Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Kdaj pa dons?

Ej pojma nimam. Sj ne vem če bom sploh pršu gor. Mogoče sam na kofe pa dol..sam težka bo....

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umaknte se, ker dons bom gas odpiral in bom posledično ovinke zaključeval na nasprotnem pasu..

tolk da se ne bo kdo čudu pol :whistle:

evo, štartam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umaknte se, ker dons bom gas odpiral in bom posledično ovinke zaključeval na nasprotnem pasu..

tolk da se ne bo kdo čudu pol :whistle:

evo, štartam

sej bi pršu pogledat sam se zdj bojim da se bova zaletela, k boš prletu po mojmu pasu :whistle::whistle: hec :D dons ni časa, jutr bom spetk kej na rakitno pršu pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons videna casper7 in jest7 :D Zanimivo, vse na sedem :rolleyes:

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umaknte se, ker dons bom gas odpiral in bom posledično ovinke zaključeval na nasprotnem pasu..

tolk da se ne bo kdo čudu pol :whistle:

evo, štartam

in, si srečal tisto hecno druščino? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne..vsi so se poskril :whistle:

Dons smo mel odmor :D hec

Jst sm biu gor ob pol treh, ampak sm takoj obrnu in krenu v Lj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glavno, da sem ujela še zadnji prosti trening in pa vaš photoshooting... :photo:

pohvale motoristu v belem alpinestarsu (katere pasme je bil motor pa žal ni bilo časa pogledat)... lepo zalaganje :OK:

kdaj so jutri kvalifikacije? ...v nedeljo pa dirka? :evilgrin:

Kakšne so pa dons kej štartne pozicije? :hmm: Kdaj pa je štart dirke? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pazte na lokalce z avti, npr. črna astra LJ - UNI 751. Je včerej nalašč vozil zadnjih 5-6 ovinkov ČISTO PO NASPROTNEM PASU (valda so vsi ovinki nepregledni) tko da pazte, ker bi ta model včerej lahko koga ubil :krneki:

Oziroma bi mu privoščil, da bi mu nasproti pripljal tisti avtobus :evilgrin:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pazte na lokalce z avti, npr. črna astra LJ - UNI 751. Je včerej nalašč vozil zadnjih 5-6 ovinkov ČISTO PO NASPROTNEM PASU (valda so vsi ovinki nepregledni) tko da pazte, ker bi ta model včerej lahko koga ubil :krneki:

Oziroma bi mu privoščil, da bi mu nasproti pripljal tisti avtobus :evilgrin:

haha a je treba zdej ze domacine opozarjat da jih ne bo bus zbiv :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pazte na lokalce z avti, npr. črna astra LJ - UNI 751. Je včerej nalašč vozil zadnjih 5-6 ovinkov ČISTO PO NASPROTNEM PASU (valda so vsi ovinki nepregledni) tko da pazte, ker bi ta model včerej lahko koga ubil :krneki:

Oziroma bi mu privoščil, da bi mu nasproti pripljal tisti avtobus :evilgrin:

Pa en model z enim svetlo modrim cliotom je tud kr rovaru... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirko sm pogledu, lubico sm spucu,.. :whistle: kaj pa zdej?zdej pa počas cajt d dam kopalke gor, pa grem na rakitno :whistle::whistle: A se pride še kdo kej ohladit gor?jest ob 4 štartam, pa kšnkrat gor pa dol odpelem,pol se pa še mal namočm :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da je z uno punčko k jo je avto zbov use uredu,... :(:? Drgač blo pa zlo velik folka na rakitni :)

a je spet kdo na parkingu razkazoval vse svoje konje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je spet kdo na parkingu razkazoval vse svoje konje?

Ne....notr v naselju....jo je en črn Touran nasadu....rešilc pa policaji so šli gor....pol zihr ni blo nedolžno :unsure:

P.S. Taki norci pa še nismo da bi po parkirišču drkal :naughty:

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne....notr v naselju....jo je en črn Touran nasadu....rešilc pa policaji so šli gor....pol zihr ni blo nedolžno :unsure:

P.S. Taki norci pa še nismo da bi po parkirišču drkal :naughty:

učer so eni pomembni muloti z avtom se po parkingu nekej drajsal..

un z zjebanim bemflom je bil sploh carski..

sicer pa v bife gor ne grem več..sm učer 10 min čakal da me kdo postreže, kretenski kelnar šu 5x mim mene pa nič..

klinc jih gleda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xyznanixyz mogoče dons gor? Srebrn Bandit je bil :D

...

:grim Da, sm mogu ponovno pridt na obisk, čedalje bol všečna mi tale cesta ratuje.

Po katerem motorju bi pa tebe prepoznal ? Predvidevam da si "blizu" mene parkiru ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer so eni pomembni muloti z avtom se po parkingu nekej drajsal..

un z zjebanim bemflom je bil sploh carski..

sicer pa v bife gor ne grem več..sm učer 10 min čakal da me kdo postreže, kretenski kelnar šu 5x mim mene pa nič..

klinc jih gleda..

Ja jebači nimaš kj.

Morš bit reden gost da te kdo sploh porajta :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Da, sm mogu ponovno pridt na obisk, čedalje bol všečna mi tale cesta ratuje.

Po katerem motorju bi pa tebe prepoznal ? Predvidevam da si "blizu" mene parkiru ?

Glih ko smo se odpravljal dol sm vidu srebrnega Bandita.....jst mam srebrno FZ6S in rozasto ( :D ) Shoei čelado

in modr kombnezon Vanucci......a si mel blond sopotnico sabo?

Za mano sta pršla pa še Kawc (rdeča CBR600RR), miha (belo-črna CBR1000RR) in MoTo G_P (moder GSX-R600) in še par....

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebači nimaš kj.

Morš bit reden gost da te kdo sploh porajta :D hehe

za cene ki jih imajo in da potem dobiš še svinjski kozarec? ne hvala..bom zalo s sabo vozu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za cene ki jih imajo in da potem dobiš še svinjski kozarec? ne hvala..bom zalo s sabo vozu..

Ja smo se že prtožl zarad cen....ampak nč ne pomaga....pa še Zale sploh nimajo ampak samo Dano z okusi :D

P.S. Laško je 2.20€ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!