Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Ma jst bi uni bjondi pokazu še kej več stuntanja notr u šumadiji, da bi pokal k za nov let.. :evilgrin: :whistle: :whistle:

tako kot vsem do sedaj? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldansko varstvo. A jih greva vahtat? Mas cas jutri? Jaz se za danes oproscam, sem zabluzila. Mam pa ofrišan motor.

Jutri v opravičilo častim velko kokto po n-slamcah.

:yea1:

bo0m prletu gor če bom najdu mal tele ptičke pogledat pa že zarad kokte se splača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kai pa ce bi piknik zdej že mi počas nardil???? k nas je že tok:P jst prnesem roštil:P

A kr že jutr? :D

Lahko, jst prnesm čevape pa meso za pečt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kr že jutr? :D

Lahko, jst prnesm čevape pa meso za pečt :naughty:

pa bučke..unedve policajke sta zihr bl fine ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol jutr zapečemo? Ste za? :P

Sam bolš bi blo v nedeljo ;)

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol jutr zapečemo? Ste za? :P

Sam bolš bi blo v nedeljo ;)

Uff, to bi še jst pršu, pa čeprov mam kriv disk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se počas peleš..tko kt vsi na rakitni ;)

Odkr sm kazn fasu skos pelm po omejitvah, itak se sam po mestu pelm. Pa še bencin pršparam :yea1:

Na rakitni so pa itak sami pussiji :P

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkr sm kazn fasu skos pelm po omejitvah, itak se sam po mestu pelm. Pa še bencin pršparam :yea1:

Na rakitni so pa itak sami pussiji :P

Pol se bom ja jutri prav cjazila, da me bojo policaji zihr ustavl, potem bom pa rekla da pocas vozim zato, ker znam brat, dddddddd. Sej novjo stekal.

A pol bom jaz tud potemtakem pussy? LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se bom ja jutri prav cjazila, da me bojo policaji zihr ustavl, potem bom pa rekla da pocas vozim zato, ker znam brat, dddddddd. Sej novjo stekal.

A pol bom jaz tud potemtakem pussy? LOL

ti si že itak pussy(cat) :naughty:

MOTO GP ti bo pa ostale stvari "razložu"

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si že itak pussy(cat) :naughty:

MOTO GP ti bo pa ostale stvari "razložu"

PHA Jst sm itq glavni pussy tm tk, da jst nimam kj razlagat.... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje kako sem se zdejle nasmejala :D Sem kar vedela, da bom danes na tem forumu lahko brala o tej prigodi :rolleyes:

Je bilo zanimivo brat vaše komentarje, res. Ne vem zakaj se nekateri jezijo na nas, mi pač pridemo kamor nas pokličejo oz. napotijo in mislim, da smo bili popolnoma korektni in prijazni, ane? .)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje kako sem se zdejle nasmejala :D Sem kar vedela, da bom danes na tem forumu lahko brala o tej prigodi :rolleyes:

Je bilo zanimivo brat vaše komentarje, res. Ne vem zakaj se nekateri jezijo na nas, mi pač pridemo kamor nas pokličejo oz. napotijo in mislim, da smo bili popolnoma korektni in prijazni, ane? .)

lp

ooooooooooo gospodična policajka :worship:

ja jst ws morm pohvalt.... a lahk prasam kera ste bla??? blond al črna O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no, sej tle smo domači :rolleyes: služba je služba, družba je pa družba. Sem vam kar malo zavidala ... tudi jaz bi se raje furala na motorju kot pa bila na šihtu, verjemi :D

Haha, to pa naj bo skrivnost :P

PA NE ME VIKAT! To je ukaz! :D

Popravljeno . Popravil Mark1984
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no, sej tle smo domači :rolleyes: služba je služba, družba je pa družba. Sem vam kar malo zavidala ... tudi jaz bi se raje furala na motorju kot pa bila na šihtu, verjemi :D

Haha, to pa naj bo skrivnost :P

PA NE ME VIKAT! To je ukaz!

skoda da je to skrivnost :cry:

razumem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u marija mi pa take klatmo... :evilgrin: Casper bo veseu k radio...hehehe k bo tole brou...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dejte fantje, sej smo vsi ljudje .) Kaj vi mislite, da bom jaz v svojem prostem času tukaj visela in brala kaj pišete in potem vse to poročala komandirju?? JA PA KAJ ŠE. Vi kr nadaljujte debato, je bilo zanimivo brat :)

Upam, da vam nisem pokvarla česa zdej tukej, samo enostavno se nisem mogla upret ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dejte fantje, sej smo vsi ljudje .) Kaj vi mislite, da bom jaz v svojem prostem času tukaj visela in brala kaj pišete in potem vse to poročala komandirju?? JA PA KAJ ŠE. Vi kr nadaljujte debato, je bilo zanimivo brat :)

Upam, da vam nisem pokvarla česa zdej tukej, samo enostavno se nisem mogla upret ...

jah zdej se bomo mau bal pisat :cry: hehehehehehe

lahk se pa oglasš kei u prostm času ne u službenem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!