Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

hahaha dj dj dj premlaadi je reku :lol1: sei drugac te tut z nami nebi polcaji ustavl...k jih ni blo :evilgrin:

Premladi premladi :D Nikoli ne reci nikoli :winkiss:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premladi premladi :D Nikoli ne reci nikoli :winkiss:

hh raj rec srecn tist k jo bo zamudu, pa ti bomo bol vrjel zka je nis predstavu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh raj rec srecn tist k jo bo zamudu, pa ti bomo bol vrjel zka je nis predstavu :winkiss:

U marija kere strelaš...Kutli, da bi men take klatu bi mu naslednič na ploščadi gume prerezu, al pa bremze spedenu, da se bo u grabn zapelu :evilgrin: :evilgrin: muahahah

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U marija kere strelaš...Kutli, da bi men take klatu bi mu naslednič na ploščadi gume prerezu, al pa bremze spedenu, da se bo u grabn zapelu :evilgrin: :evilgrin: muahahah

Eh....ne da se mi ukvarjat s takimi :winkiss:

Kaj pa ti, še zmeri blokada notr? :naughty:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh....ne da se mi ukvarjat s takimi :winkiss:

Kaj pa ti, še zmeri blokada notr? :naughty:

Ma sploh ne sprašuj kera muka, prideš iz ovinka na pouno pa se za tabo začne kolona delat, folk pa oboleva...hehe :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sploh ne sprašuj kera muka, prideš iz ovinka na pouno pa se za tabo začne kolona delat, folk pa oboleva...hehe :headbang::headbang:

Sam kako se pr teb vn uzame sam na servisu vejo k je glih grušt zravn da sploh zravn ne morš :D

Matr zadne cajte skoz na ridah visite, Rakitna pa sameva :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej se jo da, če bi meu gedoro pa nastavk za križn šraufncigr, sam ni mi jasn zakaj sta una 2 tank dol jemala pa airbox, mislm, da je 2× pršraufana un šrauf pa uzadi še edn...Ma sej men je tud rakitna bl ql hehe... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej se jo da, če bi meu gedoro pa nastavk za križn šraufncigr, sam ni mi jasn zakaj sta una 2 tank dol jemala pa airbox, mislm, da je 2× pršraufana un šrauf pa uzadi še edn...Ma sej men je tud rakitna bl ql hehe... :naughty: :naughty:

jah zato ker mors uzet dol ker to je pršraufan u pizdi matrni....sei jst morm isto....tank uzignt...airbox dol dt pa tko naprej...

mah na rakitno je bl riziko se wozt:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zato ker mors uzet dol ker to je pršraufan u pizdi matrni....sei jst morm isto....tank uzignt...airbox dol dt pa tko naprej...

mah na rakitno je bl riziko se wozt:P

Zate se je rizik vozt k si že fuknu :DZame ni problem ker še nism fuknu (tok,tok)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate se je rizik vozt k si že fuknu :DZame ni problem ker še nism fuknu (tok,tok)

K so hitrejši ovinki, pa večja je hitrost, več šans je da je kšna neumnost :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K so hitrejši ovinki, pa večja je hitrost, več šans je da je kšna neumnost :evilgrin: :whistle:

-Plastike 500+ evrov

-Nov kombinezon in škornji 700 evrov

-Zdrs na Rakitni pri visoki hitrosti--> neprecenljivo :D:headbang:

Rakitna je zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Plastike 500+ evrov

-Nov kombinezon in škornji 700 evrov

-Zdrs na Rakitni pri visoki hitrosti--> neprecenljivo :D:headbang:

Rakitna je zakon :D

:OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Plastike 500+ evrov

-Nov kombinezon in škornji 700 evrov

-Zdrs na Rakitni pri visoki hitrosti--> neprecenljivo :D:headbang:

Rakitna je zakon :D

pejt probat pa bos widu kok bo lustn....aja pa plastike so 1200€ +

:whistle:

je zakon O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt probat pa bos widu kok bo lustn....aja pa plastike so 1200€ +

:whistle:

ha! Če nis pošteku je to zajebancija?? :D Aja pa drgač sm meu jst že tud prometno nesrečo k je biu motor ocenjen na totalko...Tko, da več al mn vem kok so plastike pa ostali deli ;) To sm dou sam tko... :naughty: :naughty:

Kutli zgleda, da mava sam še midva rakitno u SRCU... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha! Če nis pošteku je to zajebancija?? :D Aja pa drgač sm meu jst že tud prometno nesrečo k je biu motor ocenjen na totalko...Tko, da več al mn vem kok so plastike pa ostali deli ;) To sm dou sam tko... :naughty: :naughty:

Kutli zgleda, da mava sam še midva rakitno u SRCU... :D:D

Rakitna bo vedno v srcu :wub: Slabi spomini na (khhhh šššš buuum) od zdrsa motorja pa tut :krneki: :evilgrin: :whistle:

Midva s stražatom že veva kako je to :naughty: Še skupn ovink mava :wub:

P.S. Jest sm do nadaljnega brez dnarja(dons plaču zavarvanje) :cry: tko da upam da bo skoz scal :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna moj doma :D Itaq :rolleyes:

P.S. Kawc mnde se začenja pravo poletje :D

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna bo vedno v srcu :wub: Slabi spomini na (khhhh šššš buuum) od zdrsa motorja pa tut :krneki: :evilgrin: :whistle:

Midva s stražatom že veva kako je to :naughty: Še skupn ovink mava :wub:

P.S. Jest sm do nadaljnega brez dnarja(dons plaču zavarvanje) :cry: tko da upam da bo skoz scal :evilgrin: :evilgrin:

hahahahhaha ne ne kawc zdj bo pa sone pa 40°C hahahhahaha a si nista pustla zavarovanja????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahhaha ne ne kawc zdj bo pa sone pa 40°C hahahhahaha a si nista pustla zavarovanja????

Fnt to se ne da pustit :evilgrin: Nevem jest kaj sm razmišlu :whistle::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fnt to se ne da pustit :evilgrin: Nevem jest kaj sm razmišlu :whistle::slap:

sei se je men cudn zdel....sam sm ti wrjew....a tablco mas isto se zmeri....si jo pustu gor... al si za lopato zamenu :P

Ma bo kurac...Napovedujejo dž do nedelje...Sam upam da ne bo tko :P:D

hehehe tut ce je....k smo eni u krizi zarad recesije :whistle::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pridzadela maja, zdej se pa stanje izbošuje, ko da se začne motorizeranje na pouno... :naughty: :naughty:

sam še na servis morš pelat... da bos zrihtu...uno tkt k je jebal.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sei se je men cudn zdel....sam sm ti wrjew....a tablco mas isto se zmeri....si jo pustu gor... al si za lopato zamenu :P

hehehe tut ce je....k smo eni u krizi zarad recesije :whistle::P

Tablca je zaenkrat še ista :naughty: Z lopato bom pa tebe ke po glav če bo lep vreme,.....da se tut ti nauš mogu z motorjm vozt :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!