Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Sj zj ni več tega, dela motor normalno. Sam zajlo bom še mal zategnu, drgač gre pa konc sezone 100% na servis ker ga pred sezono nism nč delu k sm ga kupu... :krneki:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj zj ni več tega, dela motor normalno. Sam zajlo bom še mal zategnu, drgač gre pa konc sezone 100% na servis ker ga pred sezono nism nč delu k sm ga kupu... :krneki:

no sam da dela.... :yea1:

se mau se mau :devil: :evilgrin: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj zj ni več tega, dela motor normalno. Sam zajlo bom še mal zategnu, drgač gre pa konc sezone 100% na servis ker ga pred sezono nism nč delu k sm ga kupu... :krneki:

Na kolk ma Suzuki sploh servis? Drgač pa ko se kup motor je priporočeno takoj servis narest....razn če maš

serivsno knjigo in je že narjen servis ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablca je zaenkrat še ista :naughty: Z lopato bom pa tebe ke po glav če bo lep vreme,.....da se tut ti nauš mogu z motorjm vozt :evilgrin:

aja skoda k sm se ti mislu smejat :whistle: hehehehehe

heheh sei se nbom mogu k me inwesticija čaka :winkiss:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Straža ti k maš tok ženskih kolegic, dej eno prpel na rakitno pa da prodam te hlače... :evilgrin:

hehehehe pa mam wlik kolegic a nobena nc wec oz. so ble porablene :evilgrin: hahaha dj bakici jih prodej pa jo pel 1 krog :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom pa kšno razprodajo nredu da bo za bencin :whistle:

Na zalogi:

-več različnih kosov pohištva,

-razni monitorji, ter ostali deli računalnika,...

-nepomembni deli motorja (špegli,žmigovci, števc, pa ostala nepomembna krama na motorju),... :evilgrin:

P.S. Al ga bom pa na kurilca predelu :P

Tko da če kdo kej kupi kr PM :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil Kawc
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolk ma Suzuki sploh servis? Drgač pa ko se kup motor je priporočeno takoj servis narest....razn če maš

serivsno knjigo in je že narjen servis ;)

čez ene 2000 kilometrov nej bi ga mel, sam moj nima servisne ker ga je 1. slovenski lastnik uvozu iz italije, je meu servis pol ga je meu en lastnik z njem naredu 200km al pa še mn...Servisne pa nima... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolk ma Suzuki sploh servis? Drgač pa ko se kup motor je priporočeno takoj servis narest....razn če maš

serivsno knjigo in je že narjen servis ;)

pa tut ce ga je ze prejsn lastnik naredu ga jst rai se 1x mau pelem pregledat....preventiva je le preventva.... drugac pa nwm na kok....ene 10 000 tko k wecina... oz 10 000 je priporocena.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom pa kšno razprodajo nredu da bo za bencin :whistle:

Na zalogi:

-več različnih kosov pohištva,

-razni monitorji, ter ostali deli računalnika,...

-nepomembni deli motorja (špegli,žmigovci, števc, pa ostala nepomembna krama na motorju),... :evilgrin:

P.S. Al ga bom pa na kurilca predelu :P

Tko da če kdo kej kupi kr PM :naughty: :whistle:

hahahahahaha dj ti pa tvoja omara....a se kei w njej prodas??? ksno babo???? pol kupm:P k jst nimam niti 1 omare u sobi...razn predalnik :evilgrin: :whistle:

pa še awspuh si pozabu oment za prodajo....itak nerabs....WAŽN DA TUL :evilgrin:

ma dj ze zdj zatabo smrdi k se furas pol bo pa še bl :evilgrin: :whistle::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahaha dj ti pa tvoja omara....a se kei w njej prodas??? ksno babo???? pol kupm:P k jst nimam niti 1 omare u sobi...razn predalnik :evilgrin: :whistle:

pa še awspuh si pozabu oment za prodajo....itak nerabs....WAŽN DA TUL :evilgrin:

ma dj ze zdj zatabo smrdi k se furas pol bo pa še bl :evilgrin: :whistle::lol1:

Haha ti kr vohej, to je pa zato, k ne morš mim mene :evilgrin: :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tut ce ga je ze prejsn lastnik naredu ga jst rai se 1x mau pelem pregledat....preventiva je le preventva.... drugac pa nwm na kok....ene 10 000 tko k wecina... oz 10 000 je priporocena.... :whistle:

Servis je eno, pregled pa drugo.

Se mi zdi da ma Suzuki na manj kot 10.000 servis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha ti kr vohej, to je pa zato, k ne morš mim mene :evilgrin: :evilgrin:

hahahahaha lejga fanta dirkača....jst lepo furam....varno.... :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuu...smels like racing language... :worship::whistle:

wanna be racer :evilgrin: midwa dirkava po omejitvah zto nemorm mem njega k 50 je 50 ...a wes kok je hudo kolenckat pr 50km/h :evilgrin:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wanna be racer :evilgrin: midwa dirkava po omejitvah zto nemorm mem njega k 50 je 50 ...a wes kok je hudo kolenckat pr 50km/h :evilgrin:

HAHAHAHA 50km/h na rakitno aa? :whistle: fnt to je pod omejitvijo :evilgrin: No čez naselje pa resno 50km/h, smo pa zadnč lhka vidl kaj se zgodi!!!če čez naselje ne peleš extremno previdno ter po predpisih!! :slap::slap: sicer ni bil motorist,..ampk useen,.v naselju pa res 50!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje kdo me bo prehitu na rakitni?? nimate za burek :kva2::kva1:

Mi po cesti ne dirkamo :krneki: Ampak lepo lagano sportsko :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHA 50km/h na rakitno aa? :whistle: fnt to je pod omejitvijo :evilgrin: No čez naselje pa resno 50km/h, smo pa zadnč lhka vidl kaj se zgodi!!!če čez naselje ne peleš extremno previdno ter po predpisih!! :slap::slap: sicer ni bil motorist,..ampk useen,.v naselju pa res 50!! O:-)

jah na rakitno gremo 40 k je znak spodi za 40:P hahahahaha.....

aja pa podepileru sm se :topic::lol1:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah na rakitno gremo 40 k je znak spodi za 40:P hahahahaha.....

aja pa podepileru sm se :topic::lol1:

Ja pa sej tega znaka je tut konc za unim ovinkom :evilgrin: pol pa gas dokler se zajla ne strga :whistle:

:topic: A to si mislu da ti bo pomagal pr aerodinamiki? :evilgrin: :naughty: da boš mim mene pihnu? :whistle: (ne bo ti pomagal) :evilgrin: :evilgrin: :topic:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHA 50km/h na rakitno aa? :whistle: fnt to je pod omejitvijo :evilgrin: No čez naselje pa resno 50km/h, smo pa zadnč lhka vidl kaj se zgodi!!!če čez naselje ne peleš extremno previdno ter po predpisih!! :slap::slap: sicer ni bil motorist,..ampk useen,.v naselju pa res 50!! O:-)

Kdo se pa ponavad na rit lima če grem 50km/h? :P

Sam zadnč je bla prehuda po brežanki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej tega znaka je tut konc za unim ovinkom :evilgrin: pol pa gas dokler se zajla ne strga :whistle:

:topic: A to si mislu da ti bo pomagal pr aerodinamiki? :evilgrin: :naughty: da boš mim mene pihnu? :whistle: (ne bo ti pomagal) :evilgrin: :evilgrin: :topic:

hahahhahahaahah...bos widu....da bom su mem...do rakitne ze 1x :evilgrin: :whistle:

ei fantje grem se zrediit.....da bo motor bl pr cest držal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se pa ponavad na rit lima če grem 50km/h? :P

Sam zadnč je bla prehuda po brežanki :D

Brežanka ni naselje :evilgrin: :evilgrin: Pa ti si izivov :naughty: Mene pa veš da se hitr da izvat :naughty: :whistle::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brežanka ni naselje :evilgrin: :evilgrin: Pa ti si izivov :naughty: Mene pa veš da se hitr da izvat :naughty: :whistle::winkiss:

No še enkrat se pel po brežanki pa poglej kje je konc naselja :D Mal predn je tist parking ;)

Tko da sva prekoračla omejitev v naselju in izven :whistle:

P.S. A nisva pred džjem bežala al kako je že blo? :P

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še enkrat se pel po brežanki pa poglej kje je konc naselja :D Mal predn je tist parking ;)

Tko da sva prekoračla omejitev v naselju in izven :whistle:

P.S. A nisva pred džjem bežala al kako je že blo? :P

ja ja sigurn je bla toča :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!