Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

ej kdaj boste kej gor?? :? Jst pridem okol 12:30 ampak dons pa res k nimam nč u šol.

a se gremo kopat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr spet bote zgodnji, jz prej k ob 16.30h ne bom gor....Bom pa brez kopalk....

use lepo in prou....sam kr u kopalkah prid ne brez.....k nudiste nerabmo :P :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pe sam še to....tok v vednost voznikom....dons prpravlajo na gorni brezovci prostor za weselico, tko da ne ga žgat čez gorno brezuco če hočte da dajo mer....drugač bodo spet pi.darije.... :fredy:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kdaj boste kej gor?? :? Jst pridem okol 12:30 ampak dons pa res k nimam nč u šol.

Pa ne tok zgodi no :nono::slap: Dejmo pol rečmo tam ob ene 2 štartamo, se pravi 14:30, 15:00?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je pršlo do spremembe plana, me ne bo grem do morja, bi šou še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je pršlo do spremembe plana, me ne bo grem do morja, bi šou še kdo?

Dans ne...Če bo dnar greva u sredo vrjetn z Aljažem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehhehe busanc:P a kolesars da bos dubu prsne mišice :whistle: :evilgrin: :P

Djdj, hitr prid gor ti, ne pa tle po forumu težit, jest počas pičim gor :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

widu waju sm sam kolesa so bli natleh :P:whistle:

Se spomnem ja, bolj dol smo se srečal, pa še en je bil za tabo se mi zdi da z varadero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pristank na uni zadni slikci k si skoču notr je biu pa čist hud...Nism še vidu lepšga pristanka na jajca... :worship: :worship: Svaka čast...heehhe :winkiss: :naughty:

@LRR Vidva sta pol sedela nasprot naju z Aljaz92-om k sta se ustavla...

Res je ja. Nisem vedel da sta to vidva, čeprav unga k je mel 125cbr, sm že parkrat videl na ridah. Zdele pa počas cbr zalaufat pa mal gor pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnem ja, bolj dol smo se srečal, pa še en je bil za tabo se mi zdi da z varadero.

ja tocno tko:P:P a prides kei gor??? mi smo pr jezeru prkeran cbr ninja pa gsx-r tko da kr pridte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi raj pejte zravn na morje ;)

Jaz bi pa do kšnga črnga kala mogoče skoču, dalj pa ne. Sj če se me spomneš smo se zanč na ridah pogovarjal k si bil še z enim k ma belo horneto, midva sva bla pa 2 na cbrkah. Mogoče bi tud kolega leteu do čk.

@straza : mogoče pridem, če pridem vas pocukam za rokkav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta cepc z belo hornetko, gre tut dons zravn, je pa to ta, k je napisu en post nad tabo......

Pejt zravn ne...Sej čist možno, da se bova midva pelala tut sam do črnga kala, do unga burger kinga al kva je že....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta cepc z belo hornetko, gre tut dons zravn, je pa to ta, k je napisu en post nad tabo......

Pejt zravn ne...Sej čist možno, da se bova midva pelala tut sam do črnga kala, do unga burger kinga al kva je že....

Ja dej midva sva ready. Kje pa kdaj se dobimo? Do ene 7ih morva bit nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja midva se mal čez 16h baje dobiva na omv-ju na brezovc...

Al prej Hytech-ič :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!