Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Glih ko smo se odpravljal dol sm vidu srebrnega Bandita.....jst mam srebrno FZ6S in rozasto ( :D ) Shoei čelado

in modr kombnezon Vanucci......a si mel blond sopotnico sabo?

Za mano sta pršla pa še Kawc (rdeča CBR600RR), miha (belo-črna CBR1000RR) in MoTo G_P (moder GSX-R600) in še par....

Če si meu pa blond sopotnico pol sm te pa še jest vidu ja :whistle: rdeča cbr60rr rdeč kombinezon,

za cene ki jih imajo in da potem dobiš še svinjski kozarec? ne hvala..bom zalo s sabo vozu..

Zalo boš mogu pa sabo res prnest, k je nimajo :whistle: Sej pravjo pa da je dana bl zdrava voda :whistle::whistle: pravjo, sam še zmer men je bol zala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr pijači je treba bit odločen, ne mencat nekej...

ne gre se za pijačo..gre se za to, da če plačam postrežbo jo hočem met..drgač pa se ustavim na bencinski, kupim, spijem in grem dalje..kot sem kasneje tudi naredil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ _Mihaa_ in Kawc : Ja ja, se spomnem vaše druščine se ja.

Sam vprašanje je če se vi mene, ker kot pravte ste vsi bl sopotnico gledal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ _Mihaa_ in Kawc : Ja ja, se spomnem vaše druščine se ja.

Sam vprašanje je če se vi mene, ker kot pravte ste vsi bl sopotnico gledal. :whistle:

Valda da se tud tebe spomnemo (vsaj jst) :P

Naslednič kr pomahi an :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da se tud tebe spomnemo (vsaj jst) :P

Naslednič kr pomahi an :D

Seveda, se porajtamo nasledič. Upam da bo takrat kakšna miza malo bolj v senci kot je bila danes. Da boste prisedli.

Pa nč bat, sopotnco bom pa tud še kej prpelov, da se bomo lažje "prepoznali" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo mel odmor :D hec

Jst sm biu gor ob pol treh, ampak sm takoj obrnu in krenu v Lj.....

O, škoda a.a.a...a.a....

Mal pazte na lokalce z avti, npr. črna astra LJ - UNI 751. Je včerej nalašč vozil zadnjih 5-6 ovinkov ČISTO PO NASPROTNEM PASU (valda so vsi ovinki nepregledni) tko da pazte, ker bi ta model včerej lahko koga ubil :krneki:

Oziroma bi mu privoščil, da bi mu nasproti pripljal tisti avtobus :evilgrin:

Mogoče je pa po duši teen-age-motorist? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, se porajtamo nasledič. Upam da bo takrat kakšna miza malo bolj v senci kot je bila danes. Da boste prisedli.

Pa nč bat, sopotnco bom pa tud še kej prpelov, da se bomo lažje "prepoznali" :naughty:

Dons je blo nenormalno folka gor....se bomo v senco usedl drugič ja :OK:

Če boš hodu gor, napiš kdaj prideš pa se dobimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa en model z enim svetlo modrim cliotom je tud kr rovaru... :headbang:

Vi kr provocirejte ... enkrat bo enga snel ... boste pa na pogreb hodil pa jokcal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa v bife gor ne grem več..sm učer 10 min čakal da me kdo postreže, kretenski kelnar šu 5x mim mene pa nič..

klinc jih gleda..

enkrat uletet skupinsko not pa šank razfukat, bodo pol zmer takoj že na parkingu vprašali kaj hočmo :naughty:

/joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kr provocirejte ... enkrat bo enga snel ... boste pa na pogreb hodil pa jokcal ...

Sm rajš zbrisu......da se ne boš ti joku zdele......

P.S. Tema Rakitna dons praznuje 100 strani :D:grupni::grupni:

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo nenormalno folka gor....se bomo v senco usedl drugič ja :OK:

Če boš hodu gor, napiš kdaj prideš pa se dobimo ;)

Ma ja napram tistmu v petek, ... sm bil kar :eek:

Se pa definitivno še kej vrnem, problem je k mi ni glih preveč spotoma. Drgač bi bil najbrž vsak dan gor če bi bil bližje doma.

Se pa razume da bomo kakšno rekl ob :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da je z uno punčko k jo je avto zbov use uredu,... :(:? Drgač blo pa zlo velik folka na rakitni :)

kukr sm jst vidu so sam neki nogo gledal, pa rešilc brez lučk nazaj dol pelu, tko da mislm da ni blo tok hudo.

Dons spet mal čez Rakitno šou pogledat pa na eno pijačko pa dol... najbl sm si zapomnu enga s tanovim črnim Z750 in rdečimi feltnami, sam tablce ni blo vidt ;) pa ena RSV mile tut gor na ploščadi parkirana pa še par motorčkov.

Ne vem kje ste vi tako gužvo vidl :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr sm jst vidu so sam neki nogo gledal, pa rešilc brez lučk nazaj dol pelu, tko da mislm da ni blo tok hudo.

Dons spet mal čez Rakitno šou pogledat pa na eno pijačko pa dol... najbl sm si zapomnu enga s tanovim črnim Z750 in rdečimi feltnami, sam tablce ni blo vidt ;) pa ena RSV mile tut gor na ploščadi parkirana pa še par motorčkov.

Ne vem kje ste vi tako gužvo vidl :blink:

Dobr si to opazu :whistle::whistle: Ne uporabla on tablce sploh, pomoje še slišu ni da to morš met :evilgrin: :rolleyes:

Drgač pa k smo šli mi gor je bla čist polna cesta, parkirišče pa tut poln avtov :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr sm jst vidu so sam neki nogo gledal, pa rešilc brez lučk nazaj dol pelu, tko da mislm da ni blo tok hudo.

Dons spet mal čez Rakitno šou pogledat pa na eno pijačko pa dol... najbl sm si zapomnu enga s tanovim črnim Z750 in rdečimi feltnami, sam tablce ni blo vidt ;) pa ena RSV mile tut gor na ploščadi parkirana pa še par motorčkov.

Ne vem kje ste vi tako gužvo vidl :blink:

Ja ta z Z-jem ne pozna registracije :D

Sam ena miza je bla frej pr brunarci, parkirišče pa tud zaseden do konca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77. mi smo uni kelnarci tok sitnarl, da nam je lohka sam 20% popusta dala al neki tacga, dubl ga pa še nismo...Tko da to so ene lokalne...Morš bit redna stranka...Drgač pa dons bli okol 17:00 gor voda je bla topla, sladoled je pa tud sedu ;):whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo pa praznik pol jutr ce ti prides:P:P pol se pa pr men ustav ce nebom prsu za tabo :winkiss:

Te bom poklicu če te nebo zamano ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene par dni zih nau, straža že ve zakaj :D

hehehehehehehe...sei mene tut ne...denarnca mi je sla na dopust :whistle:

Te bom poklicu če te nebo zamano ;)

hehehehe lej spotoma se pr men ustav ane .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!