Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

eo da wam se tko predstavim mojo nowo pridobitew :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Nice :photo:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, lih kar prišel. Skor nobenga gor vidu sem samo enega s SM, enega nakeda z beli kombinezonom pa strazo.

P.S.: Prav si imel, da je premokro saj sem spodaj na križišču, kjer se zavije za Črno vas, skoraj padel. Se mi zdi, da je ena babi pred mano v avtu bila bolj prestrašena kot jaz, ker sem se za eno min. tok začel smejati samemu sebi.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, lih kar prišel. Skor nobenga gor vidu sem samo enega s SM, enega nakeda z beli kombinezonom pa strazo.

P.S.: Prav si imel, da je premokro saj sem spodaj na križišču, kjer se zavije za Črno vas, skoraj padel. Se mi zdi, da je ena babi pred mano v avtu bila bolj prestrašena kot jaz, ker sem se za eno min. tok začel smejati samemu sebi.... :lol:

hehehehehe....sam da si rešu situacijo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je meu rdeč kobinezon???? pa brez špeglou??? to je 1000rr :evilgrin:

ma neeee bla je 600rr bi reku da kr '08 letnik k ma na sredin uhod za zrk paa raune linije luči ne pa kt 1000rr k ma okrogline spodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr se je dal pelat :grim

ma k sm biu jes gor mal pred 5. ni blo preveč uredu še za pelat... je blo velik ovinkou še mokrih pa ni biu tok zihr občutk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

straža tebe sam da sm zagledu, sm vedu da morm počakat da boš pršu ror pokazat, lpo poje :music4:

glede ceste pa......:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si šu gor pol??

ja, sam kšno uro po tistem, k sva govorila....al pa mal mn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

straža tebe sam da sm zagledu, sm vedu da morm počakat da boš pršu ror pokazat, lpo poje :music4:

glede ceste pa......:D

hehehe ce se nebi ustavu bi pa gor uletu pa ne sam zarad rora...treba prjatla pozdravt B)

upam da bo dons kei bols....

dele grem u tc-ja po zmigucke....pa da skupi dam pol pa gasa... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe ce se nebi ustavu bi pa gor uletu pa ne sam zarad rora...treba prjatla pozdravt B)

ja sej to sm tut jz mislu, sm hotu pa tut ror slišat :)

Vreme dons pa bojda bo.....tko da :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to sm tut jz mislu, sm hotu pa tut ror slišat :)

Vreme dons pa bojda bo.....tko da :evilgrin:

tko da AKCIJA :whistle:

ej dj a kkšn we kako je s homologacijo???? a mors met ti original zadk gor??? al lahk po svoje nardis???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko da AKCIJA :whistle:

ej dj a kkšn we kako je s homologacijo???? a mors met ti original zadk gor??? al lahk po svoje nardis???

Mensezdi da boš mogu met pač spravne žmigovce, glede nosilca pa pomoje bi lahka homologeru, sam bi mogu met tablco pod tapravim kotom, k tut nove nosicle druge prodajajo, tko da če boš dobr nredu, se bo pomoje dal :rolleyes:

Evo dons sm se pa nasmejan zbudu :P To pa zato k pravte da bo sončk, pa še za akcijo ste :PB)

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se kej dobimo, jz dons prej končam s šihtom..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bom po mojm ob ene 13h gor.....

Se vidmo....

oky jst mislm mau kasnej ob ene 2 lett gor....prej pa pumpa :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo se pa mel pa 2 izmene:P no jst pa kawc pa davor smo bli w obeh..... prej je biu pa se mkrizma4 pa aljaz92 pa grega pol pa casper7 pa dex je eno odpelu pa kutli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!