Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

dj fantje puzabte une slike ane nwm kwa ste se tok fuknli na uno...pac usak ma swoje mislenje men je useen ce furam cez crto itak bom jst kasiru ce bom ane...tko da ne tok pisat

zgleda da še čedalje bl :slap:

Hec je v tem, da če pride nasproti motorist, bosta kasirala oba.. Kdor hoče sebe ogrožat naj, ampak drugih pa nima pravice.. Še enkrat ponavljam, uporaba svojega pasu je minimalno, kar je potrebno v prometu spoštovat (ajde, odprti pregledni ovinki niso tako kritični), če ne zaradi sebe, zaradi drugih.. Mel že par kritičnih situacij z motoristi na mojem pasu.. In se samo bojim, da bom enkrat tudi jaz prehiter in se ne bom mogel umaknit, kakor sem se zmeri do zdej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej dejansko se ne gre samo zate, smo še tukaj ostali udeleženci v prometu. Ne rečem, da v kakšnih kriznih situacijah prevoziš polno, če pa delaš to namenoma, pa dost slabo zate.

:krneki:

ja itak samomor delam skoz po kontra pasu furam....hahaha pac ce kdaj zapels cez crto te pa usi kurcajo tkoj...drugac pa furam po swoji stran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, nedojebanci mulcasti..

da ne bom gor pršu pa vas skloftal!!

če vam ena mal ostrejša kritika že ne da mislit! k prosit vas je brezveze!!

ko bo en od vas dubu svoje boste pa govorl kako je bil pridn pa skos po svojem pasu vozu!!

pejte na marof, naučte se pelat pol pa še kdaj na cest založte pa se slikejte..

prvič, ker boste tut na cesti to relativno varno počel..

drugič, ker slike ne bojo tko bedne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, nedojebanci mulcasti..

da ne bom gor pršu pa vas skloftal!!

če vam ena mal ostrejša kritika že ne da mislit! k prosit vas je brezveze!!

ko bo en od vas dubu svoje boste pa govorl kako je bil pridn pa skos po svojem pasu vozu!!

pejte na marof, naučte se pelat pol pa še kdaj na cest založte pa se slikejte..

prvič, ker boste tut na cesti to relativno varno počel..

drugič, ker slike ne bojo tko bedne!!

Dej ti najprej mal pr seb pošlihti, pa ti svoje froce kloftej, mene boš pa sam enkrat PROBU,..

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti najprej mal pr seb pošlihti, pa ti svoje froce kloftej, mene boš pa sam enkrat PROBU,..

tresem se evo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, nedojebanci mulcasti..

da ne bom gor pršu pa vas skloftal!!

če vam ena mal ostrejša kritika že ne da mislit! k prosit vas je brezveze!!

ko bo en od vas dubu svoje boste pa govorl kako je bil pridn pa skos po svojem pasu vozu!!

pejte na marof, naučte se pelat pol pa še kdaj na cest založte pa se slikejte..

prvič, ker boste tut na cesti to relativno varno počel..

drugič, ker slike ne bojo tko bedne!!

Za tolk izkušenega motorista kot se maš pa pri teh letih te je lahko sram da take pišeš. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tolk izkušenega motorista kot se maš pa pri teh letih te je lahko sram da take pišeš. :SS

Ma kaj motorista, za človeka pr takih letih, da take piše 18 let starim mulcom.Res nimam besed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dj fantje pizda ste/smo k eni 5 letni froci se tuki drkamo....sei prou da daste naswete jih tut MAU upostewamo drugac pa usak pr seb najbol we kaj lahk pa zakaj....tko da rai se dubimo na rakitni 1x na peru pa recemo ksno k pa da se tle kregamo pa pametujemo... gre tole use w drugo smer k pa tema RAKITNA :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tolk izkušenega motorista kot se maš pa pri teh letih te je lahko sram da take pišeš. :SS

kr mal fotra vpraš..al pa ga bom jest naslednjič ko ga srečam..

Ma kaj motorista, za človeka pr takih letih, da take piše 18 let starim mulcom.Res nimam besed

raj vidiš da te v Soči učijo še enkrat pisat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dj fantje pizda ste/smo k eni 5 letni froci se tuki drkamo....sei prou da daste naswete jih tut MAU upostewamo drugac pa usak pr seb najbol we kaj lahk pa zakaj....tko da rai se dubimo na rakitni 1x na peru pa recemo ksno k pa da se tle kregamo pa pametujemo... gre tole use w drugo smer k pa tema RAKITNA :hmm:

podpis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr mal fotra vpraš..al pa ga bom jest naslednjič ko ga srečam..

raj vidiš da te v Soči učijo še enkrat pisat?

Osebno niti enkrat nisem zapelu čez črto!!tut na slike poglej, jest sm un ta smešn a veš k visim dol s cbrke? :naughty: :D Pa nimam res čist nč proti tvojim predlogom in se popolnoma strinjam da morm usi pazt na polno črto in tut ostale stvari, sam s kloftanjm mi pa res ne boš grozil!! Drgač pa res mislm da ta tema ni namenjena temu kar se mi tukile gremo zadnjih par stvari.

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawc se ti se podpiš!!!!:D lahk tut dany oz biker77...ce se se spomn:P po pa res konc:P

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr mal fotra vpraš..al pa ga bom jest naslednjič ko ga srečam..

raj vidiš da te v Soči učijo še enkrat pisat?

No dobr. Sam te so pa že prehude. Noben te ni napadu zarad tvojga nasveta ampak reakcije....k da ti

vse znaš k greš parkrat na Marof drkat in si najbolši med usemi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dj fantje pizda ste/smo k eni 5 letni froci se tuki drkamo....sei prou da daste naswete jih tut MAU upostewamo drugac pa usak pr seb najbol we kaj lahk pa zakaj....tko da rai se dubimo na rakitni 1x na peru pa recemo ksno k pa da se tle kregamo pa pametujemo... gre tole use w drugo smer k pa tema RAKITNA :hmm:

podpis :) Vse za mir v temi RAKITNA in na motosvetu :) Upam da ste tut ostali za premirje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobr. Sam te so pa že prehude. Noben te ni napadu zarad tvojga nasveta ampak reakcije....k da ti

vse znaš k greš parkrat na Marof drkat in si najbolši med usemi...

alo miha konc konc:P ti se 1 krog prewec odpelu:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo miha konc konc:P ti se 1 krog prewec odpelu:P

Mah pametnejši odneha....pr takmu vsevedu težko prideš do konca...

P.S. Kdaj gremo na pijačo? Povabljeni vejo kdo so.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Kdaj gremo na pijačo? Povabljeni vejo kdo so.... :D

Straza ma hektolitre ene pijače...Reku, da ne smem povedat ker se smešno sliši...ane straža... :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobr. Sam te so pa že prehude. Noben te ni napadu zarad tvojga nasveta ampak reakcije....k da ti

vse znaš k greš parkrat na Marof drkat in si najbolši med usemi...

Če hočeš pelat ovink kot je spodnji na Rakitni morš met že pred ovinkom zadost veliko hitrost.....če je nimaš

dodaš preveč gasa v ovinku in si posledično na koncu svojega pasa oz. zelo blizu črte...

tole si ti napisal a ne?

še enkrat preber, pa se vpraš če sploh sodiš na cesto..

moja reakcija je bila kakršna je bila..če je pomagala komu od vas, da ste še mal premislili, bojo vaši starši enkrat nevede zelo srečni k jim ne bo treba hodit v Sočo ali na britof..

pa tut če sm tanartavečji težak ever sploh..

poleg @GRUNF-a

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdj me bos pa jebu k pr men dubis wodo???? ponujam ti se ledeni caj pa kokto pa 2 razlicni wodi....a ti se me spet prpravs jebat :xx: :winkiss::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdj me bos pa jebu k pr men dubis wodo???? ponujam ti se ledeni caj pa kokto pa 2 razlicni wodi....a ti se me spet prpravs jebat :xx: :winkiss::winkiss:

Sory :evilgrin: :krneki: Sej voda je dobra..Bolj zdrava kukr pa une umetne pizdarije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš pelat ovink kot je spodnji na Rakitni morš met že pred ovinkom zadost veliko hitrost.....če je nimaš

dodaš preveč gasa v ovinku in si posledično na koncu svojega pasa oz. zelo blizu črte...

tole si ti napisal a ne?

še enkrat preber, pa se vpraš če sploh sodiš na cesto..

moja reakcija je bila kakršna je bila..če je pomagala komu od vas, da ste še mal premislili, bojo vaši starši enkrat nevede zelo srečni k jim ne bo treba hodit v Sočo ali na britof..

pa tut če sm tanartavečji težak ever sploh..

poleg @GRUNF-a

Govora je blo zakaj je pršl do tega da so pelal skor po črti. Vzrok pa je bla premajhna hitrost in posledično

dodajanje v ovinku......nisem napisal da to delam, ampak je vzrok tega.

P.S. Tud ti si vabljen na pijačo....da eno rečemo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govora je blo zakaj je pršl do tega da so pelal skor po črti. Vzrok pa je bla premajhna hitrost in posledično

dodajanje v ovinku......nisem napisal da to delam, ampak je vzrok tega.

P.S. Tud ti si vabljen na pijačo....da eno rečemo ;)

preden gremo na pijačo si prosim tole še enkrat preberi pa poštudiraj..

se pravi če se počasi peljem, bom MORAL gas odpirat v ovinku?

vam dam en nasvet..

peljite se gor in dol tako, da nikoli ne boste uporabljali zavor..

najprej počas, pol hitrej..

pa to "drkajte" kake dva tedna vsak dan, pol bo pa svet kar naenkrat čisto drugačen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo boysi.....

Prvo, jz bi predlagu, da se temo Rakitna preseli pod sekcije oz. skupine, zato da mamo mir in si damo mir en drugmu.....Smo pač eni, ki radi drglajsamo rakitno, so drugi na ridah tretji spet na mariji reki, četrti na jezerskem....Je pa tuki še ena stvar, na rakitni jz še nisem slišu za primer da bi se kdo ubil (upam da tut nam, pa ne samo na rakitni, ampak še kje drugje), medtem k se na ridah že je, na jezerskem tut, nažalost, na živce vam gremo pa sam mi......

Drugo, večina nas vozi tko, da ja nismo čez črto, ampak striktno na svojem pasu, sem pa prepričan, da se je že skor vsem, če ne kar vsem zgodil, da so zapeljal čez črto (da bi to delal kdo zanalašč je resnično neodgovorno, živa resnica)......Glede slik je tko, vsak da lahko gor kar mu paše, in če se posamezniku njegovo kolenčkanje zdi kul ga da gor, drugmu se bo zdel pa smešn, jz ko bom prvič pokolenčkal in če me bo kdo sliku, bom dau takoj sliko gor, ker so pa še vedno ljudje k se ti ne bojo takoj posmehoval pa ti govoril kok si zabit, ker si glih na sliki šou mal čez črto, ampak ti svetoval kaj popravit.....

Tretje, veliko se vas velik prehiter razjezi, in začnete grozit oz. zmerjat, pa sej niste u prvem razredu fantje.....

PEACE

PS. Se vidmo jutr na rakitni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden gremo na pijačo si prosim tole še enkrat preberi pa poštudiraj..

se pravi če se počasi peljem, bom MORAL gas odpirat v ovinku?

vam dam en nasvet..

peljite se gor in dol tako, da nikoli ne boste uporabljali zavor..

najprej počas, pol hitrej..

pa to "drkajte" kake dva tedna vsak dan, pol bo pa svet kar naenkrat čisto drugačen

za gor se pelem brez uporabljanja zavor, za dol mi pa še ni ratal bom pa poskusu, hvala za nasvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!