Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

poleg @GRUNF-a

Kurba, a tak status sn si priboril? :naughty: Jaz pa sn mislo, da je to mashina..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mene štej zravn :winkiss:

Pa mene, sam jz bom mau kasnej, ker bom tapru ene parkrat odpelu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mene, sam jz bom mau kasnej, ker bom tapru ene parkrat odpelu....

bom tut jest se dons pelu kšn krog več kukr pa sam gor :whistle: sam če ne bo preveč peska na cest :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob sedmih smo bili samo še štirje junaki...

...zgleda, da morm naslednjič prej pridt, če hočem kaj motorčkov vidt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob sedmih smo bili samo še štirje junaki...

...zgleda, da morm naslednjič prej pridt, če hočem kaj motorčkov vidt :whistle:

Taglavn naval si zamudila, mal čez 6 nas je krneki šlo, drugič morš pa prej pridt :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej reklami glede Rakitne :P , sem sem si danes ogledal to čudo, sem pa bil malo zgoden tako da tega "zbora motoristov" nisem ujel :(

Šel sem: Logatec-Cerknica-Rakitna-Vrhnika-Logatec in domov. Med Cerknico in Rakitno sem naletel na cca 2km makadama :eek: (SS motor :slap:). A sem jaz kaj zaf___ ali je samo ta povezava, pa tudi po cesti je bilo res veliko peska :glare: A je tudi kje za se ustavit pa kaj pojest na tistih koncih?

thnx ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej reklami glede Rakitne :P , sem sem si danes ogledal to čudo, sem pa bil malo zgoden tako da tega "zbora motoristov" nisem ujel :(

Šel sem: Logatec-Cerknica-Rakitna-Vrhnika-Logatec in domov. Med Cerknico in Rakitno sem naletel na cca 2km makadama :eek: (SS motor :slap: ). A sem jaz kaj zaf___ ali je samo ta povezava, pa tudi po cesti je bilo res veliko peska :glare: A je tudi kje za se ustavit pa kaj pojest na tistih koncih?

thnx ;)

Ne ne, je makedam(sicer v planu da bojo asvaltiral) ampk to nevem če kdo ve kdaj bo, tut jest s cbrko ene parkrat po tismu makedamu :slap::whistle: Drugač pa si lahka na jezeru prvošš toast, pa mislm da majo še neke čevape, pa še kej bi se vrjetn najdl. Pa gor k se dvigaš proti rakitni je zmer velik peska, sam k se pa spuščaš z rakitne ga nej pa ne bi blo,.. :unsure:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taglavn naval si zamudila, mal čez 6 nas je krneki šlo, drugič morš pa prej pridt :whistle::whistle:

no glavno, da sem ujela še zadnji prosti trening in pa vaš photoshooting... :photo:

pohvale motoristu v belem alpinestarsu (katere pasme je bil motor pa žal ni bilo časa pogledat)... lepo zalaganje :OK:

kdaj so jutri kvalifikacije? ...v nedeljo pa dirka? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glavno, da sem ujela še zadnji prosti trening in pa vaš photoshooting... :photo:

pohvale motoristu v belem alpinestarsu (katere pasme je bil motor pa žal ni bilo časa pogledat)... lepo zalaganje :OK:

kdaj so jutri kvalifikacije? ...v nedeljo pa dirka? :evilgrin:

od 4 naprej caki pa neki bos ze ulovila

drgac pa je blo kr fajn dons lohk bi se z enimi kej veckat vidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je uradni fotograf od danes tukej ? :photo: Slikan sem najverjetneje bil, pa me zanima, če se bi se dalo marbit fotko dobit.

Najverjetneje sm v tazadnem Photoshooting-u. Ker ko sem šu dol vas ni blo več tam.

Srebrn Bandit 1200s, pa bili smo v dvojini.

THX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo pa uhuuuuuuuuhhhhuuu, k pa 11 komadov leti gor je pa sinfonija za ušesa....Tnx za dobro družbo vsem :yea1:

Jutr popoldne enkat, se vidmo gor.....U nedeljo gremo pa kam mal dl :naughty:

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob sedmih smo bili samo še štirje junaki...

...zgleda, da morm naslednjič prej pridt, če hočem kaj motorčkov vidt :whistle:

mal pred osmo pa čiiist nobenga več...vsi doma F&F gledal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podpis :) Vse za mir v temi RAKITNA in na motosvetu :) Upam da ste tut ostali za premirje

Če ste za premirje med ljudmi, potem se nehite drkat po rakitni gor dol, kot da bi vam manjkal kromosom za formiranje možganov ...

Stvar je simpl - cesta ni dirkališče, pa če se vam še tako zelo kdaj zazdi, da je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!