Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Mene je pa dobr napral (mokr do gat)! Ja zdej pa spet se neki jasni! :wacko: :angry:

Aja pa hvala za drink naslednič jest plačam!

Ti si glih u un tavelk oblak narinu k je scal k pr norcih, mogu bi jit z mano okol pa čez lj... :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si glih u un tavelk oblak narinu k je scal k pr norcih, mogu bi jit z mano okol pa čez lj... :krneki: :naughty:

Sej mi je žov, da nism šu s tabo čez LJ al pa z Leejem proti Borovnici! Pa ne zard dežja, ampak zatko k tm pr Notjanih goricah deljo postajališe za trolo in je cela cesta razkopana! Ugalavn odsvetuje vožnjo skozi Vnanaje in Notranje Gorice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil dans prvič gor z motorjem (rdeč Fazer600) morem rečt da je kar fajn, edin nisem vedu do kam se gre tko da mi je kar enkrat asfalta zmankal :) no dežju sem pa zgleda lih ušev, uglavnem pridem hmalu spet da si zapomnem uvinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil dans prvič gor z motorjem (rdeč Fazer600) morem rečt da je kar fajn, edin nisem vedu do kam se gre tko da mi je kar enkrat asfalta zmankal :) no dežju sem pa zgleda lih ušev, uglavnem pridem hmalu spet da si zapomnem uvinke.

A pol si bil ti tisti ki je imel zgoraj na ploščadi prkiran motor?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil dans prvič gor z motorjem (rdeč Fazer600) morem rečt da je kar fajn, edin nisem vedu do kam se gre tko da mi je kar enkrat asfalta zmankal :) no dežju sem pa zgleda lih ušev, uglavnem pridem hmalu spet da si zapomnem uvinke.

Lepo Fazerco maš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol si bil ti tisti ki je imel zgoraj na ploščadi prkiran motor?????

Točn ta.

Ampak tam ko se asfalt neha sem pa res prov zagnan prletu tko da se je en kolesar kar mal pokrižu, no zdej vsaj vem kje je konc.

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol si bil ti tisti ki je imel zgoraj na ploščadi prkiran motor?????

Točn ta.

Ampak tam ko se asfalt neha sem pa res prov zagnan prletu tko da se je en kolesar kar mal pokrižu, no zdej vsaj vem kje je konc.

Aljaž je imel CBR-ko parkirano na ploščadi. Jst pa dkavcnik pa zraven ploščadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ste kr domač tam gor al kaj če b vedu bi za pjačo dal no pa naslednjič.Ko sem šel dol sem na en avtobusni postaj vidu eno pupo sedet pod streho se mi zdi da je mela eno 125ccm mašinco a to tud poznate?

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ste kr domač tam gor al kaj če b vedu bi za pjačo dal no pa naslednjič.Ko sem šel dol sem na en avtobusni postaj vidu eno pupo sedet pod streho se mi zdi da je mela eno 125ccm mašinco a to tud poznate?

Recimo da smo domači :D Vsak vikend pride/mo/va gor. A si pomahu punci? hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jz sm se tud ucer podal poglet na rakitno...cez cerknco... in tud mene je presenetu en makedam..tko da nism vedu ce me caka se kak prepad alpa kej... pa vse skupi sm vidu par motorjev in tam skoz tiste vasi so me gledali ku da bi biu vesolc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu dons na rakitni, pesek sem zasledil samo še na ene treh ovinkih, drugače pa normalno, razem mokre ceste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu dons na rakitni, pesek sem zasledil samo še na ene treh ovinkih, drugače pa normalno, razem mokre ceste...

Jst sm pa glih kar pršu domov, ampak tud do jezera nism pršu ker je začel dežvat. Včeraj

in dons moker :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, dons sm biu na rakitni, kačjih ridah, rovtah, žireh, škofji loki in kranju, pa nikjer me ni dž najdu :naughty:

Popravljeno . Popravil _ales_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, dons sm biu na rakitni, kačjih ridah, rovtah, žireh, škofji loki in kranju, pa nikjer me ni dž najdu :naughty:

Si mel pa srečo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons bil gor ob ene pol desetih, blo super-brez gužve, kot rečeno se moram te ovinke naučit pa izkoristim frej cajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vikend če bo lepo bi se mogl spet dobit...interesenti?? :naughty: :naughty:

V petek lahko. V soboto nimam cajta, nedelja je pa v Domžalah žegn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek lahko. V soboto nimam cajta, nedelja je pa v Domžalah žegn.

hehe u domžale grem vrjetn tud jst :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr dons pa je blo motorjev gor :D Keri ste bli tisti junaki k ste na kolopci gledal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo dons kdo na rakitni? al se vsi bojite oblakov? :naughty:

Nobenga ne bo ... ti si edini frajer ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap res je...pa vrli plavi angeli so pršl čekerat če je cesta vredu..hehehe :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!