Skoči na vsebino

Megane Coupe 2.0


AREA

Priporočene objave

Seka vozi Megane sicer ne 2.0, ampak toplo :!: Odsvetujem :!:. (moje skromno mnenje)

Auspuf dol padu, se zdaj nekaj šklopoče, neke dihtunge na glavi motorja so ble za zamenjat, neka napaka na mašini,....

Naj raje kupi kaj drugega, če že mora bit francoz Xsara VTS, Peugeot S16,.....

Lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še moje mnenje k sm mal mehanika. Tkle veliko problemov se pojavlja pri kolektorjih, ki popokajo pri vijačenju na mašino, elektronka tudi ni glih NO1, vzmetenje totalna štala, ležaji pa to se pa tk ve de so potratn materijal pr francozih.

V glavnem negativa :cry: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je ta kurcanje čist odveč! :evil: Mi mamo doma renaulte že 15 let pa nismo imeli z nobenim kakšnih posebnih težav :D . Sam mam že drugega clia pa vse kar od mene zahteva je le bencin, olje na rednem servisu pa kakšno žarnico !!

Kar pa se tiče športnih renaultov pa je vzdrževanje res nalo dražje (enako je pri ostalih firmah) ampak če lepo z njim delaš in redno servisiraš ni težav :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še moje mnenje k sm mal mehanika. Tkle veliko problemov se pojavlja pri kolektorjih, ki popokajo pri vijačenju na mašino, elektronka tudi ni glih NO1, vzmetenje totalna štala, ležaji pa to se pa tk ve de so potratn materijal pr francozih.

V glavnem negativa :cry: :?

Pa še na katalizatorje pri Meganih si pozabil. Ropotajo in crkujejo mnogo mnogo prezgodaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Megane je jajc!!!! :2gunfire:

Moje izkušnje: Megana 1.6RT vozim kot sluzbeno vozilo, trenutno ima prevozenih 161000 km. V roku dveh let je crknilo naslj.: oba zadnja kolesna ležaja, katalizator, izpusni kolektor, rele za klimo, nastavitev za ledveni del vpri vozn. sedežu, voda je pritekla skozi streho pri anteni, hupa občasno ne dela, ternutno se mi voda pretaka v prezračevalnem sistemu!! Pa še bi lahko našteval!!!

Moram opozorit da ta avto vozim samo jaz in te okvare niso posledica vožnje večih voznikov - sodelavcev!!

Skratka: RENAULT ME JE RAZOČARAL!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa katalizator crkne? Kako to opaziš?

Ko zaslišiš pod nogami ropot, podoben nekemu čudnemu mletju. Vendar pazi Brrrm, to ni iztrošenje katalizatorja, pri Meganih je šlo (gre) za okvaro,satovje se nekako odlušči, in to potem ropota in tolče. Sem jih že precej slišou pri Meganih. Zaradi teh nevšečnosti so pri Renaultu podaljšali garancijo za katalizator na 2 leti, oz. 50.000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa katalizator crkne? Kako to opaziš?

Ko zaslišiš pod nogami ropot, podoben nekemu čudnemu mletju. Vendar pazi Brrrm, to ni iztrošenje katalizatorja, pri Meganih je šlo (gre) za okvaro,satovje se nekako odlušči, in to potem ropota in tolče. Sem jih že precej slišou pri Meganih. Zaradi teh nevšečnosti so pri Renaultu podaljšali garancijo za katalizator na 2 leti, oz. 50.000 km.

isto se mi je zgodilo pri mazdi pri 90k km.satovje kot tako je bilo ok,samo se je odluscilo od stene in to je ropotalo,kot turbo-kavni mlincek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa katalizator crkne? Kako to opaziš?

Ko zaslišiš pod nogami ropot, podoben nekemu čudnemu mletju. Vendar pazi Brrrm, to ni iztrošenje katalizatorja, pri Meganih je šlo (gre) za okvaro,satovje se nekako odlušči, in to potem ropota in tolče. Sem jih že precej slišou pri Meganih. Zaradi teh nevšečnosti so pri Renaultu podaljšali garancijo za katalizator na 2 leti, oz. 50.000 km.

Hja pol morš pa odrezat izpušno cev (renault megane ma CELO) pa lepo tisto "satovje" vn streseš pa peleš naprej na servis :twisted: :twisted: :twisted:

Sploh pa de ne govorimu o cope-jih in odpiranju zadnjih oknov- ma še mačari bi bolš nardil :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj se je pa odločo da bo vzel navadnega, 1.6. 90KM, letnik 96, za 1.500.000 SIT!!! Ma vse razen ABS...po moje se ne splača samo se je že odločo... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ima naš megane 1,6 že 4 leta in 80000 km predvidevam, da sem iz hujšega že mimo, ker ropoče ne.

Sicer ta megane neki biser od avtomobila ni, največji klump pa tudi ne.

Do sedaj zamenjal: zadnji del dimnika, kljuko zadnjih levih vrat, ležaj na zadnjem desnem kolesu, črpalko za gorivo, 2 pnevmatiki, 2 metlici brisalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

zivjo.

mene pa zanima, ce je tukaj kaj lastnikov megane coupe - jev od l 99 dalje( nova oblika luci), ker sem ze marsikje slisal da so se glede kvarljivosti (predvsem elektrika) malce popravli. v tej temu sicer samo pljuvajo po tem avtu, pa me zanima predvsem mnenja dejanskih lastnikov megane coupejev! (ne glede na kubikazo, ceprav je tema za 2.0)

hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!