Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Ne vem ne vem, da ne bo potem še manj se vozil in več šraufal :rolleyes: :evilgrin: Neki crkujejo honde zadnje čase :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Haha evo sm ga odgriznu :worship: Zdj pa nasledn problem,..pridt do svečk :whistle: Sam tko blesav sistem k ma pa moja cbrka za svečke zamenat ga pa še nism vidu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo gre kdo kj gor dans al bote usi doma čepel pa gleal sončk zuni? :huh:

eni šraufamo žmiguce na nou zadk :whistle:

aja dons me majo rakičani namen prefukat na weselici :whistle: hahaha sam nwm zakaj :whistle: pride kdo pomagat??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni šraufamo žmiguce na nou zadk :whistle:

aja dons me majo rakičani namen prefukat na weselici :whistle: hahaha sam nwm zakaj :whistle: pride kdo pomagat??? :evilgrin:

Namen te majo prefukat??? A to so uni hribovci k so bli enkrat ob jezeru z enim ATX-om predelanim? Valda da pridemo......;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namen te majo prefukat??? A to so uni hribovci k so bli enkrat ob jezeru z enim ATX-om predelanim? Valda da pridemo......;)

hehehe nwm keri... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macak333 lepo te je blo spoznat :worship:

Se mi zdi da je bil gor še Schmid87 okol pol sedmih pa še par motoristov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macak333 lepo te je blo spoznat :worship:

Se mi zdi da je bil gor še Schmid87 okol pol sedmih pa še par motoristov :rolleyes:

Tebe tudi :worship:

A ta Schmid87 naj bi bil un s cbr-ko, ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qutly je ze pr men prpravlen na pitje :evilgrin: davor prihaja.... :evilgrin:....kawc pa se newe :slap: sram te bodi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usi so se skrival, pol pa ni ostal druzga kt d sva šla neki spit :D hehe

Včer ob 14 smo bli pa vsi tisti k se gor ponavad vozmo bli v večini vsi v garažah in kej šraufal na naših motorjih :evilgrin: :evilgrin: Mal glejta po forumu kdaj bomo gor, če nas hočte gor najdt, ponavad zmer napišemo da bomo gor :whistle::whistle: Al pa bi vidla napisala da gresta pa bi zihr kšn gor prletu..... :whistle:

Muc muc mucki moji kako ste (straža, miha, miha)? :winkiss: :evilgrin: A se kej muckasto počutte? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer ob 14 smo bli pa vsi tisti k se gor ponavad vozmo bli v večini vsi v garažah in kej šraufal na naših motorjih :evilgrin: :evilgrin: Mal glejta po forumu kdaj bomo gor, če nas hočte gor najdt, ponavad zmer napišemo da bomo gor :whistle::whistle: Al pa bi vidla napisala da gresta pa bi zihr kšn gor prletu..... :whistle:

Muc muc mucki moji kako ste (straža, miha, miha)? :winkiss: :evilgrin: A se kej muckasto počutte? :whistle:

eo qutly je dele su dam...nc nimam mucka k sreci :whistle:

kai pa ti???? oz ti si biu ql :P kwa pa tvoja druga polovica lepote :evilgrin: hahhahaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo qutly je dele su dam...nc nimam mucka k sreci :whistle:

kai pa ti???? oz ti si biu ql :P kwa pa tvoja druga polovica lepote :evilgrin: hahhahaa

Jest sm pol kasnej (nevem točne ure) bil kr na vodi, da dons ni mucka da bo kšna furca mogoče :whistle: Če se boste ostali streznl :rolleyes: , moja bolša polovica,.je pa čist druga pesm :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pol kasnej (nevem točne ure) bil kr na vodi, da dons ni mucka da bo kšna furca mogoče :whistle: Če se boste ostali streznl :rolleyes: , moja bolša polovica,.je pa čist druga pesm :whistle::whistle:

jst sm trezn :OK:

dj pust me da grewa tekmowt (petra) pol mi pa ukrade borovnicke...ahahhahaha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm trezn :OK:

dj pust me da grewa tekmowt (petra) pol mi pa ukrade borovnicke...ahahhahaha :lol1:

Hahaha, sej bi kšno sliko gor prlepu sam je prekruta :whistle::whistle: Jao je kr bla ja,.. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, sej bi kšno sliko gor prlepu sam je prekruta :whistle::whistle: Jao je kr bla ja,.. :naughty: :whistle:

hahahhahahahahaha wem wem :lol1:

hahahahahahhahahahahahahah :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer ob 14 smo bli pa vsi tisti k se gor ponavad vozmo bli v večini vsi v garažah in kej šraufal na naših motorjih :evilgrin: :evilgrin: Mal glejta po forumu kdaj bomo gor, če nas hočte gor najdt, ponavad zmer napišemo da bomo gor :whistle::whistle: Al pa bi vidla napisala da gresta pa bi zihr kšn gor prletu..... :whistle:

Sej nisva vedla..to sm se kar tku mal na hitr spomnu pa sva šla :D ..pa drugč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisva vedla..to sm se kar tku mal na hitr spomnu pa sva šla :D ..pa drugč ;)

to ma zasebne treninge...no sei to so RIDAŠI....zajebanci :whistle: hahahaha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ma zasebne treninge...no sei to so RIDAŠI....zajebanci :whistle: hahahaha :lol1:

Zdej hodm mal na izvidnico da cesto pogruntam pol pa bom pršu gor takrat k boste vi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej hodm mal na izvidnico da cesto pogruntam pol pa bom pršu gor takrat k boste vi :whistle:

Kwa je pa za pogruntat? Par levih, par desnih ovinkov, pa par ravninc :whistle::whistle: Nobena znanost :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me doma :D Zdele pod tuš pol pa še ne vem...... :P

Sam je blo zakon :OK: Straza hvala ti še enkrat :winkiss:

@skofk nimaš kj gruntat maš sam dva ovinka :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahhahahahah sesauc se mi je pregreu pa crknu k tok awto pucam.....hahahahhaa dele je pa fotr reku da se mi je ze sam przgau :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!