Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Kdaj boš pa kej šou gor?? A greva skp, tko kt si zadnč mislu??

Do 15h oz. 15.30h delam, tko da okol 16.10h sm jz že preoblečen in prpravlen to go :)

Povej kje se dobiva, pa je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MoTo G_P, casper7, ter ostali tut jest jutr računam na rakitno upam da bo sonce posušu cesto do jutr, sam jest vaju bom kr gor počaku, k pridem z druge strani :whistle:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden gremo na pijačo si prosim tole še enkrat preberi pa poštudiraj..

se pravi če se počasi peljem, bom MORAL gas odpirat v ovinku?

vam dam en nasvet..

peljite se gor in dol tako, da nikoli ne boste uporabljali zavor..

najprej počas, pol hitrej..

pa to "drkajte" kake dva tedna vsak dan, pol bo pa svet kar naenkrat čisto drugačen

Gre se za gor, ne za dol. Če hočeš kolenčkat in prideš v ovink s premajhno hitrostjo

moraš gas odprt bistveno več da ga lahko pelješ po kolenu.....no ti razložim moje gledanje na to

ob pijači ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo boysi.....

Prvo, jz bi predlagu, da se temo Rakitna preseli pod sekcije oz. skupine, zato da mamo mir in si damo mir en drugmu.....Smo pač eni, ki radi drglajsamo rakitno, so drugi na ridah tretji spet na mariji reki, četrti na jezerskem....Je pa tuki še ena stvar, na rakitni jz še nisem slišu za primer da bi se kdo ubil (upam da tut nam, pa ne samo na rakitni, ampak še kje drugje), medtem k se na ridah že je, na jezerskem tut, nažalost, na živce vam gremo pa sam mi......

Drugo, večina nas vozi tko, da ja nismo čez črto, ampak striktno na svojem pasu, sem pa prepričan, da se je že skor vsem, če ne kar vsem zgodil, da so zapeljal čez črto (da bi to delal kdo zanalašč je resnično neodgovorno, živa resnica)......Glede slik je tko, vsak da lahko gor kar mu paše, in če se posamezniku njegovo kolenčkanje zdi kul ga da gor, drugmu se bo zdel pa smešn, jz ko bom prvič pokolenčkal in če me bo kdo sliku, bom dau takoj sliko gor, ker so pa še vedno ljudje k se ti ne bojo takoj posmehoval pa ti govoril kok si zabit, ker si glih na sliki šou mal čez črto, ampak ti svetoval kaj popravit.....

Tretje, veliko se vas velik prehiter razjezi, in začnete grozit oz. zmerjat, pa sej niste u prvem razredu fantje.....

PEACE

PS. Se vidmo jutr na rakitni :)

Lepo si napisu...tud moj glas gre da se tema preseli pod sekcije oz. skupine :worship: Se vidmo gor!

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Previdno jutri, je naneslo en kup peska, listja in blata na cesto.

Sem ravnokar prišel dol moker ko pes.

LmokerP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Jst ne pomnm, da bi teb nasprot prpelu, jst sm pršu gor zlo pozn. Pol smo skupej šli dol pa sm edin za tabo vozu, k smo se pa mi slikal ste pa vidva s casperjem že šla... :unsure:

am..bil si tazadni v grupi, ko ste gor letel...potem sm za vami gor pršu...ni pa nujno, da si bil ti...Ja pol k ste se slikal sva že šla.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se za gor, ne za dol. Če hočeš kolenčkat in prideš v ovink s premajhno hitrostjo

moraš gas odprt bistveno več da ga lahko pelješ po kolenu.....no ti razložim moje gledanje na to

ob pijači ;)

vem jest to da se gre za gor..

ampak na vseh tistih slikah nisem enega nagiba videl, kjer bi bilo potrebno s kolenom potipat asfalt...

zato so slike "smešne"..

ampak je pa tako..ko gas odpiraš, ne greš bolj na koleno ampak manj ker te gor vleče..

in ravno zato probejte navzdol vozit brez bremz..počas v začetku obvezno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem jest to da se gre za gor..

ampak na vseh tistih slikah nisem enega nagiba videl, kjer bi bilo potrebno s kolenom potipat asfalt...

zato so slike "smešne"..

ampak je pa tako..ko gas odpiraš, ne greš bolj na koleno ampak manj ker te gor vleče..

in ravno zato probejte navzdol vozit brez bremz..počas v začetku obvezno..

Kaj pa tale? :rolleyes: Tačka+kolen

post-17185-1244748922_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se za gor, ne za dol. Če hočeš kolenčkat in prideš v ovink s premajhno hitrostjo

moraš gas odprt bistveno več da ga lahko pelješ po kolenu.....no ti razložim moje gledanje na to

ob pijači ;)

Hmm..

A ni bistvo kolenčkanja v tem, da pač ko pelješ ovinek z visoko hitrostjo, se presedeš in motor oreng nagneš, posledično zaradi tega daš koleno na tla, da imaš boljši filing, oziroma da bolj čutiš nagib in vse skupaj..

Torej kolenčkanje je posledica..

To, da pa namenoma nekaj delaš v ovinku, samo za to, da boš prišel do kolena, je pa neumnost :)

Torej..

Če prideš v ovinek s premajhno hitrostjo, da bi založil do kolena, ovinek lepo do konca spelješ pa naslednjega odpelješ po kolenu. Počet nekaj, kar te lahko spravi do roba pasu oz do ali čez črto, samo zato da bo koleno šlo po tleh, je pa bedasto :)

Koleno je pomagalo ko se pelješ bol dinamično in z globjimi nagibi, ne pa razlog, da motor nagibaš toliko časa, dokler ne prideš do kolena "za vsako ceno"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am..bil si tazadni v grupi, ko ste gor letel...potem sm za vami gor pršu...ni pa nujno, da si bil ti...Ja pol k ste se slikal sva že šla.

LP

Ahaaaa, zj vem ja čeprov se ne spomnem tebe sam vem pa kdaj ej blo to...sm dost zaostaju za ostalimi...se pardoneram za tisto(če se biu jst)... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tale? :rolleyes: Tačka+kolen

a to je to? boga mati.

biker77? a si šu u kurac de se zarad takih razburjaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo boysi.....

Prvo, jz bi predlagu, da se temo Rakitna preseli pod sekcije oz. skupine, zato da mamo mir in si damo mir en drugmu.....Smo pač eni, ki radi drglajsamo rakitno, so drugi na ridah tretji spet na mariji reki, četrti na jezerskem....Je pa tuki še ena stvar, na rakitni jz še nisem slišu za primer da bi se kdo ubil (upam da tut nam, pa ne samo na rakitni, ampak še kje drugje), medtem k se na ridah že je, na jezerskem tut, nažalost, na živce vam gremo pa sam mi......

Drugo, večina nas vozi tko, da ja nismo čez črto, ampak striktno na svojem pasu, sem pa prepričan, da se je že skor vsem, če ne kar vsem zgodil, da so zapeljal čez črto (da bi to delal kdo zanalašč je resnično neodgovorno, živa resnica)......Glede slik je tko, vsak da lahko gor kar mu paše, in če se posamezniku njegovo kolenčkanje zdi kul ga da gor, drugmu se bo zdel pa smešn, jz ko bom prvič pokolenčkal in če me bo kdo sliku, bom dau takoj sliko gor, ker so pa še vedno ljudje k se ti ne bojo takoj posmehoval pa ti govoril kok si zabit, ker si glih na sliki šou mal čez črto, ampak ti svetoval kaj popravit.....

Tretje, veliko se vas velik prehiter razjezi, in začnete grozit oz. zmerjat, pa sej niste u prvem razredu fantje.....

PEACE

PS. Se vidmo jutr na rakitni :)

:worship: :worship: :worship: a pol fantje odpadejo ride? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tale? :rolleyes: Tačka+kolen

se zafrkavaš? FZ6 daš na stojalo pa je tačka skor na tleh!!

izvoli kdaj rabiš malo kolena:

post-8253-1244749349_thumb.jpg

a to je to? boga mati.

biker77? a si šu u kurac de se zarad takih razburjaš?

sam res..evo..sm si že en pir odpru..jao meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zafrkavaš? FZ6 daš na stojalo pa je tačka skor na tleh!!

izvoli kdaj rabiš malo kolena:

post-8253-1244749349_thumb.jpg

sam res..evo..sm si že en pir odpru..jao meni

Matr se mormo res dobit na pijači da mal poklepetamo :D Torej bi lahko rekli da je to "posiljeno"

kolenčkanje......ne pa zarad tega da čutiš nagib tako kot je Jure napisal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship::worship: a pol fantje odpadejo ride? :cry:

Kva a gremo pol ju3 raj na rakitno? K jest morm itq bit do 7 doma, sej veš zkj :whistle: Pa si en dan mal več časa uzamemo za ride,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr se mormo res dobit na pijači da mal poklepetamo :D Torej bi lahko rekli da je to "posiljeno"

kolenčkanje......ne pa zarad tega da čutiš nagib tako kot je Jure napisal?

najprej mal nagiba, pol pa šele mal "potipaš"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva a gremo pol ju3 raj na rakitno? K jest morm itq bit do 7 doma, sej veš zkj :whistle: Pa si en dan mal več časa uzamemo za ride,...?

ja jaja wem zakaj...k te bo bejba tepla ce bos zamudu pa 1 tedn bos na suhm....sam nwm ce bom su jst na rakitno :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej mal nagiba, pol pa šele mal "potipaš"

Se bojim da bo potem kj druzga po tleh tipal....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim da bo potem kj druzga po tleh tipal....:D

še vsak se je bal v začetku..

ampak strah ma samo velike oči..

ne mislt da kr v dveh dneh vse znaš..taki so redki..

jest sm rabu..raj ne povem :whistle:

dolgoooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaja wem zakaj...k te bo bejba tepla ce bos zamudu pa 1 tedn bos na suhm....sam nwm ce bom su jst na rakitno :trance_33_sleep:

a tko k prejšn vikend??al kdaj že?? Neee ne pridem jest, čez 10 min,..... lejga straža :naughty: :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zafrkavaš? FZ6 daš na stojalo pa je tačka skor na tleh!!

izvoli kdaj rabiš malo kolena:

post-8253-1244749349_thumb.jpg

Pozer :D

(sej veš da se hecam)

Fantje, res ne vem kaj čez črto rinete, po sred pasu se voz.

To je ena od osnov, ki bi jih mogl znt še od prejšnga motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vsak se je bal v začetku..

ampak strah ma samo velike oči..

ne mislt da kr v dveh dneh vse znaš..taki so redki..

jest sm rabu..raj ne povem :whistle:

dolgoooo

Hvala za nasvete :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozer :D

(sej veš da se hecam)

Fantje, res ne vem kaj čez črto rinete, po sred pasu se voz.

To je ena od osnov, ki bi jih mogl znt še od prejšnga motorja.

Ti se pa zdele iz debate res nisi nč nauču a??? Komi se je umiril..ne pogrevat zadev no...Je že blo rečen, da ni blo namerno vožen prek črte... :unsure: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutr....ob 16:30 pr brunarci....ok?

Udeleženci javte se :D Jst sm se že :P

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!