Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Sm lih kar pogledu slike in sm zvedu, da imam do kolena še ''a long way to go'' :D

Vam pa svaka čast :OK:

kje si pogledu slike?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa napiš email polciji, če lahko dobiš še v digitalni obliki :whistle::whistle: :naughty:

hahahhaha a misls da bi bli tok dobri pa use poslal??? :evilgrin:

Pr nas je cesta že suha :naughty:

pr nam pa nwm se:P sam dons je weselica se pije na gorni brezuci :evilgrin:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Kawc mi je poslal link od njih KLIK , za U.I. in geslo pa se nanjga obrni, da ti on pove.

hehehehehehe on je itak moj srck mam jst use poskrbljeno :whistle: :evilgrin: heheh sam mi tok cas slike odpira da mi bo dau kr fotic pa kabl da si dam dol :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehehe on je itak moj srck mam jst use poskrbljeno :whistle: :evilgrin: heheh sam mi tok cas slike odpira da mi bo dau kr fotic pa kabl da si dam dol :D

No kaj mata vidva med sabo jst ne vem....hec hec

Drgač pa ko sm vidu slike, sem mi je zazdelo, da ti hodiš/hodil na SGGEŠ? Popravi me če se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj mata vidva med sabo jst ne vem....hec hec

Drgač pa ko sm vidu slike, sem mi je zazdelo, da ti hodiš/hodil na SGGEŠ? Popravi me če se motim.

hehehhehe midwa swa dream team :whistle: :evilgrin: ane kawc :winkiss:

ja sm sm kako veš????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm lih kar pogledu slike in sm zvedu, da imam do kolena še ''a long way to go'' :D

Vam pa svaka čast :OK:

Ah kje tok deleč pa spet ni, naslednič k bo kej lepzga vremena prit gor, pa ti damo kšn nasvet :whistle: Sicer največji mojster je biker77 :naughty: , ampk kšn napotk kako se metat z motorja lhka pa tut od nas dobiš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če hočš sam do kolena pridt to ti kr nas upras....to baje znamo mi pa skor naravnost se pelat....to ni blema....ce bi pa rd po tacki prsu mors pa druge mojstre uprasat k na KAČJE RIDE III pišejo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje tok deleč pa spet ni, naslednič k bo kej lepzga vremena prit gor, pa ti damo kšn nasvet :whistle: Sicer največji mojster je biker77 :naughty: , ampk kšn napotk kako se metat z motorja lhka pa tut od nas dobiš :evilgrin:

kako se metat z motorja mu boste res lahko demonstriral in opisal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehhehe midwa swa dream team :whistle: :evilgrin: ane kawc :winkiss:

ja sm sm kako veš????

Prepoznal sem te na sliki, pol pa sm se spomnu da v šolo tut en z ninjo hodi, pa sm pač predvidevu, da si ti...ni kej sm pač Sherlock Holmes...hec hec

Ah kje tok deleč pa spet ni, naslednič k bo kej lepzga vremena prit gor, pa ti damo kšn nasvet :whistle: Sicer največji mojster je biker77 :naughty: , ampk kšn napotk kako se metat z motorja lhka pa tut od nas dobiš :evilgrin:

Nevem no, men zgled kr velik, pa tehniko rabm, čeprov sm prebral tudi že Sportridingtechniques knjigo v pdf. obliki na netu, pa se vsega probam držat, ampak zgleda ne gre...sej kokr pravjo vaja dela mojstra, mojster pa vajo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če hočš sam do kolena pridt to ti kr nas upras....to baje znamo mi pa skor naravnost se pelat....to ni blema....ce bi pa rd po tacki prsu mors pa druge mojstre uprasat k na KAČJE RIDE III pišejo :evilgrin:

jaja zj boš pa ti pamtn.... hh šalaaa :worship: jah na uprašanje kko do kolena al pa do tačke pridt je odgovor samo en.... hitrej pejt čez ovink =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepoznal sem te na sliki, pol pa sm se spomnu da v šolo tut en z ninjo hodi, pa sm pač predvidevu, da si ti...ni kej sm pač Sherlock Holmes...hec hec

Nevem no, men zgled kr velik, pa tehniko rabm, čeprov sm prebral tudi že Sportridingtechniques knjigo v pdf. obliki na netu, pa se vsega probam držat, ampak zgleda ne gre...sej kokr pravjo vaja dela mojstra, mojster pa vajo. :rolleyes:

aja a si na sggeš??? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da

hehehehhehehe dobr dobr B) zdj pa fantje cajt da se gremo mau na ride pokazat kai mens kawc???? :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehhehehe dobr dobr B) zdj pa fantje cajt da se gremo mau na ride pokazat kai mens kawc???? :evilgrin: :evilgrin:

Jest sm za, sam nevem če se tam lhka peleš če greš s cbrko pa ninjo sam po tačkah pa kolenih?? :? pomoje morš vsaj do komolca al pa špegla?? :evilgrin: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se metat z motorja mu boste res lahko demonstriral in opisal :whistle:

Mi smo cele dneve gor, v pričakovanju da nam pride velemojstr bajkr77 B) nakazat :krneki: , tebe pa od nikjer :hmm::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehhehehe dobr dobr B) zdj pa fantje cajt da se gremo mau na ride pokazat kai mens kawc???? :evilgrin: :evilgrin:

Za na ride morte še mal trenirat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš tut še mal mogu trenerat na ridah, da se boš lhka po rakitn vozu :evilgrin: :evilgrin: :P:P:D

hehehe..maš prav ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm a ni biu modr??? xt600x pa en cestak sam si pa nespomnm ker....widu sm jih sam jih pa nepoznam ce sta to tedwa k misls....ti raj dons prid gor ampak probi se zment da sam :whistle: aja a si najdu pol uno cesto???

možno da je biu modr ja... sm mogu gledat kam bom jst zapelu če ga odnese. Ja sm najdu cesto ja, hvala.

Tole za gor pridt pa nism vidu, tko da drugič ;) Loh mi pa drugič na sms napišš kdaj bote gor da ne zamudim hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da je biu modr ja... sm mogu gledat kam bom jst zapelu če ga odnese. Ja sm najdu cesto ja, hvala.

Tole za gor pridt pa nism vidu, tko da drugič ;) Loh mi pa drugič na sms napišš kdaj bote gor da ne zamudim hehe.

hehehehehe so pa norci to :whistle: k da nemorjo pocas pelat :whistle: no sam da si najdu cesto....ni nc motor umazan pol :)

bomo ti sporočil dons gremo sicer mau na ride pogledat profesionalne voznike da se naučimo kei :evilgrin: :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!