Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Ob šestih poba z Katano 750 je iz ovinka vn letu......trije racerji pa spet gor pa dol...... -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob šestih poba z Katano 750 je iz ovinka vn letu......trije racerji pa spet gor pa dol...... -_-

sm se lih mem pelu pa je pol kolega reku da je en vn zletu.....pa 3 racerje tud ja črna CBR600RR z belimi feltnami, pa en Z 750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se lih mem pelu pa je pol kolega reku da je en vn zletu.....pa 3 racerje tud ja črna CBR600RR z belimi feltnami, pa en Z 750

Z750 črn??? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z750 črn??? :headbang:

Kere barve, kakšen kombinezon? Upam da ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je žalostno ne pa smešno, da en 5 letn froc lahka prhaja do foruma pa teži folku, ker njegova indentite ni znana...Take so včas u krmatorij metal(bi reku moj sošolc)... :headbang:

Kdo pa je biu tvoj sošolc? Hitler? :evilgrin:

Da ne bom čisto :topic: predlagam peticijo da se rakitno preimenuje v raketno. Glede na samohvale v tej temi imamo vsaj 30 podpisov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je biu tvoj sošolc? Hitler? :evilgrin:

Da ne bom čisto :topic: predlagam peticijo da se rakitno preimenuje v raketno. Glede na samohvale v tej temi imamo vsaj 30 podpisov.

ja se moj podpis štej zravn :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z750 črn??? :headbang:

Črn je bil ja. Sam ni to un norc s rdečimi feltnami pa rossi čelado.....zgleda ma vzornika :D

Sam kar se pa zadne cajte dogaja je pa za :SS

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črn je bil ja. Sam ni to un norc s rdečimi feltnami pa rossi čelado.....zgleda ma vzornika :D

Sam kar se pa zadne cajte dogaja je pa za :SS

hehe nč nisi pozdravu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob šestih poba z Katano 750 je iz ovinka vn letu......trije racerji pa spet gor pa dol...... -_-

kam se mu je pa mudil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pober se mi s takimi iz te teme.

A da ja? :whistle:

Ma to je žalostno ne pa smešno, da en 5 letn froc lahka prhaja do foruma pa teži folku, ker njegova indentite ni znana...Take so včas u krmatorij metal(bi reku moj sošolc)... :headbang:

A pa veš kolk je takih?! :naughty:

Pol si dajejo pa imena Moto G P pa take ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so včas u krmatorij metal(bi reku moj sošolc)... :headbang:

Kukrat pa je ta tvoj sošolc ponavljal letnik, da za "včas" govori?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol si dajejo pa imena Moto G P pa take ... :naughty:

A je tko, zgleda se zgledujejo po svojih avatarjih- hočjo bit čim bolj podobni primatom :naughty: :naughty:

No_name@

Mogu bi povedat, da je citirou svojga dedka, k je opazvou kaj delajo s težaki, pa izdalajci ter raznimi drugimi...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons šov probat mojo cbrko 600 na rakitno, je blo pa bl mrzlo kukr zadnje dni na rakitni brrr :wacko:

kawc nesmes brez mene dirkat ti :nono: :nono: :krneki:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawc nesmes brez mene dirkat ti :nono::nono: :krneki:

prov, ne bom več, bom zmer tebe poklicu, drgač pa se jest čist počas pelem :rolleyes: O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov, ne bom več, bom zmer tebe poklicu, drgač pa se jest čist počas pelem :rolleyes: O:-) O:-)

Ja če greva midva skupi pa da ti za mano peleš :D Pol greva po omejitvah :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če greva midva skupi pa da ti za mano peleš :D Pol greva po omejitvah :winkiss:

Ja druza mi ne preostane, drgač bi me mogu pa skoz čakat :whistle: O:-) pol pa če grem s tabo grem pa mal hiterej pelem da me ne čakaš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov, ne bom več, bom zmer tebe poklicu, drgač pa se jest čist počas pelem :rolleyes: O:-) O:-)

Če vrjameš v smrkce...HEC HEC :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja druza mi ne preostane, drgač bi me mogu pa skoz čakat :whistle: O:-) pol pa če grem s tabo grem pa mal hiterej pelem da me ne čakaš :winkiss:

No saj čez naselje sm te navadu po predpisih pelat :photo:

A si vidu učeri, pred unim piknik placom (ena koča je al kaj :D) so si postavl znak 30 km/h :D

Učeri so mel orng fešto, je blo avtov še na drugi strani pouhn.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!