Skoči na vsebino

Patrick Vlačič


Miki Mauss

Priporočene objave

No evo, pa imamo uradno drugega lažnjivega kljukca.

Bomo tudi njega seciral in kastriral tko kot Golobiča al je to kar on laže (glede vožnje z modro lučjo po avtocesti) kar v redu in nikomur ne škodi?

Saj me ne moti, da so mrcvarili Golobiča, ampak roko na srce - pokažite mi politika ki ne laže, tko da jaz to štejem pod licemerstvo in hinavščino, če mene kdo kaj vpraša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S polno ritjo ga lahko serjejo.

Je pa zalostno,da imamo take ministre :( Itak se bo na hitro spet vse utisalo in spet bo vse po starem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, pa imamo uradno drugega lažnjivega kljukca.

Bomo tudi njega seciral in kastriral tko kot Golobiča al je to kar on laže (glede vožnje z modro lučjo po avtocesti) kar v redu in nikomur ne škodi?

Saj me ne moti, da so mrcvarili Golobiča, ampak roko na srce - pokažite mi politika ki ne laže, tko da jaz to štejem pod licemerstvo in hinavščino, če mene kdo kaj vpraša.

ja a še ne veste, da politiki ne lažejo , tud če se nam tako zdi?????? oni samo definirajo resnico v malo drugačni obliki !!!

levi, desni, srednji(pri vsakih po malo) so bili na oblasti ! basal so vsi , tem tazadnjim je pa ostal mal premal pa še recesija se jim je zgodila. seveda je treba za zadovoljitev svojih potreb neklje denar najti, to pa bodo vedno novi in novi davki ! tudi naslednjo rundo ( če bodo , kot se sedaj kaže - se mi zdi da so levi in desni kar zmenjeni o menjavi oblasti)

se bodo ( sedanja opozicija) zgražali v kakšnem razsulu so jim predhodniki pustili državo, davke in ostale dajatve bodo pa pustili ali pa nabili še nove!

jaz sem se odločil , da na naslednjih volitvah ne volim ne prejšnjih ne zdajšnjih , ampak je že čas, da če ne morem

nič vplivat na blagor ljudstva, da bom namenil denar (kajti to je , kot izgleda, edino kar mi volilci na volitvah sploh še naredimo!) tretji opciji, pa naj pač še oni malo pobašejo (po tisti - če je šel bik, naj gre še štrik!) zeleni,jelinčič & co.!

tako se bo denar razporedil na večjo površino in bodo moči (čeprav v daljšem časovnem obdobju) bolj enakomerno razpodeljene !

včasih smo imeli "enoumje", pa je bilo skoraj za vse enako. sedaj imamo "dvoumje" in kot berem tukaj na forumu,se zelo malo ljudi v tem času sploh strinja s katerokoli politiko !! ali ste res že začeli gledati in razmišljati kot ljudje in ne kot "levi" in "desni"??

ja , to je to ! navadna raja nima več nobenega nadzora nad politiki in razmetavanjem proračunskega denarja !!

samo kriza je še preblaga, da bi množično povzdignili glas proti pesku, ki na ga VSI politiki mečejo v faco!!!

ampak ne skrbite, pride tudi to , da bomo potegnili skupaj navadni ljudje vseh barv in "političnih prepričanj" !

ja , politiki ne lažejo!!! Oni samo "lažjo"(brez e se sliši čisto drugače,a?) resnico govorijo!! :headbang: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje se je zlagal? Očitno ni vedu, da ne sme imet modre luči v avtu ...

Hja kokr sem jaz uspel dojeti, je g. minister trdil, da je po sredini avtoceste delal koridor reševelnemu vozilu... Darsove nadzorne kamere pa kažejo, da je norel po odstavnem pasu in da za njim ni blo rešilca. Je to spodrsljaj ali laž?

ne vem no....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAH :lol1: HAHA ....haha HAHAHAH

Slovenci smo pa res mojstri v delanju slona iz muhe.

haha :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma prau hudič, se je peljal z lučko..

Ni ne prvi ne zadnji :) Naši prostovoljni gasilci to stalno prakticirajo, pa jih noben ne vleče zarad tega po medijih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kul ni, je prav, da se pokritizira in obsodi, ampak nevem kaj iz tega delat ob tem, ko imamo kup bolj resnih problemov na grbi v tej naši državi, pa spet ni potrebno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bi pa prišli, da bi vsak minister čakal v koloni :lol1: mi motoristi prižgemo vse štiri smernike :worship: on je imel pa še to izbiro, da je prižgal modre luči :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se mu mudilo recimo na sestanek al pa podpsi pogodbe za drugi železniški tir proti KP al pa kaj vsaj malo podobnega bi mu še človek skozi prste in vetrobransko steklo pogledal ! a šmekerju se je mudilo na POP sick TV !

minister mora plačat šoferjevo prometno kazen, šofer pa je itak brez službe kar je brez izpita ! po predpisih ! minister za promet opozarja ! ne fukaj brez olagume ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje se je zlagal? Očitno ni vedu, da ne sme imet modre luči v avtu ... imeli so jih že od časa predsedovanja EU, je pojasnila Kresalka ... in so jih že odstranili na vseh ministrstvih ...

Temu bi jaz rekel bolj spodrsljaj ...

Ampak - ne, verjetn je treba met ene čarovnice, da se jih lahk poskusi zažgati ...

Me zanima, kdo od nas ne bi naredil kakšne neumnosti (nehote, nevede) če bi bil minister? ...

NI vedu???

Daj no daj, za to vedet pa ne rabiš met doktorat!

da je luč ostala od... :worship: men je tud ostala puška po dedku pa vem, da je ne smem uporabljat :whistle:

On kot minister ne bi SMEL in ne sme

V bistvu mi je ZELO žal da je brcno v temo in da je zgubil verodostojnost ker mi je bil eden boljših in perspektivnih iz te garniture in naslednik Brbike

Sam taka mona :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se mu mudilo recimo na sestanek al pa podpsi pogodbe za drugi železniški tir proti KP al pa kaj vsaj malo podobnega bi mu še človek skozi prste in vetrobransko steklo pogledal ! a šmekerju se je mudilo na POP sick TV !

minister mora plačat šoferjevo prometno kazen, šofer pa je itak brez službe kar je brez izpita ! po predpisih ! minister za promet opozarja ! ne fukaj brez olagume ! :evilgrin:

Policijsko spremstvo mora met za tako vožnjo

Objektivna odgovornost gre Vlačiču, sebjektivna pa šoferju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem, pa se je hotu prepričat zakaj so taki zastoji, pa je letu na čelo kolone, da bi tam naredu red, ko pa je videl da na gradbišču nič ne delajo, se mu je mudil v lj., da je okregal darsovce, da nič ne delajo, pol je pa moral bit že na snemanju, jest ga čist razumem :headbang::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kul ni, je prav, da se pokritizira in obsodi, ampak nevem kaj iz tega delat ob tem, ko imamo kup bolj resnih problemov na grbi v tej naši državi, pa spet ni potrebno :)

vse skup je brez veze, zgolj slama za ovce krmit...

Popravljeno . Popravil svarun13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse skup je brez veze, zgolj slama za ovce krmit...

V bistvu, misli, da nimaš prav

Treba jim je gledat pod prste in morajo biti primer primernega in kredibilnega obnašanja

Če zahtevajo to od nas naj nam dajo primeren in neoporečen primer. Npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu, misli, da nimaš prav

Treba jim je gledat pod prste in morajo biti primer primernega in kredibilnega obnašanja

Če zahtevajo to od nas naj nam dajo primeren in neoporečen primer. Npr.

to bi blo pares lepo, sam mislim, da mi tega ne bomo doživel, žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo pares lepo, sam mislim, da mi tega ne bomo doživel, žal

to je predvsem od nas odvisno

Takšne kot si bomo izvolili take bomo mel in prenašali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!