti prehitevanje pač pa za klepetanje!

In ne primerjat kolesarja z avtomobilistom, ki špara na porabi. Navedel sem le dva izmed možnih razlogov. Zakaj za vraga se morajo vsi drugi udeleženci v prometu obnašat po predpisih, sami pa lahko kršite vsa napisana in nenapisana pravila.

Noben ni govoril o tem, jaz nisem zagovarjala ne enih ne drugih, najlažje je seveda vržt vse v en koš in pametovat.

Kreteni so vsepovsod, na motorjih, v avtih in kolesarji niso poplnoma nobene izjeme. Iz mojih postov upam, da je razvidno, da nisem posploševala in da se komentarji ne nanašajo na vse.

Tvoj zadnji stavek ga pa sploh zmaga. Nekako v stilu zv0n3tovih komentarjev. Ali misliš da se bom sedaj bal biciklirat, misliš da se ti bodo sedaj vsi kolesarji umikali? Res misliš da bo kolesar vsega kriv če/ko bo, citiram (in poudarjam neumnost) "kak norc prigonu v njih".

Ja, ja, ti si pravi Danny in njegove zvezde, kako dobro bereš misli! Se mi mogoče obetajo miljoni v kratkem?

Ne pričakujem od nobenega da se umika in ne mislim da bo kolesar vsega kriv in ne mislim, da se boš ti sedaj bal biciklirat, mislim pa da v svojem poslu napovedovanja drugih misli ne boš nikoli uspel.

Sicer pa zelo zanimive primerjave. Nekako tako kot avtomobilist/motorist, sedaj motorist/kolesar. Če misliš da smo motoristi izpostavljeni, se vsedi na bicikl in nared eno resno furco. Morda boš presenečena, kako drugače boš dojemala svet (promet) okoli sebe

Pa naj bo res dovolj že tega zagovarjanja enega in drugega. Nihče ni nedolžen.

Jaz nobenega ne zagovarjam.

Pa lep dan! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben ni govoril o tem, jaz nisem zagovarjala ne enih ne drugih, najlažje je seveda vržt vse v en koš in pametovat.

Kreteni so vsepovsod, na motorjih, v avtih in kolesarji niso poplnoma nobene izjeme. Iz mojih postov upam, da je razvidno, da nisem posploševala in da se komentarji ne nanašajo na vse.

Ampak ZVCP posplošuje in pravi, da morajo vozniki motornih vozil vedno in povsod še posebej paziti na šibkejše udeležence - to je, na pešce in kolesarje, otroke, ki se igrajo ... Tu je zakon zelo nedvoumen in zelo 'posploševalen'.

I rest my case, thank you.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lejcek:

ah ja, dobri stari motosvet in ženske s tehtnimi argumenti (pazi! nisem posploševal!)

Koliko jasnovidke je šele v tebi, da mi praviš Danny. qqš

edited: dodan nick, na katerega se navezuje odgovor

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj zadnji stavek ga pa sploh zmaga. Nekako v stilu zv0n3tovih komentarjev. Ali misliš da se bom sedaj bal biciklirat, misliš da se ti bodo sedaj vsi kolesarji umikali? Res misliš da bo kolesar vsega kriv če/ko bo, citiram (in poudarjam neumnost) "kak norc prigonu v njih".

Vidm, da si moje komentarje precej po 'svoje' razlagaš.

Vsak ma svoje mnenje. Moje je kot kaže malo debilno. Ampak kaj čma, tak sm.

Ko si enkrat v prometu v različnih oblikah šele spoznaš vse pasti.

Pa naj si bodi tovornjak, avto, motor, moped, bicikl al pa pešhonda.

Moj namen na cesti ni izzivanje in izsiljevanje. Več različnih prevoznih sredstev uporabljaš, bolj odkrivaš kok si ranljiv ali kot kolesar ali kot motorist.

Ranljivost se manjša z velikostjo prevoznega sredstva, menda.

Ampak, ko sem na cesti tudi mal premislim katero pot bom izbral, da si še dodatno ne ogrožam življenja.

In za določene cestne odseke vem kaj lahko pričakujem :headbang: in se jih raje izogibam. Drugi pač ne.

Vsi vemo kaj ponuja cesta na rakitno motoristom, in tut kolesarjem.

In ekstreme maš pri obeh. Krivi bomo v vsak primeru motoristi.

LP Zvone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ZVCP posplošuje in pravi, da morajo vozniki motornih vozil vedno in povsod še posebej paziti na šibkejše udeležence - to je, na pešce in kolesarje, otroke, ki se igrajo ... Tu je zakon zelo nedvoumen in zelo 'posploševalen'.

I rest my case, thank you.

Tisti, ki se bo oziral na zakon in zanašal na to kaj je po zakonu in kdo more pazit na koga, bo kmalu ena velika pašteta na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki se bo oziral na zakon in zanašal na to kaj je po zakonu in kdo more pazit na koga, bo kmalu ena velika pašteta na cesti.

Ni nujno. Lahko bo tudi češpljeva marmelada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki se bo oziral na zakon in zanašal na to kaj je po zakonu in kdo more pazit na koga, bo kmalu ena velika pašteta na cesti.

Tukej poznam eno dobro anekdoto, k je bil fotr v bolnici je zraven njega lezal tip čist povit in v gipsu, pa ride en k njemu pa prbije, ne se sekirat, sej nisi bil kriv.

Hm, in kaj ti pomaga če si kriv al pa ne ko si zmečkan, povožen.

NIČ!

Kot že večkrat napisano, pazit nase in na druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vm, jst morm pa čakat na kartončk od homologacije da registreram bicikl... :(

(Ne skrbi, gor ni polcajev.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Ne skrbi, gor ni polcajev.)

Hehe, vem da jih, no kkšnkrat pridejo, sam so pa zato tm k ramb jst pridt do rakitne... :krneki:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, vem da jih, no kkšnkrat pridejo, sam so pa zato tm k ramb jst pridt do rakitne... :krneki:

Sj maš cajt do druzga vikenda da zrihtaš homologacijo. Čez teden ni skor nobenga gor.

P.S. Iz kje pa si?

Popravljeno . Popravil Cut_Lee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, vem da jih, no kkšnkrat pridejo, sam so pa zato tm k ramb jst pridt do rakitne... :krneki:

(Sej jest tud, polcajem itak ne ustavlamo če nismo legalni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne hodjo ker večina rakitna rejserjev je pol kar v wsbk šlo, se jim je zdelo škoda talentov za po rakitni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor registreru, in šu mal prejle gor, cesta še mokra od džja, pa na ovinkih so cvetovi k odpadajo z dreves in drsi k hudic sploh k je mokro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor registreru, in šu mal prejle gor, cesta še mokra od džja, pa na ovinkih so cvetovi k odpadajo z dreves in drsi k hudic sploh k je mokro...

Upajmo da bo za vikend vreme. Rakitna je glih taka lega da se cesta ne posuši takoj

in je treba počakat mal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo da bo za vikend vreme. Rakitna je glih taka lega da se cesta ne posuši takoj

in je treba počakat mal.

jp, zahodna stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A jo bo kdo napadu dans?? :worship: A so že odprl Brunarco?? :unsure:

Pridem popoldan. Brunarca je že odprta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem popoldan. Brunarca je že odprta ;)

uuuuu, suprca pridem tud jst na kak kofetek... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu, suprca pridem tud jst na kak kofetek... :evilgrin:

Kje si bil? Gor sem te čakal eno uro in pol :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uffff, mogu sm doma delat...Pa sm pršu šele okol 16:30 gor, kakšn motor pa maš? Ker sm sreču ene par motoristov...Drgač pa kelnarca tanova je pa zlo fajn za pogledat, sm k je mela sončne očala... :evilgrin: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uffff, mogu sm doma delat...Pa sm pršu šele okol 16:30 gor, kakšn motor pa maš? Ker sm sreču ene par motoristov...Drgač pa kelnarca tanova je pa zlo fajn za pogledat, sm k je mela sončne očala... :evilgrin: :naughty: :naughty:

Za pol ure smo se zgrešl. Mam srebrno FZ6S. Kelnarca ma herpes :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!