Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

a boogii... that's because you're black... hh white nigga

uf zj sm js z morja dam pršu oooo kriza ponoru skor dol sami skuterčki... skuter tu skuter tam... skuter vsepovsod kda neb druzga poznal :headbang: js pa brez moje mašince :cry:

no predn grem zj spet na rakitno pa 3 opravila... gumo mi je raztrgal zadi bo mal burnouta ob straneh za ponucat ostalo.. servis... in menjava+upeljevanje novih gum.. pol pa napouno spet :naughty: sam nč več po zadni... praujo neki da je ful slabo glede obrabe :wacko:

A ne ga srat? Si pa hitr pogruntu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja....ob 10 sm zaklucu....no prej sm biu pa mau na rakitni..oz sei wes...k si me widu...zakwa si pol dam spi.du :cry:

če bi šu domu bi mi blo fajn ja :D mogl smo še un šotor do konca zrihtat k je dons dž :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

straža se mi je zdel da je en trobu, sam niti na kraj pameti mi ni padl, da bi lahk biu ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

straža se mi je zdel da je en trobu, sam niti na kraj pameti mi ni padl, da bi lahk biu ti.

hehehe sei sm celi koloni..... :whistle: stari wes keri fukiš posnetki so ratal....naslednic bomo se bols nardil pol bomo se pa gonil..... :evilgrin: da gres se ti zrawn :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@straza dj slike pošl....al pa gor nalož ;)

sam snemal smo....tko da slik ni :whistle:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa druščina :)

Ne morem, da ne bi vprašal, je kakšen poseben razlog, da so motorji parkirani na cesti, glede na to, da je ful placa tam desno na makedamu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa druščina :)

Ne morem, da ne bi vprašal, je kakšen poseben razlog, da so motorji parkirani na cesti, glede na to, da je ful placa tam desno na makedamu? :)

na makadamu se pesek nalep na gumo in pol ne morjo 56 stopinjskih nagibov delat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetki presegajo 4MB!

Toni a si to ti? :D

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa druščina :)

Ne morem, da ne bi vprašal, je kakšen poseben razlog, da so motorji parkirani na cesti, glede na to, da je ful placa tam desno na makedamu? :)

ni ni posebnga razloga sam smo tkoj sibal naprej... :whistle:

kdaj prides spet na ns konc??? B)

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa druščina :)

Ne morem, da ne bi vprašal, je kakšen poseben razlog, da so motorji parkirani na cesti, glede na to, da je ful placa tam desno na makedamu? :)

Je ja. Segrete slicke se uničujejo na makedamu.

Sparks,dej če maš kakšno mojo sliko od učeri mi jo pls na pm pošl B)

Ni bil moj fotič. Pa snemal sem.

Toni a si to ti? :D

Ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!