Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

hehehehehe so pa norci to :whistle: k da nemorjo pocas pelat :whistle: no sam da si najdu cesto....ni nc motor umazan pol :)

bomo ti sporočil dons gremo sicer mau na ride pogledat profesionalne voznike da se naučimo kei :evilgrin: :evilgrin:

ja kdaj bos pa sou ti na ride?? a grem lahka tut js zravn??? :worship::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kdaj bos pa sou ti na ride?? a grem lahka tut js zravn??? :worship::yea1:

uuuuf to bo odvisn od 2 dejavnikou :) od mojga mucija k ga še cajtam :whistle: pa od frendou kdaj se bomo zmenil....mislm da tm ob ene 4-ih da bi šli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuf to bo odvisn od 2 dejavnikou :) od mojga mucija k ga še cajtam :whistle: pa od frendou kdaj se bomo zmenil....mislm da tm ob ene 4-ih da bi šli...

Ob 4 pr mantovi? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure viden na Rakitni......ejga zanalašč nism šou prehitevat čez polno črto da nebi dajal dirkaškega zgleda :naughty:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, se mi je kr zdelo da se šparaš, no sm pa jst zato šu :D

Sam sm mel mal rodea spodi.. Pred tistim ovinkom za ravninco pa odcepom je bil na vstopu v levi ovink direkt na sredini ene 20cm širok pas peska.. Pa prvič nisem videl sploh, sem zgleda zraven zapeljal.. Drugo rundo pa direkt čez ko sem že začel malo nagibat.. Skratka motor je kar lepo zaplesal, tako da ko se je vse skupaj umirilo sem bil že pol metra od roba :headbang: No sej ni blo še take panike, bi lahko še mal bol založu če bi blo treba, ampak ni blo pa prijetno..

Pa da ne bo izpadlo, da nekaj pesek krivim, je bila popolnoma moja krivda tole, ni nobene potrebe, da sem šel naganjat na cesto, ki jo niti dobro ne poznam 1 dan po dežju :) Sem potem raje zaključil današnji session, pa se odpravil še do rid obrnit, se nisem niti nič ustavljal, potem pa domov naredit burnout, ker grem jutri gumo zamenat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, se mi je kr zdelo da se šparaš, no sm pa jst zato šu :D

Sam sm mel mal rodea spodi.. Pred tistim ovinkom za ravninco pa odcepom je bil na vstopu v levi ovink direkt na sredini ene 20cm širok pas peska.. Pa prvič nisem videl sploh, sem zgleda zraven zapeljal.. Drugo rundo pa direkt čez ko sem že začel malo nagibat.. Skratka motor je kar lepo zaplesal, tako da ko se je vse skupaj umirilo sem bil že pol metra od roba :headbang: No sej ni blo še take panike, bi lahko še mal bol založu če bi blo treba, ampak ni blo pa prijetno..

Pa da ne bo izpadlo, da nekaj pesek krivim, je bila popolnoma moja krivda tole, ni nobene potrebe, da sem šel naganjat na cesto, ki jo niti dobro ne poznam 1 dan po dežju :) Sem potem raje zaključil današnji session, pa se odpravil še do rid obrnit, se nisem niti nič ustavljal, potem pa domov naredit burnout, ker grem jutri gumo zamenat :)

Važn da si se ujel :D Drugič pa enkrat gor pa dol za ogled ceste pol pa po pameti :D

Naslednič gremo na kofe v brunarco ;) Dons se mi je mudil domov k smo mel obiske....tko da drugič :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, pa sej sem šel prvo rundo čist počas, glih iz tega razloga, če bi bil kot pesek.. Ampak tu ga res nism vidu.. Sej ga ni blo dost, ampak zadost da je odneslo :)

Drugač pa lih tisto "po pameti" me je rešilo, ker če bi priletel na polno, ne bi zvozil :) Tako, da se ziher splača met neki rezerve, ker nikol ne veš kje te kej čaka, oziroma kje si kej spregledal..

No zmenjeno, drugič pa na en đus, že dolgo nism bil u brunarci.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa prej se najav da prideš ;) Da vem kdaj od doma štartat :D

P.S. Dons so pa sami upokojenci na cest :unsure:

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa prej se najav da prideš ;) Da vem kdaj od doma štartat :D

P.S. Dons smo pa sami upokojenci na cest :unsure:

jap :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa prej se najav da prideš ;) Da vem kdaj od doma štartat :D

P.S. Dons so pa sami upokojenci na cest :unsure:

aja kr upokojenc si biu :) zakwa pa to??? :) mi smo sli pa mau na ride pogledat ce je ksn profič gor pa jih ni blo :(:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo hecna cesta..... pride od nikoder (asfalt do zacetka je obup) in pelje nikamor (cez hrib pa mcadam).

in potem se potite zaradi 3 min voznje?

eh, vsakemu svoje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje gremo jutr kei pogledat gor če je kei snega zapadl k je tok mrz pr nas :BUA:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje gremo jutr kei pogledat gor če je kei snega zapadl k je tok mrz pr nas :BUA:

Jp lahko bi šli, pa palce pa drsalke mejte sabo za kšn hokej na jezeru :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam na sonce čez vikend, ker že doug nism biu na rakitni (ceu tedn)haha, tko da grem čez vikend enkat zih gor mau zaropotat....Drgač pa na šihtu umiram.....

Straža, dej bejš spat ne morš bit tok cajta pokonc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam na sonce čez vikend, ker že doug nism biu na rakitni (ceu tedn)haha, tko da grem čez vikend enkat zih gor mau zaropotat....Drgač pa na šihtu umiram.....

Straža, dej bejš spat ne morš bit tok cajta pokonc :P

sočustvujem s tabo smo na prbližno istem :whistle: hehehheh am za wikend je se neki dž napowedan.... :BUA:

mah morm se delat it....tko da nemorm spat it spat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sočustvujem s tabo smo na prbližno istem :whistle: hehehheh am za wikend je se neki dž napowedan.... :BUA:

mah morm se delat it....tko da nemorm spat it spat :cry:

Za vikend nj bi ble občasne plohe....:D

Matr da gremo enkrat v džju gor...si kdo upa? :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vikend nj bi ble občasne plohe....:D

Matr da gremo enkrat v džju gor...si kdo upa? :P

ni problema....men je huda vozna u džu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!